diablo 3

Blizzard Sorc

Ostatnia modyfikacja: 16.10.2007. Utworzono: 24.08.2007

Nie będę się rozpisywał we wstępie. Jest to sorc na Zamieć. Oto jak rozdajemy punkty statystyk:

Siła : 100 Pod przedmioty Zręczność : Nic. Zostaje bazowa 25. Dlaczego? ponieważ nie walczymy w zwarciu więc zręczność nie jest nam potrzebna ani pod blok, ani pod przedmioty, ponieważ specjalne bronie czarodziejki nie wymagają tej statystyki. Żywotność : Ile się da!!! Energia : około 90. Według uznania. Można dodać trochę więcej lub mniej ale żeby to nie była różnica więcej jak 10.

Nie będę pisał jak przyznawać punkty, ponieważ każdy zrobi to według swojego uznania.

Umiejętności: Drzewko zimna: Lodowy Pocisk - Max - Synergia do naszej głównej broni, Zamieci. Lodowe Uderzenie - Max - Patrz wyżej Lodowcowy Grot - Max - To co u góry Zamieć - Max - Nasza główna broń Mistrzostwo We Władaniu Zimnem - Max - Maxujemy na końcu. Zmniejsza odporności wroga na zimno. Nova Mrozu - 1 na dojście do Zamieci Zbroja Mrozu - Można dać 1 Zwiększa nam trochę naszego defa.

Drzewko Błyskawic: Pole Statyczne - 1 Zawsze można najpierw zjechać przeciwnika do połowy staticiem zwłaszcza jeśli ma dużo życia (np. Baal) Telekineza - 1 na dojście do Teleportu Teleport - 1 Przydatna umiejętność. Można wydostać się szybko z nie lada tarapatów, jak i również szybko dotrzeć do wybranego przez nas miejsca. Jak ktoś chce może dać w Tarcze Energetyczną, ale ja jej nie używam więc o niej nie piszę. Jeśli ktoś w nią dodaje musi także zainwestować 2 w umiejętności wymagane do Tarczy.
Drzewko Ognia: Ciepło 1 - Mana nam się będzie szybciej odnawiała. Na 1 poziomie jest to mały procent ale z przedmiotami poziom tej umiejętności będzie o wiele wyższy, co za razem oznacza mniej picia Wink

Jeśli będziemy rozwijać tarczę energetyczną to skończymy tą sorc na 97 lvl razem z wszystkimi questami dającymi pkt skilla. Mistrzostwo Zimna maxujemy na samym końcu ale na początku zawsze warto dać tam 1 pkt przed zaczęciem maxowania.

Itemy Hmmm. Jak by się zastanowić to przecież nie napiszę tylko drogiego stuffu muszę tu zamieścić jeszcze coś dla biedniejszych. A więc do roboty!
Klata - Coh będzie najlepszy dla zamożniejszych. Powód? +2 skill and +65 all res. Klatka dla biedniejszych - Proponuję zbroje tala jeśli ktoś będzie latał po itemki. Można także nosić Cold Ormusa najlepiej Blizz.
Czerep - Najlepiej Woal Skrzydeł Nocy +2 all skills 15% do obrażeń od cold. Najlepiej z cold facetem 5/5 die.
Czerep dla biedniejszych - Shako bo daje + 2 all skills
Butki - Podróżniki. Jedne z lepszych butków. To samo dla biedniejszych. Mogą być także wodołazy ze względu na life.
Rękawiczki - Ognisty Mróz lub Pięć Maga. To samo dla biedniejszych.
Broń - Dla bogatych polecam Hoto ze względu na resy i +3 all skills. Broń dla biedniejszych tutaj polecam occu. +3 all skills. Całkiem porządny item. Ważne!: Można także użyć broni deth fantom zamiast HOTO, ale wtedy używamy Amu Kalejdoskop Mary ze względu na utracone resy z Hota.
Pas: Uderzenie śniegu dla obu stron. Hmm chyba nie muszę tłumaczyć?? Very Happy
Pierścionki : 2 soje bez gadania +1 sk i zwiększenie max mana. Po prostu the best!! Pierścionki dla biedniejszych : Tu moge polecić Frosta albo jakieś fajne ringi Wink
Amu : 3 do Zaklęć Zimna. Dlaczego nie 2 do poziomu sorc?? A dlatego, bo my właściwie tylko umiejętności zimna używamy. Amu dla biedniejszych : Amu Tala + 2 sk sorc.
W ten sposób zakończyliśmy nasze ubranko. Mogę dorzucić jeszcze, że najlepiej to by było nosić w plecaku jak najwięcej cold sk's life sc's i res sc's. Przejdźmy może teraz do najemnika.

Najemnik Tutaj proponuję najemnika z drugiego aktu hella z obroną. Posiada on aurę Śmiałość, która zwiększa obronę całej naszej drużyny. A niżej przedstawię itemki dla naszego chłoptasia.
Broń : Tutaj dla ludzi naprawdę dość zamożnych można założyć naszemu przyjacielowi BOTD w Wojennej Pice eterycznej. Wybór jest świetny, ponieważ merc ma wtedy zawalisty dmg. Dla ludzi, którzy nie chcą tyle kasy wyrzucać na merca niech założy mu olśnienie. Wtedy Merc będzie miał aurę modlitwa.
Czacha : Gaza. Niezły ll (wykradanie życia) przez co nasz merc sam będzie sobie odnawiał życie.
Klata : Proponuję założyć pierwszą lepszą zbroję z dużym defem. Mój merc nosi upgraade shafta.

Jak grać? Z każdą postacią jest tak samo wypada nam na solówkę a my wtedy zapuszczamy mu blizza na łeb. Jak ucieknie to spieprzamy 1 tele i znowu. Każdy przeciwnik jest mniej więcej na... 1 strzał Razz

Dziękuję za przeczytanie mojej takty. Mam nadzieję, że nie jest fatalna Razz. Teraz proszę oceńcie ją sprawiedliwie.

Art by moskit

Moskit


Oceń materiał: Ocena: 4.14 (841 głosów).


Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.