diablo 3

Co, Gdzie Znaleźć? - By Avik

Ostatnia modyfikacja: 06.11.2007. Utworzono: 24.08.2007

Witam wszystkich, ten artykuł dotyczy miejsc, które najlepiej odwiedzać w Diablo2LoD, powiem ze swoich doświadczeń gdzie, co najczęściej wypada (cały czas mowie o poziomie trudności piekło) a wiec zaczynam od początku:

Akt1

Hrabina- na hrabinie bardzo często można znaleźć dobre żółte pierścienie/amulety oraz bardzo dobre pierścienie często z wszystkimi resami np 8/10/28/9, co do amuletów to raczej trzeba sie bardziej postarać żeby wypadło coś ciekawego ;)
hrabina wyrzuca tez bardzo ciekawe obręcze, pozostawia po sobie także runki przeważnie 2,3, mi np co 6 grę wypada Lem,Fal,KO.. wiec warto ją odwiedzać. Oczywiście wyrzuca również klucz terroru, klucz ten, mimo ze znajduje sie w 1 akcie, jest najtrudniejszy keyem w grze do znalezienia.

Andariel - No tu już mamy konkretniejszego przeciwnika z lepszym wachlarzem przedmiotów, pani cierpienia bardzo często wyrzuca gold amulety, ringi trochę mniej chętniej.. wyrzuca też często zaka czasem tez shako (lepiej niż na cow lvlu) i jeszcze można powiedzieć ze czasem tytanki wylecą :)

Cow level - W cow lvlu bardzo dużo można znaleźć talizmanów !!! i oczywiście przedmioty socet, słyszałem choć sam nie wiem ze na krowach wypada częściej mara niż na mefie (mi osobiście na krowach mara nie wypadła nigdy)

Akt2

w tym akcie raczej kokosów nie zbijecie na itemach jedynie demonolog moze zaoferować wam klucz nienawiści, ktory najczęściej wypada, czasem wyrzuci on także jakiś talizman.

Akt3

Rada - na radzie wypadają różnego rodzaju kamienie bez skazy i dużoo złota, ja np mam mula zapełnionego po brzegi pg :) i warto sprzedawać pg kiedy ceny nie będą już ulegać zmianom, i sprzedawać 40 pgms za um :] opłacalne moim zdaniem.

Mef - to jest raczej wasz ulubiony boss ;) hehe ja tez go bardzo lubię :) , mef dropuje często shako, tytanki, rzeczy z zestawu.

Akt4

tutaj nic ciekawego...

Akt5

Shenk - hmm no tutaj można powiedzieć o różnych talizmanach...

Nihlathak - a to przeciwnik od którego można sie spodziewać klucza zniszczenia :) talizmanów, unikatów od czasu do czasu.. :)

I tym optymistycznym akcentem kończę ten artykuł :) aha co to hrabiny, jeśli chodzi o te runki, to po prostu trzeba mieć szczęście.. dlatego gdyż na runy nie działa MF - magic find, tylko prawdopodobieństwo. A co do pozostałych itemów to oczywiście informacje dla postaci z minimum mf 100, ja mam mf 300 i dostaje takie rzeczy jak pisałem. I pamiętajcie co do kluczy, w grze istnieje ograniczenie kluczy, można zebrać MAX 5 setow jeżeli masz 5 lub więcej nie uda ci sie zebrać ani jednego keya.


Oceń materiał: Ocena: 3.26 (204 głosów).


Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.