diablo 3

Czarodziejka

Ostatnia modyfikacja: 28.11.2007. Utworzono: 24.08.2007

Powrót do działu Postacie
|AMAZONKA | BARBARZYŃCA | CZARODZIEJKA | DRUID |NEKROMANTA | PALADYN | ZABÓJCZYNI |


Czarodziejka Jedna z buntowniczek, które wybrały tajemnice magii zdominowanym przez mężczyzn Klanom Magów ze Wschodu. Czarodziejka jest specjalistką od magicznej kreacji z niczego. Mimo że nie posiada umiejętności w walce wręcz, dysponuje straszliwą mocą magiczną zarówno w obronie jak i w ataku. Jest samotniczką, stroniącą od ludzi. W swym postępowaniu kieruje się często zasadami, które mogą się wydawać moralne dwuznaczne. W rzeczywistości aż nazbyt dobrze rozumie, na czym polega walka pomiędzy Porządkiem a Chaosem. Swoją wiedzę wykorzystuje do zrównoważenia własnej osobowości, którą próbuje dopasować do roli, jaką ma dla odegrania w Diablo II.

Mitologia postaci.

Klan kobiet - czarodziejek zwany Zann Esu jest jednym z najstarszych starożytnych klanów, ale niewiele o nim wiadomo. Wieki temu czternaście potężnych sabatów wiedźm Esu zebrało się po raz pierwszy od wielu pokoleń. Nie wiadomo o czym dyskutowały, ale w rezultacie wiedźmy porzuciły dotychczasowy styl życia i jako stowarzyszenie zniknęły w dżunglach Wschodu.

Czarodziejka Nie wiadomo gdzie dokładnie znajduje się ich zgromadzenie. Do niedawna jedyne spotkania z Czarodziejkami zdarzały się przy rekrutacji nowych członkiń. Raz na siedem lat Zann Esu odwiedzały pewne rodziny w całym sanktuarium. Wszystkie te rodziny miały jedną cechę wspólną - w każdej była siedmioletnia córka. Zawsze grzeczne i dobroduszne Zann Esu spotykały się z dziewczynkami, zadawały kilka pytań i odchodziły. Nielicznym wybranym dziewczętom składano drugą wizytę i oferowano nauki. Rodziny wybranek cieszyły się szczęściem przez wiele kolejnych lat.

Zann Esu, albo Czarodziejki, poszukują czystości, próbują odkryć magię "doskonałą". Uważają inne dziedziny magii za niesystematyczne i postanowiły skoncentrować się wyłącznie na magii żywiołów. Potrafią przekształcać podstawowe żywioły w dowolną formę magiczną - i uważają inne szkoły magii za przestarzałe. Aby osiągnąć doskonałość w przekształcaniu żywiołów, wybierają do swego kręgu tylko te córki Sanktuarium, które bardzo mocno harmonizują się z magicznymi żywiołami.

Czarodziejki wierzą, że poprzez dążenie do perfekcji osiągną absolutną czystość i zdobędą przeznaczoną im rolę najpotężniejszych magów Sanktuarium. Przez stulecia studiowały w ukryciu, doskonaląc swą sztukę i czekając na właściwy moment, aż do Przebudzenia Zła. Wtedy stanie przed nimi największe wyzwanie i albo udowodnią czystość swojej magii, albo przestaną istnieć.

Wyrocznie Zann Esu orzekły, że nadszedł czas Przebudzenia. Zniszczenie Mrocznej Trójcy ma być wielkim sprawdzianem ich klanu. Obecnie Czarodziejki w tajemny sposób pojawiły się w różnych częściach Sanktuarium. Zwalczają stwory Zła przy każdej sposobności.


Początkowe Statystyki Czarodziejki (Poziom 1):
Siła: 10
Zręczność: 25
Żywotność: 10
Energia: 35
Mana: 35
Życie: 40
Wytrzymałość: 74

Automatyczny Wzrost Statystyk Co Poziom:
Życie: +1
Mana: +2
Wytrzymałość: +1

Efekty Punktów Statystyk:
1 Punkt Żywotności Dodaje 2 Do Życia
1 Punkt Żywotności Dodaje 1 Do Wytrzymałości
1 Punkt Energii dodaje 2 Do Many

Regeneracja życia i many u Czarodziejki
Wyjaśnienie: Dla każdej postaci ta sama buteleczka napoju leczącego bądź many regeneruje inną liczbę punktów.

Napoje Leczące
Liczba Odrodzonych
Punktów Życia
Mniejsza Mikstura Leczenia
30
Lekka Mikstura Leczenia
60
Mikstura Leczenia
100
Większa Mikstura Leczenia
180
Super Mikstura Leczenia
320

Napoje Many
Liczba Odrodzonych
Punktów Many
Mniejsza Mikstura Many
40
Lekka Mikstura Many
80
Mikstura Many
160
Większa Mikstura Many
300
Super Mikstura Many
500Cechy i umiejętności.

Atletyczne, śliczne i pewne siebie Czarodziejki nie wyglądają na moli książkowych zagrzebanych z dala od cywilizacji. Czarodziejki posiadają wiele umiejętności takich jak czarodzieje - mężczyźni z Klanów Magów ze Wschodu, ale specjalizują się w magii Żywiołów. Uważają walkę wręcz za oznakę prostactwa (jak większość magów) i walczą stosując niemal wyłącznie magię.
Trzy typy umiejętności, które można rozwijać Czarodziejką to: Ogień, Błyskawica i Zimno. Podobnie jak w przypadku innych postaci, wszystkie rozwijane umiejętności wpływają na ostateczne zdolności Czarodziejki. Czarodziejka jest mistrzynią magii, więc jeśli upaja Cię szczęk mieczy i trzask gruchanych kości, wybór Czarodziejki nie będzie wyborem optymalnym. Jeśli jednak pragniesz przekonać się, jak działa naprawadę potężna magia, będzie ona dla Ciebie postacią idealną.

Drzewka Umiejętności Postaci -
- Kliknij Tutaj


Strategie dla Czarodziejki
- Kliknij Tutaj
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.