diablo 3

Diablo 2 / LoD - Filmy nadesłane przez graczy

Ostatnia modyfikacja: 02.10.2008. Utworzono: 24.08.2007

Naraz można pobierać tylko jeden plik.

1. Ubers by Summon - Pobierz (36,1 MB)

Autor: Zombek
Opis: Film pokazuje jak Necro summon radzi sobie z Uberami... Postanowiłem stworzyć ten filmik ponieważ widziałem mało tego typu oraz aby zaprzeczyć plotkom, że ta postać jest słaba.2. FaT Duel - Pobierz (20,9 MB)

Autor: Mr_TeD
Opis: Film przedstawia walki PvP na zasadach PCL. W tle znana chyba wszystkim muzyka z Mortal Kombat.3. Easy Way To Key - Pobierz (37,3 MB)

Autor: Ovitz
Opis: Filmik, który pokazuje jak szybko dostać się do Hrabiny i Nihlathaka. Z pewnością przyda się początkującym osobom, które od niedawno mają do czynnienia Z D2 LoD. Zachęcam do oglądania.4. Hammer Hill - Pobierz (23,6 MB)

Autor: Hedin
Opis: Hammer Hill czyli Benny Hill w Diablo 2 ;P Osoby, które oglądały programy tego kultowego komika, będą wiedziały o co chodzi ;)5. Uberki są izi:
  • Wersja bez muzyki (lepsza jakość obrazu) - Pobierz (23,1 MB)
  • Wersja z muzyką (gorsza jakość obrazu) - Pobierz (24,4 MB)
  • Wersja low (brak muzyki, gorsza jakość obrazu) - Pobierz (9,6 MB)
Autor: Uber Tristram Team
Opis: Nadszedł czas, żeby UTT pokazało jak gra :) Wprawdzie jeden filmik już wydany został, ale myśle że ten jest lepszy :) Tylko 3 osoby z UTT w tym filmiku uczestniczyły. Może to i dobrze bo gra mi sie nie cięła i jako taka płynność jest :) Film przedstawia cały quest od samego początku (Lilith).6. Uber Tristram - Pobierz (10,7 MB)

Autor: Saiyan
Opis: Relacja z walki z Uber Bossami. Zrobiłem ten filmik tylko dlatego, że chciałem uwiecznić swój pierwszy trist oraz sprawdzić własne możliwości i możecie je obejrzec ;)7. Diablo Clone - Pobierz (10,2 MB)

Autor: Jurmall
Opis: Film przedstawiający walkę Paladyna z Diablo Clone, po bitwie miły prezencik:)8. Barbarian Story - Pobierz (17,1 MB)

Autor: Cetung
Opis: Film przygodowy opowiadający historię pewnego barba spod Wąchocka, uwikłanego w konflikt z niejakim Diablo. produkcja na miarę P. Jacksona Lub G.Lucasa Mam nadzieję że się spodoba. Film nosi tytuł Barbarian Story. Utworek wykorzystany w tej produkcji jest mojego autorstwa oraz kompozycji i nosi tytuł "Dances With The Diablo". Więc popcorn w łape i oglądać :)9. Uberki to jest Proste - Pobierz (19,5 MB)

Autor: MiBac
Opis: Tak wielu z was mówiło, "niech ktoś nagra filmik jak sam zabija Uberki z Tristram". Poddenerwowałem sie troszkę i zacząłem tworzyć. Film nie jest montowany ani nic w tym stylu. Muzyczka chyba jedna z niewielu z tego gatunku na jakie natrafiłem w mojej kolekcji ;)10. Noobs of Battle.Net - Pobierz (4,1 MB)

Autor: Fenir_WotE
Opis: Filmik nosi nazwę "Noobs of Battle.Net" dlatego, że nooby na 80-tych poziomach biją mojego biednego Malutki'ego_palkk'a ;]
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.