diablo 3

Diablo 2 Przedmioty Crafted

Ostatnia modyfikacja: 13.12.2007. Utworzono: 09.09.2007

-Czy można craft'ować przedmioty eteryczne?
Tak, jeśli tylko są to przedmioty magiczne. Stają się wtedy normalnymi przedmiotami, przestając być eteryczne.

-Co z wymaganiami poziomowymi przedmiotów crafted?
Wymagania co do poziomów przedmiotów crafted są zdeterminowane poprzez najwyższy losowy modyfikator i dodanie do niego każdego innego modyfikatora w tym przedmiocie. W niektórych wypadkach możesz znaleźć przedmioty crafted o wymaganiach powyżej 100 poziomu, co spowoduje że przedmiot będzie bezużyteczny.

-Co determinuje wymagania poziomu postaci w przedmiotch crafted?
Istnieje minimalny wymagany poziom postaci w przedmiotach crafted oparty na narzuconych z góry modyfikatorach, jednak jeśli przedmiot wyjątkowy bądź elitarny lub jakikolwiek losowy affix, jest wyższy niż najwyższy wymagany poziom postaci zawsze weźmie on górę. Zazwyczaj są znacznie wyższe niż porównywalne przedmioty rzadkie.

-Czy mogę dodać miejsce na gemy w przedmiocie crafted?
Tak, jednak zawsze będzie to tylko jedno miejsce, tak samo jak w przedmiocie z zestawu, unikatowym, lub rzadkim.

-Czy mogę stworzyć przedmiot crafted z przedmiotu z gniazdem na gemy?
Tylko z magicznym przedmiotem z gniazdem.

-Czy modyfikatory losowe sumują się z tymi odgórnie narzuconymi?
Tak, możesz craftować krwawą broń, dostać 4% wysysania życia z modyfikatorów narzuconych i następne 9% z losowego modyfikatora, co da ci w sumie 13%. Więcej niż jakikolwiek magiczny czy rzadki przedmiot. W gruncie rzeczy sumowanie modyfikatorów leży u podwalin wielu recept, jak na przykład krwawa broń, gdzie przepis zawsze będzie dodawał 35-60% zwiększonych obrażeń.
Zapewne znów będziesz chciał spróbować tego samego przepisu wielokrotnie, by uzyskać dobry zestaw modyfikatorów losowych i narzuconych. Jak z nasycaniem: możesz dostać świetny przedmiot za pierwszym razem, jednak to bardzo rzadko spotykane i zazwyczaj będziesz potrzebował kilkunastu prób, by szczęście się do ciebie uśmiechnęło.

-Dlaczego istnieją dwie wersje większości przepisów?
W wersji 1.08 były wersje normalne i elitarne większości przepisów, jednak te zniknęły w wersji 1.09 i wersje normalna/wyjątkowa/elitarna tego rodzaju przedmiotu będą działały w tym przepisie.

-Czy stracę przedmioty jeśli źle wykonam przepis?
Nie, próby craftowania przedmiotów są całkowicie bezpieczne, jeśli masz coś ekstra w kostce, lub jakiś składnik jest zły kostka nie zadziała. To sprawia że testowanie przepisów - zwłaszcza deaktywowanych - jest bardzo łatwe. Możesz po prostu próbować różnych rzeczy i nie martwić się o stracenie czegoś dodatkowego w przepisie.
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.