diablo 3

Jak przeprowadzić postać przez Duriela bez śmierci (np. na hc) by Len_Tao

Ostatnia modyfikacja: 19.01.2008. Utworzono: 17.01.2008

A więc istotą tego artykułu jest przeprowadzenie chara rushowanego przez Duriela bez deda, wiadomo na hc można mieć z tym problem.

Tutaj trudno będzie to zrobić soską ponieważ musimy wyczyścić wejście do komnaty Duriela, a tam jest pare cold immunów, jednak jak już to zrobimy (jak dziura na wsadzenie laski jest oczyszczona) to powinno się jeszcze oczyścić najbliższą okolice dziury, tzn. wyjść za pare zakretów i tam pozabijać :)

Teraz wchodzimy charem rushowanym i wkładamy laske Horadrimów do otworu, czekamy na eksplozje bieli i wchodzimy hammerem czy tam soską light, albo inną postacią na wysokim lvl do komnaty Duriela, rozwalamy go (podczas gdy postać rushowana jest dalej przy otworze na laske). Na charze, którego rushujemy z początku pojawi się informacja, że nie możemy ukończyć tego zadania, ale po porozmawianiu z Tyraelem to się zmieni.

W ten sposób uda nam się zrobić Duriel Questa bez ryzyka śmierci rushowanej postaci.

Czasem ludzie mają problem z jeszcze 1 rzeczą, a mianowicie Jerhynem stojącym w pałacu (thx David).

Jest bardzo prosty sposób na rozwiązanie tego problemu.

Jeśli po zniszczeniu ołtażu żmijoszponów pogadamy z Drognanem (być może z Cainem też można, ale głowy nie dam, po prostu trzeba zaliczyć ten quest) zanim ktokolowiek wejdzie do Tajemnego Sanktuarium to ten kłopot znika.

Aby zapobiec utracie rusha na prędkości zaleca się ubicie żmijek przed pójściem po laskę, wtedy nikt się nie wnerwia, że ktoś za długo gada z kimś etc.

Aha, jeśli rushujemy kilka postaci naraz to wystarczy, że jedna osoba pogada z NPC i już wszyscy mogli będą wejść do Jerhyna (bo q zaliczy, tak jak jest z baal bugiem).


Oceń materiał: Ocena: 2.66 (80 głosów).


Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.