diablo 3

Jak szybko przejść diablo po resecie bez taxi By MasterPirek

Ostatnia modyfikacja: 01.10.2010. Utworzono: 01.10.2010

Jest to taki poradnik dla osób nowych ale i dla starych wyjadaczy będzie on o tym jak szybko przejść z poziomu na poziom bez taxi bo po resie strasznie trudno o taką usługę, omijając niektóre zadania.

NORMAL
AKT I
Wybieramy postać
-Oczywiście polecam soso na początek pod mf

1-15 tristruny

Podpinamy sie pod grę by zabić andariel.

15-24 tombruny albo krowy co kto lubi.


AKT II
Wchodzimy na grę typu baalrun. Idziemy do 2 aktu i mamy otwarte wejście do pałacu. Schodzimy na 3 poziom pałacowych piwnic.(Zawsze wyglądają tak samo więc drogę można sprawdzić na stronie głównej portalu bo są tam chyba jeszcze mapy.) i jesteśmy u demonologa zabijamy go i bierzemy wp do grobowców.

Podłączamy się pod gre kill duriel. W ten sposób omineliśmy zadanie z laską.

Akt III

Znów wbijamy na grę typu baalrun. I idziemy do travincal. Szarżą przedzieramy się przez rade i wbiegamy do wejścia które jest już otwarte idziemy do wp na 2 poziomie.(w ten sposób ominęliśmy zadanie z radą)
Wychodzimy z gry i tworzymy nową , Idziemy do mefa blokujemy go np tak:


(Kliknij aby powiększyć)


i rozwalamy ze skilla długodystansowego.

AKT IV
Z diablo nie ma problemu zazwyczaj. Podpinamy się pod grę typu Diablorun i sobie chodzimy ze wszystkimi(robimy coś bardzo nie ładnego) gdy kończy się gra szybko wychodzimy i zakładamy kolejną tym samym zyskujemy ekipę która zrobi to za nas.(działa w 70% wypadków). Jeśli się nie udaje to szukamy gry diablo4Q


AKT V

Ech i tu jest problem starożytni są na nich 2 sposoby

-(1)zbieramy ekipę i idziemy na nich i walczymy do skutku.

-(2)Nie wiem czy jeszcze działa. Idziemy na grę baal4Q bierzemy Party i czekamy w mieście aż zabiją baala. Ominiemy w ten sposób starożytnych. UWAGA! Przeniesie nas wtedy na następny poziom trudności !! I nie będziemy mogli wejść do tronu zniszczenia dlatego nabijamy lvl na Diarunach do póki nie będzie w stanie pokonać rady.

Czynność powtarzamy na każdym z poziomów trudności. Dziś przeszedłem w ten sposób koszmar w 30min.

Mam nadzieję że się komuś przyda.

Ważne Jak już zyskamy na sile musimy zrobić te zadania bo w innym wypadku nie będziemy mogli wchodzić w portale innych np do mefa czy na BR.


Oceń materiał: Ocena: 3.33 (165 głosów).


Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.