diablo 3

Kasa w sieci

Ostatnia modyfikacja: 27.10.2008. Utworzono: 24.08.2007

Powrót do działu Lunapark
| Dowcipy | Gry Online | Quiz | Psychotest | E-Poczta | Kasa w sieci | Dziwne Strategie |


Czy możliwe jest zarabianie przez Internet? Tak, istnieje kilka sposobów, ale mogę Was zapewnić, że fortuny w Internecie nie zbijecie... Internet może być ogromnym źródłem gotówki tylko wtedy jeśli jesteście właścicielem, np. wyszukiwarki Google ;-) Szaremu użytkownikami pozostają inne metody:
..:: CZYTANIE E-MAILI ::..

Na początek o sposobie niepewnym. Wielu Internautów wzięło w tym udział i bardzo często się na tym zawodzili. Polega to na tym, że otrzymujemy e-maile reklamowe i za każdego przeczytanego e-maila dostajemy, np. 10 groszy. Po zebraniu odpowiedniej liczby pieniędzy, np. 100 zł, serwis do którego się zapisaliśmy powinien wypłacić nam nasz zarobek. Wydawałoby się, że to łatwy i pewny sposób, na zdobycie pieniędzy, jednak niestety przeważnie tak nie jest... Najwięcej serwisów udostępniających takie usługi działa za granicą (mnóstwo amerykańskich), w Polsce jest ich kilka. Polskie serwisy tego typu to chyba "serwisy widmo". Rok temu zapisałem się do trzech z nich i do dzisiaj nie dostałem ani jednego e-maila. Serwisy amerykańskie, wysyłają za to mnóstwo e-maili, ale po przeczytaniu odpowiedniej ich liczby nie wypłacają zarobionej kasy... Kilku moich kumpli zostało w ten sposób wyrolowanych, klikali na e-maile, a gdy przyszło do wypłaty, ich konta zostały zablokowane. Podobno jednak ostatnimi czasy trochę się to zmieniło w pozytywnym kierunku i jest dużo nowych serwisów, które płacą (nawet polskich). Powstało nawet ciekawe forum na ten temat, z adresami i opiniami: http://www.forumemoney.com/ (jest tam także sporo ciekawych textów o innych metodach zarabiania przez Internet, wszystko po polsku). Jeśli macie czas to oczywiście możecie spróbować, może akurat traficie na uczciwy serwis, który jednak płaci za wykonaną robotę (jakby co to ślijcie do mnie maila z info! :-)
..:: EXPEKT ::..

Expekt , to międzynarodowa grupa bukmacherska z siedzibą oraz licencją na prowadzenie działalności bukmacherskiej, wydaną m.in. w Anglii. Firma zadebiutowała w roku 1999, oferując od początku możliwość zawierania zakładów sportowych przez Internet. Expekt dziś, to jeden z największych skandynawskich bukmacherów Internetowych. Serwis oferowany jest również w języku polskim.

Aby móc grać w Expekt, musisz otworzyć konto przez rejestrację. Kiedy się zarejestrujesz, otrzymasz ID użytkownika. Oczywiście aby zagrać trzeba najpierw wpłacić pieniądze, którymi będziemy obstawiali wyniki.

Ja nie brałem jeszcze udziału w zakładach bukmacherskich przez Internet, ale wydaje mi się, że to może być dobry sposób na zarobienie pieniędzy, jeśli oczywiście mamy nosa do obstawiania wyników zawodów sportowych :-) Poza tym w Expekt często są różne konkursy, to dodatkowo uatrakcyjnia ten serwis.
EXPERT.COM
..:: ALLEGRO ::..

Internetowe aukcje, jeśli macie jakieś niepotrzebne rzeczy to możecie wystawić je na aukcji w Allegro. Niestety sprzedanie towaru wcale nie jest łatwe. Musimy wystawiać przedmioty po odpowiedniej cenie (znaczy się niskiej) i liczyć na farta :-) Ciekawostką jest to, że Diablo ma na Allegro swoją własną kategorię. Gracze sprzedają tam m.in. wirtualne przedmioty z gry (np. unikatowe bronie czy zbroje). Niektórzy są gotowi zapłacić kupę kasy (prawdziwej, nie tej z Diablo :-) za interesujący ich przedmiot.

[Allegro.pl - oferty na każdą kieszeń, znajdź swoją cenę!]
Oprócz wyżej opisanych istnieją z pewnością jeszcze inne metody, Imperium to jednak serwis o "Diablo 2", a nie o zarabianiu, tworząc ten dział chciałem jedynie ukazać początkującym internautom dwa najpopularniejsze sposoby (zakłady bukmacherskie i sprzedaż niepotrzebnych nam rzeczy) oraz przestrzec Was przed serwisami oferującymi czytanie e-maili za kasę.
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.