diablo 3

Kontrola

Ostatnia modyfikacja: 20.12.2007. Utworzono: 07.09.2007

/nopickup
Nowa komenda zezwalająca na włączenie/wyłączenie zdolności automatycznego podnoszenia przedmiotów leżących na ziemi. Kiedy jest wyłączona trzeba przytrzymać Alt żeby podnosić przedmioty.

/fps
Wpisz /fps żeby zobaczyć ilość klatek na sekundę. Ta komenda pokazuje również ping grając na Battle.net oraz pamięć wirtualną i fizyczną używaną przez Diablo II.

Lewe i prawe ikony czynnościowe
Użyj lewego i prawego przycisku myszy, aby walczyć twoją postacią, rzucać czar, używać umiejętności oraz innych akcji. Wyznacz rożne czynności dla przycisków myszy używając Ikon Akcji. Ikony Akcji po lewej i prawej stronie interfejsu wyznaczają czynności dla lewego i prawego przycisku myszy. Kliknij lewym przyciskiem myszy na Ikonę Akcji i wybierz akcję z okna umiejętności i akcji.

Używanie Ctrl / bieganie
Twoja postać zazwyczaj chodzi, ale bieganie jest dobrą, szybką drogą do pokonywania dalekich dystansów. Żeby biec po prostu przytrzymaj Ctrl i kieruj swoją postacią po polu. Możesz również włączyć i wyłączyć bieganie przez klikniecie przycisku w interfejsie lub wciśnięcie przycisku „R” na klawiaturze.

Możesz biec tak długo jak tylko masz staminę. Pasek staminy wskazuje ile staminy ci pozostało oraz jak szybko ją zużywasz. Jeżeli jesteś kompletnie bez staminy będziesz musiał zatrzymać się, aby ją odnowić.

Bieganie vs chodzenie
Możecie zdumiewać się, dlaczego lepiej wszędzie chodzić zamiast biegać. Kiedy biegacie każdy potwór was trafi. Kiedy chodzicie blisko potworów szansa na uderzenie jest zmniejszona przez zręczność, poziom itd.

Czy jest taka sama szansa na to, że zostanę trafiony w pojedynku z graczem? (pvp, duel)
Tak.

Kiedy gracz biega jego blok jest zmniejszony do 1/3. Więc kiedy biegasz nigdy nie będziesz miał większej szansy na blok jak 25%. To znaczy ze gracz przyjmie wiele więcej obrażeń, kiedy biega, nawet z wysokim blokiem.

Używanie Alt / wyszukiwanie przedmiotów na ziemi.
Przytrzymaj przycisk Alt żeby wyświetlić wszystkie przedmioty leżące na podłodze (bronie, zbroje, mikstury, złoto itp.) które możesz podnieść. Nazwy klas przedmiotów jest wyświetlana przez następujące kolory:
Biały - normalny przedmiot
Szary - przedmiot z dziurami, eteryczny
Niebieski - przedmiot magiczny
Pomarańczowy - przedmiot craftowany
Zielony - przedmiot z zestawu
Żółty - przedmiot rare (rzadki)
Złoty - przedmiot unikatowy
Kliknij na nazwę przedmiotu, aby go podmieść.

Używanie Shift / stanie i atakowanie
Kiedy chcesz atakować bez podchodzenia do potwora wciśnij Shift.

Zmiana broni
W Diablo II Lord of Destruction masz możliwość do szybkiej zmiany broni założonej w ekwipunku. Żeby to zrobić otwórz ekwipunek ekwipunek po prostu kliknij na przycisk II nad bronią lub wciśnij klawisz „W”. Teraz wyposaż postać w drugą broń. Możesz zmieniać broń w każdym momencie.

Pamiętaj, że twoja postać musi spełniać wymagania każdej broni, w którą chcesz się wyposażyć.

Walka dystansowa
Kiedy używasz łuku, noży do rzucania lub innej broni dystansowej możesz chcieć strzelać bez ruszania się z miejsca. Wystarczy po prostu wcisnąć przycisk Shift i atakować cel z odległości.

Opcje automapy
Możesz zmienić wielkość automapy w opcjach automapy w menu Diablo II LoD. To pozwoli ci wybrać wygodne dla ciebie ustawienia mapy.

Naprawa wszystkiego
Możesz teraz naprawiać wszystkie przedmioty przez pójście do najbliższego kowala i wybranie opcji Handel/Naprawa. W oknie sprzedawcy po prostu kliknij na ikonę napraw wszystko dla naprawienia przedmiotów, które są aktualnie noszone przez postać jedna operacją.

Uzupełnianie ksiąg
Wciśnij Shift, kiedy kupujesz zwoje portali lub identyfikacji i automatycznie ksiega uzupełni ci się do pełna.

Kupowanie kluczy
Wciśnij Shift, kiedy kupujesz klucze, aby uzupełnić je do pełna.

Wyznaczanie i używanie skrótów umiejętności
Możesz wyznaczyć 16 skrótów. Wystarczy ze otworzysz tabelę umiejętności, najedziesz na akcje muszką i wciśniesz klawisz od „F1” do „F8” (więcej klawiszy możesz ustawić w opcjach).
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.