diablo 3

Nie moge sie połączyć z BN - poradnik by Kosik

Ostatnia modyfikacja: 03.06.2010. Utworzono: 03.06.2010

Witam.
Szkoda mi moderatora forum Imperium Diablo T25 który musi prawie codziennie zamykać tematy typu "Nie mogę się połączyć z BN", wiec postanowiłem trochę mu pomoc a także ludziom co maja ten problem. W tym krótkim poradniku znajdziecie odpowiedz jak wejść na BN po otrzymaniu bana na IP np. za zbyt częste zakładanie gier. Nie pomoże on osobom które używają pirackiego oprogramowania bądź CD-KEY'a. Ten poradnik jest legalny, ma na celu ukrycie naszego IP i nie ingeruje w grę.

1. Ściągamy program SocksCap. Np. tutaj
2. Instalujemy i uruchamiamy
3. Konfiguracja

a. Konfiguracja serwera proxy
W oknie programu klikamy w File->Settings Wyskoczy nam okno:


W "SOCKS Server" wpisujemy IP serwera:port, następnie wybieramy wersje tego IP (v5 lub v4). W przypadku IP którego ja używałem była to v5, gdyby było to v4 to w "SOCKS Version 4" musielibyśmy wpisać dowolny nick. b. Konfiguracja pod d2 J.w Files->New i wyskoczy okno:


Tak jak u mnie ustawiamy gdzie znajduje się game.exe oraz folder z gra > OK

4. Gra
Teraz aby zagrać, wystarczy ze zaznaczymy ikonę d2 i wciśniemy przycisk run.


IP - trzeba ich sobie poszukać i przetestować. Muszą byc one w version 4 lub 5, na stronach powinno byc to widoczne. Najlepiej w google szukać (free proxy socks, ip, list). Ten który podałem w przykładach w momencie napisania artykułu działa, wiec teraz śmiało można korzystać. Serwery są rożne, wolniejsze/szybsze, zależy.
Ogólnie prędkość w tym sposobie jest wolniejsza ale lepsze to od czekania.

P.S. Napisałem ten artykuł bo po 2 m-c bez d2 nie moglem się wbić na bn, nie wiem dlaczego. Znalazłem sposób i chciałem się nim z wami podzielić.


Oceń materiał: Ocena: 5.14 (36 głosów).


Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.