diablo 3

NPC Akt 2

Ostatnia modyfikacja: 01.01.2011. Utworzono: 24.08.2007

Powrót do działu NPC
| NPC AKT 1 | NPC AKT 2 | NPC AKT 3 | NPC AKT 4 | NPC AKT 5 | KUPCY |
GifImięOpis
warrivWarriv Warriv zabrał naszą postać wraz ze swoją karawaną do Lut Gholein. W akcie drugim jego jedynym zadaniem jest transportowanie naszego herosa między aktem pierwszym a drugim. Czasami również można spytać go o jakieś plotki.
cainDeckard Cain Mędrzec ten zdecydował się wędrować wraz z nami i pomagać nam. W akcie drugim jego porady odgrywają kluczową rolę. Oprócz tego nadal identyfikuje przedmioty za darmo
jerhynJerhyn Władca Lut Gholein. Na początku nie pokłada w naszej postaci zbyt wielkich nadziei na zwycięstwo w walce ze złem. Jednak gdy udowadniamy mu swoją odwagę i potęgę decyduje się poprosić nas o pomoc i wpuścić do swojego pałacu.
atmaAtma Ona pierwsza poprosi nas o pomoc. Jej męża zabił potężny potwór Radament znajdujący się w kanałach pod Lut Gholein. Atma pragnie zemsty. Chce abyśmy unicestwili bestię, która wyrządziła jej i miastu tyle krzywdy. W zamian obiecuje namówić mieszkańców do zniżenia cen swoich usług.
faraFara Można u niej naprawiać i kupować różne przedmioty. Za nim na stałe osiedliła się w Lut Gholein, była Paladynem. Potrafi wykorzystać swoją moc Światła do uzdrawiania naszej postaci.
lysanderLysander Starzec ten sprzedaje mikstury.
drognanDrognan Najmądrzejszy mieszkaniec Lut Gholein. Niegdyś był wielkim magiem, sporo podróżował. Na starość osiedlił się w tym "klejnocie pustyni" i zajął się sprzedawaniem mikstur i akcesoriów magicznych. Jego wskazówki i porady są nieocenione.
greizGreiz Gdy oddziały Jerhyna przestały już dawać sobie radę z nacierającymi na miasto demonami, wezwał on na pomoc Greiza i jego wojowników. Doskonale uzbrojeni i wyćwiczeni żołnierze odparli atak. Jeżeli mamy pieniądze i potrzebujemy pomocy, to możemy wynająć któregoś z nich u dowódcy, czyli u Greiza.
elzixElzix Odpowiednik Gheeda z pierwszego aktu. Można u niego coś kupić bądź uprawiać hazard.
geglashGeglash Miejscowy pijaczyna. Ciągle przechwala się swoją odwagą, której w rzeczywistości nigdy nie posiadał. Jego ulubionym przedmiotem jest dzban, z którego pije wino.
kaelanKaelan Strażnik pilnujący, by nikt nie powołany (np. nasza postać :-)) nie dostał się do pałacu Jerhyna.
meshifMeshif Dowódca okrętu. Niegdyś pływał do Kurast, by transportować stamtąd różne towary dla miejscowych kupców. Odkąd Kurast zostało opanowane przez demony Mefista nie wypłynął ani razu. Dopiero gdy zabijemy Duriela i ukończymy akt drugi, na rozkaz Jerhyna, Meshif przetransportuje nas swoim statkiem do miasta, którego nie widział miesiącami.
tyr
Archanioł Tyrael Gdy pokonasz Duriela i wejdziesz do komnaty Tal Rashy spotkasz tam Tyraela. Archanioł próbował zapobiec uwolnieniu Pana Zniszczenia - Baala, przez Pana Grozy - Diablo. Nie powiodło mu się to i sam został przykuty do kamienia w komnacie. Gdy go spotkasz nie zdziwi się widokiem twojej postaci, ale zgani cię za to, że musiał tak długo na ciebie czekać...
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.