diablo 3

NPC Akt 3

Ostatnia modyfikacja: 01.01.2011. Utworzono: 24.08.2007

Powrót do działu NPC
| NPC AKT 1 | NPC AKT 2 | NPC AKT 3 | NPC AKT 4 | NPC AKT 5 | KUPCY |
GifImięOpis
meshifMeshif Po dopłynięciu do Kurast, Meshifa przeraził widok zniszczonego przez demony miasta. Jedynie Doki przetrwały oblężenie sił zła. Mimo to żeglarz ten postanowił zostać, by wspierać nas w samotnej krucjacie przeciwko Panu Nienawiści.
cainDeckard Cain Ten ostatni żyjący członek Bractwa Horadrimów nadal nas wspiera duchowo i radzi jak unicestwić zło żyjące w Dżungli.
hratliHratli Kurast to miasto magii. To właśnie stąd wywodzi się religia Zakarum. Jednym z magów, któremu udało się
przeżyć najazd sił zła jest Hratli. W Dokach zajmuje się on sprzedażą, skupem i naprawą przedmiotów.
ormusOrmus Kolejny mag. Ormus zajmuje się sprzedażą magicznych zwojów, mikstur i przedmiotów. Potrafi uzdrawiać. Warto dodać, iż bardzo dziwnie mówi :-)
ashearaAsheara Przywódczyni Żelaznych Wilków. Jest to klan magów chroniących Doki Kurast. Po wykonaniu jednego z zadań dostaniemy takiego wojownika za freeko. Za następnych trzeba już płacić... Ascheara zajmuje się także sprzedażą i skupem przedmiotów.
alkorAlkor Staruszek ten nie cierpi gości. Jednak czasami trzeba do niego wpaść ponieważ jest świetnym alchemikiem (wytwarza przede wszystkim mikstury ofensywne).
natalyaNatalia Bardzo tajemnicza postać. Można z nią tylko rozmawiać. W zasadzie jest to jej jedyna funkcja. Gdy rozwalimy Mefista i wrócimy do Kurast, Natalii już tam nie ma...
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.