diablo 3

Opowiadanie Świt Mroku Prolog

Ostatnia modyfikacja: 17.11.2008. Utworzono: 17.11.2008

:: PROLOG

W świecie Leine (mapa), który od pokoleń znany był z pokoju i wzajemnej tolerancji różnych ras, nadszedł czas, aby coś wreszcie w tym świecie zniszczyć. Pradawne Zło, które zostało ułożone do spoczynku Dwieście Siedemdziesiąt Lat temu, obudziło się i na świecie znów zaczął panować Chaos. Magowie i Mędrcy głowią się, z jakich składników przyrządzona była mikstura, która uśpiła Zło Dwieście Siedemdziesiąt Lat Temu. Gladiatorzy, Wojownicy i Barbarzyńcy Strzegą Miast, A Król najważniejszego miasta w świecie – Braverock myśli jak zapewnić obronę miastu i innym miastom.
Na szczęście znajdują się tacy, którzy chcą walczyć za Ojczyznę, i chętnie uczęszczają w treningach, aby później pomagać w walce lub obronie miast.


//\ Akt 1
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.