diablo 3

Pamiętnik gracza

Ostatnia modyfikacja: 28.05.2008. Utworzono: 28.05.2008

Poniższy pamiętnik jest fikcją literacką (nie przedstawia realnych przeżyć autora).


DZIEŃ PIERWSZY

Kupiłem sobie dzisiaj nową grę, nazywa się „Diablo 2”. Koledzy w szkole o niej często rozmawiają, więc jak będę w nią grał to może mnie polubią. Pędzę do domu nie mogę się doczekać.

Hurra, wreszcie ją zainstalowałem. Było trochę podchwytliwych pytań ale się udało. Na pewno będę mistrzem w tą grę, w końcu na piłce nożnej wygrywałem na poziomie amator aż 3:0 (nie grałem na profesjonal bo w końcu zawodowo w piłkę nie gram). Na Diablo będę grał smiterem bo koledzy dużo o nim mówią. Mama kazała iść spać zagram sobie jutro

DZIEŃ DRUGI

Pierwsze rozczarowanie. Nie ma postaci smiter. Może to jednak nie ta gra? Ale nie poddam się jak już kupiłem to będę grał. Kogo tu wybrać? Aż siedem postaci.

Po 15 minutach wyeliminowałem kobiety bo w końcu facet jestem.

Po następnych 15 odpadł barbarzyńca (co jak, co, ale jestem facet na poziomie) i paladyn (dziwnie mi się ze szkołą kojarzy). Zagram chyba Druidem takim jak z Asterixa.

Wybrałem jednak nekromantę bo fajnie brzmi. Nazwę go Miszcz.
Fajnie się tłucze te stworki. Pierwsza nowość- zapaliły mi się na czerwono takie dwa przyciski. Wybrałem sobie umiejętność i dałem 5 punktów w siłę bo siła to podstawa.

DZIEŃ TRZECI

W szkole dowiedziałem się od kolegów, że najwięcej poziomów na początku zdobywa się na grach o nazwie „Tristrun”. Uruchomiłem więc mojego diabełka, ale żadnej takiej gry nie było. Postanowiłem założyć sam taką grę.

Na moją grę weszło dużo osób, bardzo się ucieszyłem bo widocznie mnie polubili. Nagle jeden z graczy zaczął krzyczeć coś w stylu „Lol, who make game?”. Doszedłem do wniosku, że jednak nie każdy może takie gry zakładać (widocznie trzeba mieć jakąś rangę czy coś) więc po cichu się zmyłem.

DZIEŃ CZWARTY

Zobaczyłem dzisiaj ciekawą grę. Nazywała się „O taxi, n kuźnia”. Ciekawe o co w tym chodzi? Wszedłem tam, a czarodziejka, która tam była kazała mi zrobić nową grę.

Bardzo pomocny kolega pomógł zabić mi wszystkie stworki, ale na sam koniec powiedział, mi żebym dał mu runy, które mi się należą. Nasłuchałem się w szkole o oszustach w kuźni. Ja się nie dam oszukać. Wziąłem runy i poszedłem. Niestety wśród tych run nie było runy o nazwie HR. Będę jej musiał poszukać gdzie indziej.

DZIEŃ PIĄTY.

Dowiedziałem się w szkole, że jednak najwięcej doświadczenia zdobywa się na grach o nazwie Baalruns, jak wrócę do domu to sprawdzę.

Znalazłem grę o nazwie Baalruns ale nie mogłem wejść w miejski portal. Powiedzieli mi, że muszę zabić starożytnych, więc zrobiłem grę „Potrzebuje pomocy”
Jakiś kolega wszedł i zabił mi ich. Od dzisiaj chodzę na Baalruny. Zobaczyłem tam paladyna, który walczy młotkami. Chyba sobie zrobię takiego.

DZIEŃ SZÓSTY

Dostałem w szkole jedynkę bo spałem na lekcji. Ale jak miałem nie spać, kiedy całą noc grałem swoim paladynem. Na pocieszenie pozostało mi to, że mój paladyn umie już robić młotki.

Przed chwilą dowiedziałem się, że smiter to jest paladyn, który ma umiejętność pchnięcie. Od dzisiaj nie daje już memu paladynowi młotków tylko pchnięcie, będzie umiał i to, i to.

DZIEŃ SIÓDMY.

Kupiłem od kolegi w szkole broń, za którą dostanę moje upragnione runy o nazwie HR. Co prawda nie jest ona na złoto, a na żółto ale kolega powiedział, że dostanę za nią trzy hr. Wrócę do domu to założę grę taką jak mi kolega powiedział czy „O gosu ama circlet n 3 HR” czy jakoś tak.

Nie czekałem długo. Na moją grę weszła jakaś amazonka. Rozczarowałem się. Dawała mi zamiast HR runy sur. Mówiłem jej, że ja nie chce SUR tylko HR, ona mnie wyśmiała i poszła. Głupia jakaś.

DZIEŃ ÓSMY.

Znalazłem fajną stronę internetową, nazywa się Imperium Diablo. Zarejestrowałem się i będę się mógł pochwalić moim nekromantą, który umie już prawie wszystkie umiejętności.

A tak na marginesie to znalazłem fajny młotek dla mojego nekromanty, nazywa się KAFAR i jest NA ZIELONO, a ja nie mam siły by go udźwignąć. Od dziś daje wszystkie punkty w siłę.

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Stała się rzecz straszna. Wyrzuciło mnie z gry i wyświetliło komunikat „Na pewien czas ograniczono ci dostęp do tej krainy”. Ale dlaczego ograniczono i na jaki czas? Na szczęście jest forum Imperium Diablo, tam się spytam.

Chamstwo ludzkie nie zna granic. Założyłem temat z pytaniem i jakiś facet napisał „BYŁO EOT” i już nikt mi nie odpowie. Muszę założyć więcej takich tematów bo się muszę dowiedzieć o co chodzi.

Tak na marginesie – jak coś było to nie znaczy, że nie może być drugi raz.

DZIEŃ DZIESIĄTY

Już nie jestem członkiem Imperium Diablo. Nie mogę wejść na forum bo zostałem wyrzucony. Oficjalny powód- „Za spam”. Dlaczego? Ja nawet nie wiem co to jest ten spam.

Na pocieszenie od dzisiaj aktywował mi się poziom koszmar. Wszedłem na grę „Baal for Quest” i zabiliśmy Baala. Teraz pokaże na co mnie stać.

Te diabliki są za mocne. Mam wszystkie umiejętności, a niektóre nawet po trzy i nie mogę ich zabić. Może 70 level to za mało na koszmar? Napiszę maila do Blizzarda.

DZIEŃ JEDENASTY

Koniec grania. Mama zabrała płytę i powiedziała
-Ucz się synu, za tydzień maturaOceń materiał: Ocena: 5.41 (284 głosów).


Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.