diablo 3

Pliki Rejestru

Ostatnia modyfikacja: 11.04.2008. Utworzono: 11.04.2008

Jak dodać serwer przez plik rejestru?

Jeżeli mamy już ściągnięty plik rejestru, klikamy na niego 2 razy i wyświetli nam się okienko z zapytaniem czy chcemy dodać informację do rejestru.
Oczywiście, że klikamy "Tak". Od tej chwili cieszymy się nową bramką Battle.net.
UWAGA! Za każdym razem gdy dodamy nową bramkę utracimy wcześniejsze.


Włączam plik rejestru lecz uruchamia mi się notatnik, co robić?

W takiej sytuacji trzeba znaleźć edytor rejestru i zastąpić stary program, więc szukamy ten plik klikamy na niego PPM ( Prawym Przyciskiem Myszy ) i wchodzimy na "Otwórz za pomocą" naciskając tam "Wybierz program...". Otworzy nam się okienko przez które będziemy szukać naszego edytora rejestru, klikamy "Przeglądaj..." tak jak na obrazku:Edytor rejestru znajdziemy w folderze Windows ( docelowo: C:\WINDOWS ) pod nazwą regedit.exe, gdy znaleźliśmy ten plik to klikamy na niego 2 razy lub zaznaczamy i naciskamy "Otwórz" lecz to nie wszystko, trzeba jeszcze zrobić tak jak jest na obrazku poniżej:Zaznaczając opcję nigdy więcej nie powinniśmy mieć problemów z poprawnym otworzeniem plików rejestru.

Plik za pomocą, którego można przywrócić oryginalne bramki Battle.Net'u jest dostępny tutaj.
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.