diablo 3

Pomoc Techniczna - Ogólne informacje o multiplayerze - Pytanie 1

Ostatnia modyfikacja: 17.12.2007. Utworzono: 17.12.2007

Mam błąd "Nie można wejść do gry", lub "Nie udało się przyłączyć do gry", przy dołączaniu do gier.

Powodów występowania błędów "Nie można wejść do gry", lub "Nie udało się przyłączyć do gry" jest kilka:

Inne rodzaje gry:
Jeżeli gracz Ladder próbuje dołączyć się do gry Non-ladder lub na odwrót, otrzyma błąd "Nie można wejść do gry" lub "Nie udało się przyłączyć do gry".

Zabezpieczenie Sieci:
Błędy te mogą być również spowodowane przez firewalla lub inne aplikacje w tle (takie jak blockery popup-ów). Spróbuj wyłączyć firewalla oraz inne aplikacje tła, aby zobaczyć, czy to rozwiąże problem. Jeżeli nie pozbędziesz się błędów w ten sposób, być może musisz przekonfigurować firewalla, aby współpracował z grą lub po prostu go usunąć.

Zablokowane porty:
Błędy mogą wynikać z poblokowanych portów, artykuł na ten temat znajdziesz na naszym forum, pod tym adresem.

Tymczasowy problem z połączeniem:
Te błędy mogą być powodowane także przez tymczasowe problemy z połączeniem, związane z rozłączeniem z Battle.net. Sprawdź, czy ten problem występuje przy każdej z twoich postaci, czy tylko przy jednej z nich. Jeżeli jest to błąd tylko jednej postaci, być może jest ona ciągle zalogowana do poprzedniej gry.

Jeżeli problem dalej występuje, skontaktuj się z Blizzardem przez email, poprzez wypełnienie kwestionariusza (link). Bądź pewien, że podałeś wszystkie informacje, aby Blizzard mógł rozwiązać wszystkie problemy:

- Kraina (USWest, USEast, Europe, Asia1, Asia2, Asia3)
- Imię postaci (jeżeli go nie pamiętasz, możesz znaleźć je w katalogu DiabloII\Save)
- Nazwa Konta
- Problem (krótki opis problemu oraz jak długo występuje - napisz, czy zachodzi tylko w jednej postaci, czy we wszystkich)

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.