diablo 3

Pomoc Techniczna - Ogólne informacje o multiplayerze - Pytanie 5

Utworzono: 17.12.2007

Mam wiadomość o zbyt dużym czasie oczekiwania lub oczekiwaniu na graczy podczas gry.

Jeżeli komunikacja w grze jest przerwana, każdy komputer otrzymuje pewien okres czasu, aby ponownie połączyć się z grą. Każdy komputer, który nie zdoła tego zrobić jest wyrzucany z gry, aby pozwolić innym graczom na grę.

Może się to zdarzyć, np. gdy twoje łącze nie wytrzymuje działań innych graczy. Im więcej graczy w grze, tym więcej pracy musi wykonać łącze. Upewnij się, że nie używasz innych aplikacji internetowych podczas gry (szczególnie programów p2p, typu e-mule). Inne aplikacje mogą spowolnić działanie gry i powodować rozłączanie.

Skontaktuj się ze swoim dostawcą i spytaj, jakie jest opóźnienie twojego łącza. Jeżeli wynosi 500ms lub więcej może to powodować rozłączanie z Battle.net i innych gier. Jeżeli zdarza ci się to często, skontaktuj się ze swoim dostawcą i poproś go o informacje, jak obniżyć opóźnienie twojego łącza.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.