diablo 3

Pomoc Techniczna - Wiadomości o błędach, wysypania gry - Pytanie 17

Utworzono: 18.12.2007

Otrzymujesz komunikat mówiący: (Wszelkie błędy, które pojawiają się podczas rozpoczynania lub przyłączania się do gry za pomocą postaci do gry jednoosobowej, otwartej lub TCP/IP).

Nie możemy naprawić scheatowanej postaci do gry jednoosobowej bądź otwartego Battle.net. Jeśli kiedykolwiek ściągałeś program taki jak trainer, cheat lub hack ostrzegamy, iż programy te mogą uszkodzić postać. Usilnie sugerujemy tworzenie kopii plików postaci na wypadek ich uszkodzenia.

Twoje pliki postaci są przetrzymywane w folderze Diablo2\save na twoim dysku twardym. Pliki postaci mają te same nazwy co twoje postacie. Jeśli chcesz je zabezpieczyć lub przenieść na inny komputer zapisz je i skopiuj do nowego folderu Diablo2\save. Kliknij prawym przyciskiem myszy na plikach postaci, wybierz Właściwości i upewnij się że okienko "Tylko do odcczytu" jest puste.

Pamiętaj, iż raz przeniesiona do najnowszego patch'a postać nie może zostać użyta w grach starszej wersji. Nanowszy patch możesz zdobyć z tej strony.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.