diablo 3

Pomoc Techniczna - Wiadomości o błędach, wysypania gry - Pytanie 6

Utworzono: 18.12.2007

Czy pojawia się tzw. 'blue screen' (niebieski ekran) przy uruchamianiu Diablo II?

Systemy, w których pojawia się "Niebieski Ekran" i wiadomość o błędzie w czasie uruchamiania Diablo II mogą być zarażone Windowsowym wirusem CIH. Jest to jeden z najczęściej spotykanych wirusów w aplikacjach ściągniętych z internetu lub uzyskanych z innego źródła.

Oprogramowanie antywirusowe powinno być uaktualnione do najnowszych dostępnych baz wirusów dla danego programu. W niektórych wypadkach może być tak, że antywirus nie wykrywa tego wirusa (zobacz poniżej). Jeśli wirus został wykryty, zamiast kasować zarażone pliki można spróbować je naprawić. Skasowanie zarażonych plików może spowodować poważne problemy z systemem. Po naprawieniu tych plików programy, które zostały zarażone powinny być przeinstalowane, aby mieć pewność, że działają one poprawnie.

Jeśli oprogramowanie wykrywające wirusy nie jest w stanie wykryć lub naprawić uszkodzonych plików lub jeśli na komputerze nie ma zainstalowanego takiego oprogramowania to pomocna będzie strona Blizzarda o Ochronie Komputera (link), na której dostępna jest lista darmowego lub próbnego (wersje trial) oprogramowania.

UWAGA: Sformatowanie dysku twardego może nie pomóc w pozbyciu się wirusa CIH.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.