diablo 3

Pomoc Techniczna - Wiadomości o błędach, wysypania gry - Pytanie 8

Utworzono: 18.12.2007

Co zrobić jeśli w trakcie gry pojawia się komunikat "Assertion Failure Location: C:\Projects\Diablo2\Source \D2Common\UNITS\Units.cpp, line #1710"?

Problem ten rozwiąże instalacja najnowszego patcha do gry. Możesz go pobrać automatycznie poprzez połączenie z Batle.net, a także z naszej strony, z tego działu.

Error ten spowodowany był posiadaniem mikstur do rzucania, ustawionych w slocie broni (używanych jako broń) w zwłokach postaci, kiedy zapisywało się grę i wychodziło bez wskrzeszania jej.
To mogło spowodować, że plik postaci został uszkodzony i wtedy pojawiała się następująca informacja o błędzie: Assertion Failure Location: C:\Projects\Diablo2\Source\D2Common\UNITS\Units.cpp, line #1710.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.