diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia dotyczące rozgrywki, kody - Pytanie 3

Utworzono: 18.12.2007

Jak wygląda gra dla postaci zawodowych?

Ostrzeżenie o zawodowych postaciach.
Gra dla postaci zawodowych jest taka sama jak normalna gra, do czasu, aż postać zginie. Kiedy postać zawodowa zginie, nie może zostać wskrzeszona. Jest martwa na zawsze i nie może zapoczątkować ani dołączyć się do istniejących rozgrywek. Na kanale czatu ukaże się obrazek szarej, zakapturzonej postaci, kiedy postać zawodowa zginie.

Jak mogę zagrać w Diablo II postacią zawodową?
Najpierw należy stworzyć postać zawodową. Aby to zrobić musisz przejść Diablo II za pomocą, którejś z twoich zwykłych postaci. Po tym jak przejdziesz grę, podczas tworzenia nowej postaci pojawi się pole wyboru oznaczone Zawodowiec. Jeśli zaznaczysz to pole twoja postać będzie postacią zawodową, zdolną przyłączać się i tworzyć tylko rozgrywki dla postaci zawodowych.

Szczegółowe informacje o postaciach zawodowych znajdziesz tutaj.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.