diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia dotyczące rozgrywki, kody - Pytanie 5

Utworzono: 18.12.2007

Co sie dzieje, kiedy postać umiera?

Kiedy postać umrze, tracisz pewien procent z całej sumy posiadanego złota (tego, które masz przy sobie oraz pozostałego w schowku). Procent straty zależy od twojego poziomu, nie przekracza on 20%. Po odtrąceniu złota, które postać ma przy sobie, pozostałe złoto upada na ziemię w mieszku. Jeśli suma pieniędzy, które postać ma przy sobie jest za mała, reszta zostaje potrącona ze schowka.

W trybie Single Player podczas smierci nie zostanie ci zabrane wszystkie złoto. Złoto ze schowka nie zostanie zabrane, a kara w wyniku śmierci wynosi 500 sztuk złota na level postaci. Np. jeśli postać na 10 levelu w trybie Single Player ma 5,000 sztuk złota w sakiewce, wówczas nie straci go podczas smierci.

Dodatkową karę w wyniku śmierci mają poziomy trudności takie jak Koszmar i Piekło. Kiedy zostanie wybrany taki poziom trudności, postać podczas śmierci traci też doświadczenie. Jednak ta strata nigdy nie powoduje spadku poziomu.

Aby uzyskać informacje o postaciach zawodowych, grach i ich karach w wyniku śmierci, wejdź tutaj.
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.