diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia instalacji / odinstalowania - Pytanie 3

Ostatnia modyfikacja: 17.12.2007. Utworzono: 17.12.2007

Podczas instalacji dodatku do Diablo II otrzymujesz informację o błędnej sumie kontrolnej.

Błędna suma kontrolna jest przeważnie spowodowana uszkodzonym plikiem. Wypróbuj niżej podanie rozwiązanie, które pomogło niektórym użytkownikom.

- Zrób kopie zapasową plików z zapisem twojej postaci z trybu gry Pojedynczego Gracza. Znajdują się one w folderze Diablo II/save na dysku twardym, gdzie zainstalowaleś grę. Pliki postaci muszą mieć taką samą nazwę jak twoja postać. Jeśli chcesz zrobić kopie zapasową tych plików, albo przenieść je do innego komputera, zapisz te pliki i skopiuj do nowego folderu Diablo II save. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku postaci, wybierz Właściwości i upewnij się, że pole "Tylko do odczytu", nie jest zaznaczone.
- Odinstaluj Diablo II
- Usuń folder z grą Diablo II ręcznie
- Sprawdź, czy przypadkiem twój dysk twardy nie jest zawirusowany. Twój problem może być podyktowany obecnością wirusa o nazwie "Win95.CIH.1019" lub innej odmianie tego wirusa.

Możesz spróbować odinstalować i zainstalować grę ponownie. Jeśli problem się utrzymuje, prawdopodobnie coś zmienia twoje pliki gry, nawet po reinstalacji. Wirus CIH jest jedynym sprawcą tego problemu, jakiego do tej pory wykryliśmy.

Upewnij się, że używasz najnowszej wersji swojego oprogramowania antywirusowego. Niekiedy dzieje się tak, że program po prostu nie wykrywa wirusa. Jeśli zostanie on wykryty, po prostu wyczyść zainfekowane pliki, zamiast je kasować. Usunięcie ich może spowodować poważne problemy w pracy twojego systemu. Po wyczyszczeniu folderów, programy, które zostały zarażone, muszą zostać zainstalowane ponownie, by móc poprawnie pracować.

Notka: Formatowanie twojego dysku twardego nie musi oznaczać pozbycia się wirusa CIH.

- Przeprowadź defragmentacje i skanowanie twojego "twardziela". Dzięki temu dowiesz się, czy istnieją jakieś sektory twojego dysku, które mogą powodować tę usterkę.
- Zainstaluj ponownie Diablo II
- Spatchuj grę do najnowszej wersji korzystając z naszej strony.
Pobieranie patcha stąd, nie poprzez połączenie się z Battle.netem, pozwoli ci uniknąć czasem występujących problemów w trakcie patchowania.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.