diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia instalacji / odinstalowania - Pytanie 6

Utworzono: 18.12.2007

Czy napotykasz problemy podczas instalacji gry?

Istnieją problemy, które możesz napotkać podczas próby instalacji gry.

Błąd CRC lub błąd odczytu pliku: To zazwyczaj oznacza iż płyta CD jest w jakiś sposób niesprawna lub system nie jest w stanie jej odczytać. Możesz wypróbować płytę na innym systemie, by dowiedzieć się czy to wina płyty. Jeśli wydaje się, iż to płyta jest uszkodzona skontaktuj się z polskim dystrybutorem gry, firmą CD-Projekt w celu uzyskania informacji o możliwości wymiany płyty (za pomocą danych kontaktowych podanych na tej stronie).

Nie można odczytać/stworzyć plików: Jeśli używasz Windows XP/2000 lub Mac OSX upewnij się czy jesteś zalogowany jako administrator podczas instalowania gry.

Ogólne kroki zapobiegające problemom:

Spróbuj instalacji w trybie awaryjnym, to zapobierze jakimkolwiek programom w systemie, by zakłóciły instalację.

Upewnij się, że system jest wolny od wirusów i programów spyware, polecamy przeskanować go za pomocą programy Spybot Search & Destroy.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.