diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia połączeń w trybie multiplayer - Pytanie 1

Ostatnia modyfikacja: 18.12.2007. Utworzono: 18.12.2007

Widzę wiadomość "Nie można rozpoznać wersji gry".

Jeżeli otrzymujesz taką wiadomość, twoje dane gry mogą być uszkodzone lub błędne, więc Battle.net nie może stwierdzić, czy potrzebujesz patcha. Gdy łączysz się z Battle.net sprawdza on wersję gry oraz patcha, które masz aktualnie zainstalowane, a także pobiera najnowszą łatkę, jeżeli jest ona wymagana. Jeśli Battle.net nie rozpozna twojej wersji gry, nie będziesz mógł przyłączyć się do rozgrywki. Tylko najnowsza wersja może dołączyć się do gry.

Najpierw, aby stwierdzić, czy problemy nie były fałszywe, spróbuj połączyć się z Battle.net kilka razy pod rząd. Upewnij się również, czy w napędzie znajduje się płyta z Diablo II. Żaden program, ani patch, dzięki któremu można dołączyć się do gry bez płyty nie jest wspierany przez Diablo II i może powodować błędy.

Dodatkowo, programy takie jak hacki czy boty mogą powodować problemy i blokować ci dołączenie do gry.

SKANOWANIE WIRUSOWE:

Upewnij się, że używasz najnowszej wersji antywirusa. Jeżeli wirus zostanie wykryty, będziesz chciał wyczyścić złe pliki, nie usunąć je. Usunięcie ich może spowodować problemy z systemem. Po wyczyszczeniu plików, program zainfekowany powinien być przeinstalowany.
Jeżeli antywirus nie może pozbyć się plików lub nie masz takiego oprogramowania, użyj skanerów online, np:

http://security1.norton.com/us/home.asp?

http://www.leprechaun.com.au/

ODINSTALUJ GRĘ:
W celu przywrócenie oryginalnych plików, rekomendowana jest reinstalacja gry. Możesz stworzyć kopie zapasowe save'ów w innym folderze przed reisntalacją. Po reinstalacji powinieneś móc zalogować się na Battle.net.

Jeżeli błąd się powtarza, oznacza to, iż wirus dalej może być w twoim systemie. Skontatkuj się z informatykiem w celu wyczyszczenia systemu.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.