diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia połączeń w trybie multiplayer - Pytanie 2

Utworzono: 18.12.2007

Otrzymuję komunikat "Twoje połączenie zostało tymczasowo ograniczone".

Wiadomość może się pojawić w wyniku:

- Szybkiego łączenia i rozłączanie z Battle.net
- Jest to powodowane przez problemy z łączem lub siecią. Jeżeli jesteś rozłączony, poczekaj 5-10 minut przed próbą połączenia.
- Sprawdź punkt 3 tego działu "Problemy z połączeniem z Battle.net".
- Tworzenie lub dołączanie się do dużej ilości gier.
- Najczęstsze przypadki to mułowanie, mfing, Baal /Pindelrunning i w niektórych wypadkach szybkie akcje w samej grze. Jeżeli zostajesz na dłużej (ok. 10 minut) w jakiejś grze, nie powinieneś mieć problemów.
- Częsta zmiana postaci.
- Przez użycie dodatkowych programów.
- Użytkownicy nie mogą używać żadnych dodatkowych i cheaterskich programów razem w Diablo II. Używanie takich programów to złamanie Umowy Licencyjnej i może się skończyć Banem.
- Używanie zwyczajnych programów może powodować błędy w grze. Rekomendowane jest zamknięcie największej ilości programów jaką się da przed grą.
- Nieprzestrzeganie zasad kulturalnej dyskusji na czacie Bn, zawiera się w tym spamowanie, reklamowanie stron, itp.
- Rekomendowane jest przeczytanie i zrozumienie Umowy Licencyjnej.
- Nieudane logowanie.
- Zazwyczaj chodzi o próby połączenie się używając złego cd-keya, lub hasła. W ramach ochrony serwer blokuje dostęp.
- Jeżeli masz problemy z zalogowaniem się na swoje konto, zajrzyj do sekcji pomocy technicznej pt. "Problemy z Postacią / Kontem", by sprawdzić informacje o odzyskiwaniu hasła.

Jest to tymczasowe ograniczenie i powinno automatycznie ustąpić po pewnym czasie. Każde ograniczenie jest inne i jego długość jest różna. Jeżeli twój styl gry to zakładanie w krótkim czasie wielu gier, spróbuj zmniejszyć ich liczbę. Jest to błąd dotyczący krainy, więc będziesz mógł się połączyć z trzema pozostałymi krainami.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.