diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia połączeń w trybie multiplayer - Pytanie 6

Utworzono: 19.12.2007

Przy próbie połączenia się z Battle net pojawia się komunikat "Kraina odłączona" lub "Na pewien czas ograniczono ci dostęp do tej krainy - spróbuj zalogować się później".

Kraina odłączona (Realm Down) oznacza jedną z dwóch rzeczy. Po pierwsze serwer Battle.netu może być, z różnych powodów, chwilowo bądź na dłuższy czas wyłączony.

Druga, dużo częściej spotykana styuacja, to Realm Down dla indywidualnego gracza. Otrzymać go można z kilku powodów:

1. Jeśli gracz zbyt często tworzy gry, to po pewnym czasie otrzymuje Realm Down'a.
2. Jeśli gracz używa czitów, to bardzo prawdopodobne, że kiedyś otrzyma Realm Down'a.
3. W sporadycznych przypadkach, jeśli gracz wszystko robi poprawnie, nie czituje, robi gry w dobrym odstępnie czasu (około 3 minuty), także może otrzymać ten komunikat błędu, za nic.

Realm Down'a pozbyć można się zmieniając swój adres IP. Jeśli więc masz dynamiczny IP (dynamiczny IP ma na przykład Neostrada), to rozłącz się z Internetem i połącz ponownie. Realm Down powinien minąć.
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.