diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia postaci / kont - Pytanie 11

Utworzono: 17.12.2007

Odzyskiwanie hasła w Diablo II.

Które z gier Blizzard'a oferują odzyskiwanie hasła w grze?
Obecnie Diablo II i Warcraft III posiadają opcję odzyskiwania hasła in-game.

Jak mogę powiązać adres email z kontem na Battle.net?
Informacje o rejestracji konta znajdziesz w jednym z punktów tego działu.
Jeśli gra posiada opcję odzyskiwania konta/hasła, zostaniesz poproszony o adres email, kiedy pierwszy raz połączysz się z Battle.net.
Jeśli pominiesz rejestrację, nie będzie możliwości przyporządkowania adresu email. Info : Jeśli nie zarejestrujesz adresu email i zapomnisz hasło, jego odzyskanie nie będzie możliwe.

Jak odzyskać hasło?
Twój adres email musi być przyporządkowany do twojego konta, aby ta opcja była możliwa. Adres email podany podczas rejestracji będzie użyty do sprawdzenia czy jesteś posiadaczem konta. Instrukcja krok po kroku:

1. Na ekranie logowania do Battle.net naciśnij przycisk Account Settings (Ustawienia Konta).
2. Naciśnij przycisk Get New Password (Pobierz nowe hasło).
3. Wpisz nazwę konta i email użyty podczas rejestracji i naciśnij Send (Wyślij).
4. Po naciśnięciu pojawi się okno potwierdzenia.
5. Sprawdź skrzynkę email w poszukiwaniu wiadomości od Battle.net. Jeśli wiadomość nie pojawi się w ciągu 24 godzin, spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną Blizzarda. Dodatkowe info: Pomoc techniczna może pomóc w rozwiązaniu problemu z niedostarczonym emailem, nie jest jednak upoważniona do samodzielnego odzyskania hasła.
6. Kiedy wiadomość zostanie odebrana odpowiedz na nią wraz z jej oryginalną zawartością. Dodatkowe info: Podczas tego procesu żadna dodatkowa informacja nie jest od ciebie wymagana. Kiedy adres e-mail zostanie przyporządkowany do twojego konta, Blizzard nie będzie wymagał innych informacji.
7. Po wykonaniu, poleceń z punktu 6 otrzymasz email potwierdzający. Będzie on zawierał twoje nowe hasło. Z powodów bezpieczeństwa, rekomendujemy zmienić otrzymane hasło.
8. Zaloguj się i korzystaj z Battle.net.

Jak mogę zapobiec ponownej utracie hasła?
Upewnij się, że wybrałeś hasło, które nie będzie łatwe do odgadnięcia.
Sprawdź czy system nie jest zainfekowany, aby osoby postronne nie miały dostępu do twoich danych.

Co powinienem zrobić, kiedy otrzymam nieoczekiwany email od Account Recovery?
W przypadku otrzymania nieoczekiwanego emaila z Account Recovery należy przesłać go do "RECOVERY ABUSE", którego adres jest zawarty w otrzymanym mailu.

Co robi Blizzard z moim adresem email, kiedy się zarejestruję?
Rejestrowanie twojego adresu email jest podmiotem polityki prywatności Blizzarda, więcej informacji na http://www.battle.net/privacy.shtml.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.