diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia postaci / kont - Pytanie 13

Utworzono: 17.12.2007

Jak postępować, kiedy przedmioty postaci zaginęły?

Niestety Blizzard nie może przywrócić żadnych przedmiotów, niezależnie od powodu. Nabywanie nowych przedmiotów jest jedyną drogą do odzyskania ich.

Przedmioty giną podczas śmierci postaci.
System zwłok na Battle.net został zaktualizowany tak, aby wybierać, które z wielu zwłok postaci będą zapisane, kiedy gracz opuszcza grę. Podczas gdy gracz może posiadać 16 korpusów, system wybierze ten, przy którym znajduje się najlepszy ekwipunek. Zwłoki zostaną zapisane, jeśli użytkownik wybierze opcję "Zapis i Wyjście z Gry". Przedmioty przy innych zwłokach zaginą.
* Wartość ekwipunku jest rozumiana, jako całkowita wartość sprzedaży rzeczy w nim zawartych, nie wlicza się w nią liczba złota, które gracz ma przy sobie podczas śmierci.

Przedmioty pozostawione na ziemi.
Nie zostawiaj przedmiotów ani pieniędzy na ziemi dłużej niż to konieczne. Jeśli rozłączysz się z Battle.netem, podczas kiedy przedmioty wciąż leżą na ziemi, nie ma gwarancji, że pozostaną tam, kiedy ponownie się połączysz. W wielu przypadkach rozłączenie powoduje utratę ekwipunku leżącego na ziemi. Używaj okienka handlu do wymiany lub sprzedaży przedmiotów pomiędzy postaciami.

Informacja o trainerach i hackach.
Jeśli kiedykolwiek zainstalowałeś jakiegoś hacka lub trainer niepochodzący od Blizzard Entertainment, może on przekazać wirusa lub konia trojańskiego (keyloggera) do twojego systemu, co pozwoli innym na włamanie się do niego i wykradnięcie ważnych informacji.

Duplikaty przedmiotów.
System świata Diablo skanuje ekwipunek w poszukiwaniu zduplikowanych przedmiotów i może je skasować. Mogłeś kupić taki przedmiot, który został później usunięty z serwerów Blizzarda. Niestety nie ma sposobu na stwierdzenie czy przedmiot jest zduplikowany.

Informacje o haśle konta.
Jeśli ktoś jest zdolny zgadnąć hasło gracza, może się zalogować na jego konto i zabrać postaci ekwipunek. Dlatego nalegamy, aby gracze wybierali hasła trudne do odgadnięcia.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.