diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia postaci / kont - Pytanie 14

Utworzono: 17.12.2007

Jeśli twoja zawodowa postać nagle stanie sie niewidoczna na kanale czatu.

Jeśli twoja zawodowa postać nie ma obrazka w grze (jest niewidoczna), przy czym nie pokazuje się poprawna zakapturzona postać, oznacza to, że umarła.
Najbardziej powszechną przyczyną problemów z tym obrazkiem jest używanie niewskazanych metod do wyjścia z gry, takich jak Alt+F4 przed śmiercią postaci. Taka metoda wyjścia może uszkodzić zdjęcie postaci i powodować ze będzie ono niewidoczne, zamiast pokazywać poprawny obrazek martwej postaci.
Blizzard nie przywraca niewidocznych zawodowych postaci, kiedy postać jest martwa.
Dodatkowo należy pamiętać o tym, że postać gracza, który rozłączy się podczas walki, będzie nadal w grze przez krótki czas, dopóki serwer jej nie wyloguje. Taka postać prawdopodobnie zginie na skutek obrażeń zadanych przez potwory. Kiedy doświadczysz poważnego zawieszenia się gry, pomimo, że nie będziesz tego widział, twoja postać może zginąć. Dzieje się tak dlatego, że w internetowym świecie gry, rozgrywka wciąż się toczy.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.