diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia postaci / kont - Pytanie 15

Ostatnia modyfikacja: 17.12.2007. Utworzono: 17.12.2007

Co robić, jeśli moja postać zniknie z listy?

Świat battle.netu może mieć trudności techniczne. Sprawdź "Status Page" Battle.netu w poszukiwaniu komentarzy o świecie, w którym akurat przebywasz.

Battle.net Status URL: http://www.battle.net/forums/board.aspx?ForumName=battlenet-status

Serwery postaci są restartowane albo zajęte.
Czasami serwer odbiera zbyt dużo żądań w jednej chwili i może potrzebować kilku minut, aby wyświetlić informacje o twojej postaci. Najczęsciej dzieje się tak zaraz po restarcie serwera.

Usunięte postaci.
Postać może zostać usunięta. Zawsze upewniaj się, że twoje konto jest bezpieczne. Jeśli masz wątpliwości, zmień hasło i upewnij się, ze jest to kombinacja cyfr i liter oraz, że jest dłuższa niż 4 znaki.

Wygasanie postaci.
Postacie Battle.netu Diablo II mają swój własny status wygasania. Np. ekran wyboru postaci pokazuje 10 dni (jeśli jest to postać nowo utworzona), zanim wygaśnie jej konto. Jednak, kiedy jesteś zalogowany tą postacią dłużej niż 2 godziny wskaźnik wygasania znika. Kiedy postać jest bliska wygaśnięcia, pojawia się nowa wiadomość. Wyświetla ona czas, który pozostał do wygaśnięcia postaci. Nieużywane postaci wygasają po około 90 dniach nieaktywności. Postacie wygasłe mogą zostać skasowane w ramach rutynowych konserwacji serwerów.

Powiadomienie o zaginionej postaci.
Aby powiadomić Blizzard o zniknięciu postaci należy wypełnić Diablo II Character Stutus Submission Form (link).
Info: Powinieneś otrzymać odpowiedź w ciągu kilku dni roboczych od wysłania raportu (oczywiście pisz w języku angielskim).

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.