diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia postaci / kont - Pytanie 18

Utworzono: 19.12.2007

Hasło do mojego konta nie działa, ktoś je zmienił i ukradł mi konto!

To przykre, ale na 90% jest to tylko i wyłącznie twoja wina. W przypadku kradzieży konta można zrobić tylko jedno. Jeśli podczas zakładania konta podałeś swój adres email to możesz po połączeniu się z Battle.net'em odzyskać hasło wysyłając je na podany email. Jeśli przy zakładaniu konta nie podałeś żadnego emaila to nic więcej zrobić nie można.

Samo konto stracić mogłeś zapewne przez siebie. Wiele hacków reklamujących się jako wspaniałe programy umożliwiające kopiowanie przedmiotów, uruchamianie botów, kradzieże przedmiotów, zmiany ich właściwości, wykrywanie hacków itp. są najczęściej zwykłymi wirusami, trojanami czy keyloggerami. Po ich ściągnięciu i uruchomieniu, osoba która go przygotowała będzie po jakimś czasie znała twoje hasło do konta.

Jak temu zaradzić?

1. Nie ściągać podejrzanych programów, nie wchodzić na strony o hackach, nie udostępniać katalogu z grą w sieciach peer 2 peer (w ten sposób można ukraść nie tylko konto co cd-keya, są one bowiem zapisane w plikach mpq, hasło do konta nigdzie nie jest zapisane) i podchodzić ze znaczną rezerwą do nowych kolegów.
2. Regularnie skanować system aktualizowanym programem antywirusowaym.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.