diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia postaci / kont - Pytanie 3

Utworzono: 17.12.2007

Informacja o wygaśnięciu konta.

Nieaktywne konta są kasowane w regularnych odstępach czasu. Po założeniu nowego konta, jesteś zobowiązany być wystarczająco długo zalogowanym na Battle.net, tj. przynajmniej 2 godziny (łącznie) w ciągu pierwszych 48 godzin. Po czym, twoje konto pozostanie aktywnym tak długo jak będziesz kontynuował logowanie się przynajmniej raz na 3 miesiące. Jeśli jednak nie zalogujesz się przez te trzy miesiące twoje konto przyjmie status expired (wygasłe). Każda osoba zakładająca nowe konto może użyć także nazwy danego wygasłego konta. Raz na jakiś czas serwer kasuje wygasłe konta. Jeśli twoje konto przejdzie w stan wygaśnięcia i zostanie usunięte lub jego nazwa zostanie użyta do stworzenia nowego konta, wtedy konto to będzie nieodzyskiwalne.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.