diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia postaci / kont - Pytanie 4

Utworzono: 17.12.2007

Informacje dotyczące rejestracji konta.

Dlaczego powinienem podać konto mail podczas rejestracji konta?
Będziesz potrzebował zarejestrowanego maila, aby użyć automatycznego systemu odzyskiwania konta. Co oznacza, że nie będziesz w stanie odzyskać konta w razie zapomnienia / zgubienia hasła do niego. Poza tym, jeśli masz zarejestrowanego maila to ludzie mogą użyć funkcji whisper (szept) do ciebie nawet, jeśli jesteś offline.

Dlaczego mam jedynie jedną szanse przydzielenia maila do konta?
To ma związek z bezpieczeństwem. Powodem tego jest uniemożliwienie innym osobom przejęcia twojego konta. Np. gdybyś nie podał adresu mail, a ktoś, by w jakiś sposób uzyskał twoje hasło, to mógłby podać swojego maila, co spowodowałoby uniemożliwienie ci odzyskania konta.

Dlaczego muszę podać aktywne konto email?
Ponieważ, gdy używasz opcji związanych z mailem takie jak zmiana hasła, to serwer wysyła maila na twoją skrzynkę. Można oczywiście zmienić maila po zarejestrowaniu, ale wygląda to tak, że aby go zmienić musisz najpierw odebrać wiadomość wysłaną na wcześniej podany adres.

Czy Blizzard ma zamiar sprzedawać adresy mail?
Oczywiście, że nie. Blizzard nie przekaże adresów do osób trzecich.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.