diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia postaci / kont - Pytanie 9

Utworzono: 17.12.2007

Zmiana adresu email zarejestrowanego w Diablo II.

Jak mogę zmienić mój zarejestrowany adres email?
Jeśli zarejestrowałeś już swoje konto na dany adres, możesz go zmienić w każdej chwili. Jeśli pominiesz email przy rejesttracji konta, przydzielenie jakiegokolwiek adresu email do twojego konta nie będzie możliwe. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, aby zmienić swój zarejestrowany adres email.

Na ekranie logowania Battle.net naciśnij przycisk Account Settings (Ustawienia konta).

Naciśnij przycisk Change Email (Zmień e-mail).

Wprowadź nazwę konta i adres email, użyty podczas rejestracji. Następnie wpisz nowy adres email, którego chcesz używać do rejestracji. Potwierdź przyciskiem Send (Wyślij).

Sprawdź pocztę w poszukiwaniu wiadomości od Battle.net. Jeśli wiadomość nie pojawiła się w ciągu 24 godzin, spróbuj ponownie albo skontaktuj się z pomocą techniczną Blizzarda.

Kiedy odbierzesz wiadomość, postępuj według instrukcji, aby ukończyć zmianę zarejestrowanego adresu email. Dodatkowe info: Podczas tego procesu żadna dodatkowa informacja nie jest od ciebie wymagana. Kiedy adres email zostanie przyporządkowany do twojego konta, Blizzard nie będzie wymagał innych informacji.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.