diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia związane z Cd-Key - Pytanie 1

Ostatnia modyfikacja: 08.07.2008. Utworzono: 17.12.2007

Widzę wiadomość "Twój cd-key jest zablokowany do gry w tej krainie", co to oznacza?

Jeżeli otrzymujesz wiadomość o błędzie "Twój cd-key jest zablokowany do gry w tej krainie", w momencie gdy próbujesz dołączyć lub stworzyć grę, to oznacza, że twój cd-key jest czasowo albo na stałe zbanowany. Mimo, iż nie pozwala to na grę przez Closed Battle.net, możesz nadal grać na Open Battle.net.
Cd-keye w Diablo 2 są regularnie banowane za hackowanie na serwerach Battle.net. Banowany jest każdy cd-key, korzystający z konta, na którym wykryto program do hackowania (bot, maphack, itp.). Na początku, cd-key banowanym jest na miesiąc, potem już na stałe. Użytkownik, którego cd-key został zbanowany, musi poczekać miesiąc, aby dowiedzieć się na jak długo jego cd-key został zbanowany.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.