diablo 3

Pomoc Techniczna - Zagadnienia związane z Cd-Key - Pytanie 2

Ostatnia modyfikacja: 17.12.2007. Utworzono: 17.12.2007

CD-key jest używany przez [twoje imie].

Wyjaśnienie błędu:
- Jeżeli ujrzysz taką wiadomość, muszisz poczekać około 15-30 minut, na ponowne połączenie z Battle.net. Ten błąd jest spowodowany przez ostatnie połączenie z Battle.net. [imie] wymienione w błędzie, nie jest nazwą twojego konta na Battle.net, tylko imieniem, które podałeś podczas instalowania gry. Jeżeli imię, które się wyświetla jest imieniem, które podałeś podczas instalacji, oznacza to, że serwer nie zorientował się jeszcze, że wylogowałeś się z serwera. Pamiętaj też, że na jednym cd-keyu, może grać tylko jedna osoba, więc upewnij się, że zainstalowałeś grę na swoim cd-keyu.
- Jeżeli poczekałeś 30 minut, a błąd nadal się pojawia, to znaczy, ze musisz wymienić cd-key. Skontaktuj się w tej sprawie z polskim wydawcą gry, firmą CD-Projekt, za pomocą danych kontaktowych podanych na tej stronie, powinni ci pomóc.Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.