diablo 3

Postacie Zawodowe

Ostatnia modyfikacja: 14.04.2012. Utworzono: 06.09.2007

Postacie zawodowe są dedykowane dla graczy, którzy lubią ryzykować na krawędzi życia i śmierci. Postacie zawodowe posiadają odrębny ranking na Battle.net jeśli są tworzone jako postacie rankingowe. W trybie zawodowca żyjesz tylko raz, co oznacza, iż jeśli zginiesz nie będziesz już mógł używać tej postaci. Raz zmarłe postaci zawodowe nie mogą tworzyć gier ani do nich dołączać. Stracą również wszystkie przedmioty z ciała oraz skrzynki. Jeśli upoważniłeś innych raczy do ograbiania twego ciała to mogą oni odzyskać przedmioty z ciała twego bohatera.

Jak mogę stworzyć postać zawodową?

By stworzyć postać zawodową musisz najpierw pokonać Baala na normalnym poziomie trudności, po czym utwórz nową postać. Zaznacz kratkę "zawodowiec" podczas tworzenia i wybierania imienia dla bohatera. Postacie zawodowe na Battle.net mogą dołączać jedynie do gier z innymi postaciami zawodowymi.

Jakie nagrody otrzymuję za granie postacią zawodową?

Twoje imię jest oznaczone na czerwono na Battle.net

Twoja postać otrzymuje specjalny tytuł dla zawodowców, gdy pokonasz Baala:

Normalny: Destroyer
Koszmar: Conqueror
Piekło: Guardian

Będziesz w rankingu na drabinie postaci zawodowych jeśli stworzyłeś rankingową postać zawodową.

Wszyscy będą wiedzieć, że twoja postać nigdy nie zginęła.

Będziesz miał niezapomniane emocje wiedząc, że masz tylko jedną szansę.

Tryb zawodowca nie jest dla każdego i polecamy go tylko ekspertom. Jeśli napięcie i strach przed śmiercią nie zachęcają cię lepiej zostań przy normalnym trybie.

Co się stanie jeśli zginę?

Jeśli umrzesz zobaczysz ekran proszący o wciśnięcie guzika escape. Po wciśnięciu go znajdziesz się w pokoju rozmów Battle.net jako duch. Nie możesz tworzyć gier, ale wciąż możesz czatować, a twoja postać wciąż będzie figurowała w rankingu postaci zawodowych.

Ocalanie przedmiotów

Możliwym jest pozwolenie by inny gracz ograbił twoje ciało. Ten gracz musi być w tej samej grze co ty kiedy go upoważniasz do złupiania twego ciała i muszą być w grze kiedy giniesz. Używanie "systemu koleżeńskiego" może dać ci możliwość ocalenia przedmiotów z ciała kiedy umierasz. Jednak pamiętaj, by uważać, łupienie swego ciała umożliwiaj tylko graczy którym ufasz, ponieważ mogą oni próbować cię zabić, by zdobyć twój ekwipunek.

Poinstruuj innego gracza przed swoją śmiercią, by spróbował znaleźć twoje ciało i je złupić zanim umrzesz. Jeśli to przyjaciel lub gracz godny zaufania, może ci nawet oddać przedmioty jeśli utworzysz nową postać zawodową.

Uważaj, Jeśli wciśniesz po swej śmierci escape zanim ktoś złupi twoje ciało zniknie ono (ponieważ opuściłeś grę) i przedmioty z niego zostaną na zawsze utracone. Ponadto nie możesz pozwolić ludziom zaglądać do prywatnej skrzynki nawet w fazie śmierci, więc przedmioty z niej zostaną utracone na zawsze wraz ze śmiercią twej postaci. Dla bezpieczeństwa możesz je przenieść do innych postaci, albo zostawić na ziemi, na wypadek śmierci.

Utracisz pozycję w rankingu jeśli usuniesz swoją postać zawodową.
Kiedy już usuniesz swoją postać zawodową nie będziesz już figurował w żadnym rankingu. Jeśli pozycja w rankingu jest znaczna, nie usuwaj martwej postaci zawodowej. Pamiętaj również, by utrzymać ją aktywną poprzez logowanie się na nią raz na 90 dni.

Ponowne użycie imienia martwej postaci zawodowej.
Możesz usunąć twoją martwą postać zawodową i szybko stworzyć postać o tym samym imieniu. Jednak pamiętać trzeba, iż po usunięciu twojej postaci zawodowej stracisz wszystkie posiadane miejsca w rankingach.

Podpowiedzi do trybu zawodowca.

Uważaj na zdrowie! Kiedy twoje zdrowie zaczyna się kończyć umrzesz i po wszystkim. W normalnym trybie możesz sobie pozwolić na śmierć i ryzyko nie zwracania uwagi na pasek zdrowa, ale w trybie zawodowca jest to sprawa śmiertelnie ważna.

Możesz zachcieć dorzucić kilka punktów ekstra do witalności, by podnieść swój poziom życia wyżej niż normalne postacie. Warto też posiadać przedmioty, które dodadzą zdrowia. Możesz także spróbować znaleźć bronie i przedmioty kradnące życie, co pozwoli na utrzymać ci wysoki poziom zdrowia.

Pilnuj by twój pas był pełen mikstur uzdrawiających i wzmocnienia. Bądź też gotów do użycia ich. Mikstury wzmocnienia uzdrawiają natychmiastowo, podczas gdy mikstury uzdrawiające potrzebują czasu, więc mikstury wzmocnienia, są najlepsze kiedy otacza cię grupa potworów.

Używaj strategii "uderz i uciekaj", by ściągać przeciwników z dystansu. Zamiast wbiegać wprost do pokoju pełnego potworów spróbuj zabijać je jeden po drugim w wąskich miejscach takich jak mosty lub drzwi.

Uważaj na klątwy rzucane przez Magów, najczęściej w Sanktuarium Chaosu. Walcząc wręcz możesz zginąć w sekundę gdy Mag rzuci na Ciebie „żelazną dziewicę”.

Lepiej unikaj gry kiedy połączenie internetowe jest słabe.

Używaj "systemu koleżeńskiego", miej przyjaciela w grze i upoważnij go do obrabowywania swojego ciała. Jeśli twa postać zginie odzyskasz przynajmniej swój ekwipunek.

Jeśli chcesz uniknąć zostania zabitym przez innych graczy ustanawiaj gry z hasłami i graj jedynie z ludźmi, którym ufasz. W przeciwieństwie do zabijania graczy w normalnym trybie gracze zabici w trybie zawodowca nie wracają. To czyni z nich podstawowe cele dla zabójców graczy. Bądź ostrożny z graczami, którzy dołączają do gry. Jeśli ktoś porusza się w twoim kierunku opuść grę lub wykończ go.
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.