diablo 3

Psychotest

Ostatnia modyfikacja: 27.10.2008. Utworzono: 24.08.2007

Powrót do działu Lunapark
| Dowcipy | Gry Online | Quiz | Psychotest | E-Poczta | Kasa w sieci | Dziwne Strategie |


..:: CZY JESTEŚ DIABLOMANIAKIEM? ::..

Pierwsze spotkanie z "Diablo 2". Co się wtedy czuje? No cóż, jednemu ta gra się nie spodoba, a drugiego z miejsca zauroczy. Ten drugi osobnik zacznie coraz więcej giercować, myśleć o tej grze aż w końcu mu się znudzi lub... wciągnie go jeszcze bardziej, będzie jeszcze więcej grał, będzie chciał tworzyć coraz potężniejsze postacie, jeżeli będzie miał dostęp do sieci zostanie członkiem jakiegoś klanu "Diablo 2", na koniec zacznie kupować różne gadżety związane z tą gierą a na drzwiach jego pokoju pojawi się ogromny plakat Barbarzyńcy - ogólnie rzecz biorąc stanie się Diablomaniakiem. O takiej osobie można by powiedzieć, że jest uzależniona od tej giery. Żyje w swoim własnym świecie, świecie Sanktuarium... Nie jest to raczej jakieś strasznie groźne, ale może popsuć psychikę, szczególnie osobie młodej. Dlatego grajmy z umiarem i nie myślmy o "diabełku" po odejściu od komputera.
Odpowiedz na wszystkie pytania (wszystkie!) i kliknij przycisk "Sprawdź" (pod pytaniami). Pojawi się liczba punktów jakie zdobyłeś i odpowiedź na pytanie czy jesteś Diablomaniakiem.
PS. Test ten przeprowadzasz tylko dla siebie, jego wyniki nigdzie nie są przesyłane, widzisz je tylko ty. Dlatego oszukując przy odpowiedziach oszukujesz jedynie samego siebie.


ABY UJRZEĆ PYTANIA TESTOWE - KLIKNIJ TUTAJ!I coś na deser po teście:
Uzależnienie od czegokolwiek to (z reguły) poważna sprawa. Nie oznacza to jednak, że nie można sobie z tego trochę pożartować. Na naszym forum powstał temat, w którym użytkownicy wypisują zabawne symptomy uzależnienia od Diablo 2. Zapraszamy do lektury i dodawania własnych tekstów, pod tym adresem.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.