diablo 3

Questy Akt 4

Ostatnia modyfikacja: 01.01.2011. Utworzono: 24.08.2007

Powrót do działu Questy
| AKT 1 | AKT 2 | AKT 3 | AKT 4 | AKT 5 |

UPADŁY ANIOŁ
Cel Misji: Znaleźć i zabić Izuala;
Miejsce: Równina Rozpaczy;
Zleceniodawca: Tyrael;
Nagroda: 2 dodatkowe punkty umiejętności.
Screen: Walka z Izualem.
Tyrael mówi ci, iż istnieje mroczna, torturowana dusza, która została uwięziona dawno temu wewnątrz tego zapomnianego realia. Przez śmiertelników został nazwany Izualem, a wieki temu był jego - Tyraela - najbardziej zaufanym oficerem. Jednak pomimo życzeń Tyraela poprowadził on atak na samą magiczną Piekielną Kuźnię.
Pomimo waleczności i siły Izuala, jego forma została wykrzywiona przez perwersyjne moce Pierwszych Złych. Zmusili go do zdrady jego własnego gatunku i wydania najbardziej strzeżonych sekretów Niebios. Izual stał się skorumpowanym cieniem samego siebie; upadły anioł który nie ma zaufania ani Niebios ani Piekieł.
Za jego winy, duch Izuala został połączony z formą przerażającego stworzenia, które zostało wezwane z Otchłani. Jego rozwścieczony duch rezyduje wewnątrz tego torturowanego ciała już od wieków.
Znajdź Izuala i uwolnij go z okrutnego uwięzienia. Zakończ jego winę i cierpienie.


Na Równinie Rozpaczy spotkamy Upadłego Anioła - Izuala, którego zabicie zleci nam Tyrael. Po pokonaniu Izuala udajemy się do Tyraela od którego otrzymamy dwa punkty umiejętności do wykorzystania.

PIEKIELNA KUŹNIA
Cel Misji: Zniszczyć kamień duszy Mefista;
Miejsce: Rzeka Płomieni;
Zleceniodawca: Deckard Cain;
Nagroda: Wartościowe kamienie i runy.
Screen: Rozbicie Kamienia Duszy.
Nadszedł czas byś zniszczył kamień duszy Mefista! Zanieś kamień do Piekielnej Kuźni. Umieść go na kowadle i uderz silnie Młotem. Tylko poprzez to, możesz zapobiec temu, by Mefisto nie mógł się pokazać na tym świecie kiedykolwiek więcej.
Zadanie uaktywnia się po rozmowie z Cainem, zaraz po tym jak tylko wejdziesz do aktu IV.
Deckard Cain zleca nam rozbicie Kamienia Duszy Mefisto. W tym celu udajemy się nad Rzekę Płomieni, gdzie odnajdujemy Piekielną Kuźnię. Po zabiciu Kowala Hefasto, używamy jego młota do rozbicia kamienia. Po rozbiciu pozostaje nam obejrzeć pokaz uciekających dusz oraz pozbierać kamienie i runy.

KONIEC GROZY

Cel Misji: Znaleźć i zabić Diablo;
Miejsce: Sanktuarium Chaosu;
Zleceniodawca: Tyrael;
Nagroda: przedmioty dobrej jakości, dostęp do kolejnego poziomu trudności i tytuł Slayer (classic), Akt V (LoD).
Screen: Walka z Diablo.
Tyrael mówi ci, iż nadszedł czas, by wytropić i zniszczyć samego Diablo. Jednak uważaj, Pan Grozy nie może być lekceważony. Sam jeden zniszczył miasto Tristram i skorumpował szlachetnego bohatera, który próbował go powstrzymać. Tym razem musisz go pokonać na dobre. Tylko poprzez zniszczenie kamienia duszy, który nosi ze sobą, może zostać wygnany na zawsze. Powodzenia. Jednak ta najczarniejsza godzina wciąż może okazać się naszym najwspanialszym momentem.
Zadanie uaktywnia się po rozmowie z Tyraelem, zaraz po zniszczeniu kamienia duszy Mefisto.
Pana Grozy odnajdziemy w Sanktuarium Chaosu. Zanim spotkamy się z nim twarzą w twarz musimy otworzyć pięć pieczęci, po otworzeniu każdej z nich przyjdzie nam zmierzyć się z gromadą potworów, z tym superunikalnym na czele. Gdy już je pokonamy pojawia się Diablo i nie pozostaje nam nic innego jak pokazać mu kto tutaj rządzi ;) Jeśli mamy zainstalowany dodatek LoD to po zwycięskiej walce udajemy się do miasta i przechodzimy portalem do Harrogath.

Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.