diablo 3

Sposób na Starożytnych By Tomkov

Ostatnia modyfikacja: 06.11.2007. Utworzono: 24.08.2007

Czy nie zdarzyło się wam, że w czasie walki ze Starożytnymi skończyły się miksturki albo strzały??? Koszmar, co nie? Oto sposób aby nam się to nie przytrafiło:

Przed przeczytaniem księgi na górze Arrerat rozrzucamy tam ogromne ilości miksturek wszelkiego typu: życia, many, wzmocnienia (bardzo ważne), wytrzymałości (jeżeli gramy amką, czarką, druidem-czrodziejem lub necro to ta miksturka jest także bardzo ważna). Poza tym jeżeli gramy amką to rozrzucamy kilka kołczanów strzał lub bełtów. Dzięki temu będziemy mogli uzupełnić swoje zbiory nie uciekając do miasta. Ważne jest, aby miksturki stały w "kupie" tak, by można było podbiec i szybkimi kliknięciami zebrać spory plon.

Koniec

PS. Dzięki tej sztuczce nawet cienka postać może poradzić sobie z nimi.


Oceń materiał: Ocena: 3.45 (128 głosów).


Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.