diablo 3

Wasze Filmy - Jak dodać do filmiku muzykę i napisy

Ostatnia modyfikacja: 27.10.2007. Utworzono: 24.08.2007

Jak dodać do filmiku muzykę i napisy, poradnik dla ambitnych ;)

Nie musicie nadsyłać filmików z dźwiękiem czy napisami, to jest instrukcja dla tych ambitniejszych twórców ;) Najlepszym programem do dodawania muzyki i tekstów do filmu jest Ulead Video Studio. Niestety program jest płatny. Z darmowych programów polecamy Windows Move Maker. Program nie jest pozbawiony wad, np. działa tylko w Windows XP i jest dosyć niestabilny (trzeba wszystko robić w nim powoli, bo może się zawiesić), ale za to edytowanie filmiku jest w nim bardzo proste. No to zaczynamy ;)

1. Po pierwsze musimy otworzyć filmik, który wcześniej nagraliśmy oraz plik z muzyką, którą chcemy do niego dodać. Wybieramy opcje zaznaczone strzałkami na fotce i otwieramy pliki:

Screen
Powiększenie - Kliknij Tutaj

2. Po drugie przesuwamy ikonkę filmu i muzyki tak jak na screenie:

Screen
Powiększenie - Kliknij Tutaj

3. Jeśli utwór muzyczny jest dłuższy od filmiku, należy "skrócić go" kursorem, tak by był tej samej długości co film:

Screen
Powiększenie - Kliknij Tutaj

4. Całość zapisujemy wybierając z opcji "Zapisz plik filmowy..." i następnie klikając "Dalej", aż filmik z muzyką znajdzie się na naszym dysku ;)

Screen
Powiększenie - Kliknij Tutaj

5. Żeby dodać napis do filmiku, należy najpierw stworzyć w jakimś programie graficznym (chociażby Paint'cie) tło z napisem, następnie otwieramy plik tła i przesuwamy kursorem podobnie jak wcześniej pliki z muzyką i filmem. To przez jaki czas pojawiać ma się napis wybieramy ustalając szerokość kwadracika z napisem.

Screen
Powiększenie - Kliknij Tutaj

To by było na tyle, czekamy na Wasze filmiki ;)
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.