diablo 3

Zestawy

Ostatnia modyfikacja: 09.07.2012. Utworzono: 24.08.2007

| Zwykłe | Wyjątkowe | Elitarne | Magiczne & Rzadkie | Unikatowe | Zestawy |
| Mikstury | Runy | Kamienie | Zwoje | Talizmany | Klejnoty | Questowe |
| Crafted | Retro | Esencje | Bugged | Kalkulatory |


Pogłoski głoszą, że unikalne, różnorodne zestawy przedmiotów należące do wielkich bohaterów przeszłości są znajdowane przez dzielnych śmiałków. Mówi się, że korzystają one z dodatkowych magicznych właściwości i kiedyś wszystkie ich części zostaną odnalezione i nałożone. Przedmioty z zestawów są rozpoznawalne dzięki swym zielonym nazwom. Kiedy zidentyfikujesz taki okaz pokazują się nazwy innych przedmiotów uzupełniających zestaw. Przedmioty zielone to przemioty z zestawu.
Poniżej znajduje się lista zestawów występujących w D2 LoD. Po kliknięciu na którąś nazwę ukażą się statystyki i fotki danego zestawu. Jeżeli kompletujesz zestawy, a brakuje Ci niektórych części, możesz ściągnąć je u nas. Aby pobrać na twardy dysk jakiś element zestawu kliknij na odnośnik "Ściągnij" znajdujący się pod fotką. Po pobraniu pliku możesz zaaplikować swojej postaci zapisany w nim przedmiot za pomocą programu ShadowMaster lub za pomocą programu Hero Editor.


Zestawy Normalne:
Arsenał Berserkera (3/3)
Klamra Cleglawa (3/3)
Obrona Hsarusa (3/3)
Odzienie Anioła (4/4)
Pełna Zbroja Sigona (6/6)
Przebranie Śmierci (3/3)
Pułapki Cathana (5/5)
Rynsztunek Tankreda (5/5)
Zbrojownia Isenharta (4/4)
Szaty Civerba (3/3)
Arktyczny Rynsztunek (4/4)
Piekielne Narzędzia (3/3)
Kosztowności Irathy (4/4)
Insygnia Milabregi (4/4)
Kostium Vidali (4/4)
Sztuczki Arkanny (4/4)

Zestawy Normalne/Wyjątkowe/Elitarne z LoD:
Awatar Trang-Oul'a (5/5)
Skóry Krowiego Króla (3/3)
Dzieci Bul-Kathosa (2/2)
Hołd Sazabiego (3/3)
Hymn Bojowy M'aviny (5/5)
Nieśmiertelny Król (6/6)
Odium Natalii (4/4)
Niebiańscy Bracia (4/4)
Wieża Strażnicza Aldura (4/4)
Prastary Ślad Naja (3/3)
Łachmany Tal Rasha (5/5)
Spuścizna Griswolda (4/4)
Uczeń (5/5)
Szaleństwo Sandera (4/4)
Majestat Hwanina (4/4)
Krzyk Sieroty (4/4)


Zestawienie w powyższym przewodniku:
Jeśli posiadasz przedmiot z innymi właściwościami niż przedstawione w poradniku to najprawdopodobniej używasz poprawki 1.09 lub wcześniejszej. Aby zdobyć rzecz z aktualnymi statystykami należy znaleźć ją w patchu 1.10 lub późniejszym.


Informacje ogólne o zestawach przedmiotów

Przedmioty z zestawów posiadają czasem specjalne magiczne właściwości niespotykane w zwykłych przedmiotach magicznych czy rzadkich. Spis specjalnych magicznych zdolności znajdziesz tutaj.

Normalne zestawy przedmiotów: bonusy z posiadania kilku części
Niektóre przedmioty z zestawu otrzymują magiczną premię (opisaną zielonym kolorem) za każdy następny element tego samego setu.

Na stronach z zestawami można zobaczyć listę z tymi bonusami. Przykładowo:

+150 obrona (2 przedmioty)
+50 odporności na ogień (3 przedmioty)

Oznacza to, że otrzymujesz +150 obrony, kiedy posiadasz dwie lub więcej części.
Nie wszystkie normalne zestawy posiadają specjalną magiczną premię za co najmniej dwa elementy. Taki bonus ma kolor niebieski (jak każdy magiczny prefix czy suffix) np. berło Civerba. Nie możesz używać więcej niż jednego, danego przedmiotu z zestawu, by otrzymać częściową premię. Jeżeli do uzyskania dodatkowych właściwości wymagane są dwa elementy z Zestawu Anioła, noszenie dwóch pierścieni Aureola Anioła nie upoważnia do bonusu.
Pamiętaj: Tylko przedmioty z zestawów, które wypadły po poprawce Diablo 2 i Lord of Desrtuction v 1.08 mają specyficzne premie za posiadanie niepełnych zestawów. Zawierają się w tym okazy skonwertowane z klasycznego Diablo 2 znalezione przed patchem 1.08. Te stare elementy setów mogą być rozpoznane poprzez ich podwójną wytrzymałość (w stosunku do teraźniejszych przedmiotów zielonych). Dodatkowo w poprawce 1.10 Lord of Destruction dodano nowe premie specjalne za posiadanie co najmniej dwóch przedmiotów z zestawu. Jeżeli w twoim przedmiocie nie ma pożądanej właściwości to prawdopodobnie został stworzony przed patchem 1.10. Potrzebujesz w tej sytuacji ściągnąć tą wersję, aby zdobyć nowe właściwości.

Wszystkie zestawy: bonusy za części zestawów
Za nałożenie dwóch lub więcej elementów z danego setu otrzymujesz specjalne dodatkowe właściwości. Są one wypisane w złotym kolorze. Nie możesz użyć więcej niż jednego, danego przedmiotu zielonego, by zdobyć cześciową premię. Potrzebujesz innego elementu tego setu. Przykładowo podczas noszenia dwóch takich samych zielonych Aureol Anioła nie dodadzą one 2 elementowej premii zestawu.

Wszystkie zestawy: kompletne korzyści z ich posiadania
Kiedy odnajdziesz cały zestaw otrzymasz całkowity bonus danego setu, zawierający częściowe premie.
Aby dodatkowe właściwości były aktywne rzeczy zielone muszą być nałożone. Kiedy zostają w schowku, kostce horadrimów, plecaku czy w nieaktywnym miejscu na broń - ani premie całkowite ani częściowe nie oddziaływują.

Możliwym jest noszenie kilku zestawów w tym samym czasie i otrzymywanie z tej racji fragmentaryczne bądź kompletne bonusy.

Wyjątkowe i elitarne zestawy czasami zawierają specyficzne przedmioty zaprojektowane z myślą o danej klasie. Inne postacie mogą nosić te rarytasy (jeśli nie są zależne od klasy) i otrzymywać profity dzięki kilku elementom.

Przedmiotom zestawowym możemy zrobić otwór (przy pomocy Larzuka za 1 zadanie w 5 akcie lub przy użycia odpowiedniej formuły w kostce Horadrimów). Możemy tam zaaplikować klejnot, runę lub kamień szlachetny, by podnieść jego wartość. Niestety otwór może być tylko jeden, z kilkoma wyjątkami (które fabrycznie mają więcej otworów). Niewykonalnym jest stworzenie słowa runicznego w zielonej rzeczy.

Pamiętaj: Rzeczy setowe są osadzone w przedmiotach normalnych, wyjątkowych lub elitarnych, dlatego też podlegają tym samym regułom jeśli chodzi o poziom obrony czy obrażeń.

+X% Zwiększona Obrona
Przedmioty z tą właściwością generowane są zawsze z maksymalną ilością obrony.
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.