diablo 3

Zmiany 1.11

Ostatnia modyfikacja: 27.10.2008. Utworzono: 24.08.2007

| Lista zmian i nowości | Nowe słowa runiczne | Nowe receptury Kostki | Sekretny Quest Hellfire Torch | Screeny | Dyskusje Graczy o Patchu |


Nowa tajemnica została odsłonięta.

Gracze na poziomie trudności Piekło muszą się jeszcze raz strzec, nowe sprawdziany czekają na was. Rozwiązanie znajdziecie w Bossach Diablo, którzy pojawiają się od Siedliska Zła do Tronu Zniszczenia.


Nowe przedmioty

- dodano 10 nowych słów runicznych
- dodano nowe przedmioty unikatowe możliwe do zdobycia ze specjalnych Bossów


Zmiany najemników

- gracze mogą wynajmować najemników od 1 do 5 poziomów poniżej postaci gracza
- zwiększona została szybkość zdobywania doświadczenia przez najemników, ich poziom doświadczenia będzie bardziej zbliżony do poziomu gracza


Większe błędy

- Tworznie portalu, gdy ciała lub inne obiekty całkowicie zajmą miejsce pojawienia się poratlu w miescie, nie będzie "crashować"/ wyłączać gry
- Umiejętności zdobyte ze słów runicznych stworzonych gdy przedmiot użyty do słowa runicznego gracz aktualnie używa nie będą więcej powodować rozłączenia z battle.netem.
- Barbarzyńcy nie będą już unieruchomieni podczas użycia Trąby Powietrznej chwilę po użyciu Inferna z przedmiotu unikatowego Ognistobrzuchy
- Gra w niemieckiej, hiszpańskiej oraz polskiej wersji nie będzie powodowała błędów podczas najechania kursorem na przedmiot dający aurę podczas noszenia jego.
- Gra nie będzie już więcej powodowała błędów podczas zaznaczania umiejętności z broni w momencie zmiany broni na drugi zestaw klawiszem "W".
- Zabicie lub propozycja handlu podczas zmiany ustawień klawiszy nie będzie już więcej powodowała, że postać gracza utknie w grze.
- Błąd "pocisk strzela zbyt daleko" został naprawiony.
- Próba sprzedaży Kostki Horadrimów lub przedmiotu używanego w zadaniu u NPC poprzez naciśnięcie klawisza Control i kliknięcie na przedmiot nie będzie już więcej rozłączać gracza z battle.netem.


Mniejsze błędy

- Uruchomienie gry z parametrem -install nie będzie już więcej powodowało instalacji gry jako usługi w Windowsie. Parametr ten jest teraz ignorowany.
- Niekiedy pieczęci w komnacie Diablo nie włączały się. Zostało to już naprawione.
- Wiadomości o wygasaniu postaci zostały uaktualnione aby odzwierciedlać politykę wygasania zaimplementowaną w patchu 1.10
- Niezidentyfikowane przedmioty niekiedy powodowały wyświetlanie innych zestawów przedmiotów których gracz nie ma na zielono. Zostało to naprawione.
- Niemiecki błąd po najechaniu kursorem na runę Ist został naprawiony.
- Odzyskiwanie konto nie jest dozwolone dla istniejących kont których nazwa składa się z jednego lub dwóch znaków.
- Podczas wychodzenia z gry na battle.necie postać gracza będzie przenoszona na kanał w którym była poprzednio.
- Transmutowanie przedmiotów eterycznych teraz pozostawia bonusy wynikające z eteryczności.
- W japońskiej wersji Pana Zniszczenia przedmioty, które dodają do wszystkich umiejętności Zabójczyni niepoprawnie po najechaniu kursorem na nie wyświetlały informację o zwiększaniu poziomu umiejętności Druida, a nie Zabójczyni. Zostało to naprawione.
- Wiadomości z battle.netu dla nieangielskich wersji zostały poprawione.

Naprawiono exploity w grze

- Nie jest już możliwa sytuacja gdy gracz omija dziesięciosekundowy czas oczekiwania po okazaniu wrogości i włączenia punktu nawigacyjnego w momencie okazywania wrogości.
- Uber Diablo nie może być już więcej zniszczony gdy gracz zabije znajdującego się obok Shenka Nadzorcę lub Krwawą Orlicę.
- Nekromanta używający zestawu Trang-Oula mógł niekiedy zostać niezniszczalny. Zostało to naprawione.
- Błogosławiony Młot nie pozostaje aktywny gdy gracz wejdzie do miasta, zapobiega to przed okazywaniem wrogości i atakowaniem już włączonym Błogosławionym Młotem graczy.
- Zestawy dodawały do umiejętności gracza, nawet gdy gracz został zabity, nawet jeśli przedmiotów tych gracz nie miał już na swojej postaci. Zostało to naprawione.
- Przedmioty posiadające właściwość dającą graczowi określony poziom czaru nie będą już dawały synergii do umiejętności gdy gracz nie posiadał żadnego punktu w umiejętności z przedmiotu.
- Wklejanie ze schowka teraz uniemożliwia graczowi tworzenie nazwy postaci i kont z więcej niż jednym znakiem myślnika bądź podkreślenia.
Zgłoś błąd.Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.