..:: Forum Imperium Diablo ::..

ZMT - Zasady rekrutacji Klanu Zakon Mrocznych Templariuszy

Lord Hagen - 2005-04-26, 16:55
: Temat postu: Zasady rekrutacji Klanu Zakon Mrocznych Templariuszy
Jeśli uważasz, że chcesz przyłączyć się do naszego klanu to:

1. Najpierw wypełnij ankietę która jest dostępna na stronie klanu w dziale zasady rekrutacji

2. Wypełnioną ankietę wyślij na adres lidera klanu, jest on dostępny w ankiecie

3. Po wysłaniu ankiety należy czekać na odpowiedź (nie dłużej niż tydzień)

4. kiedy już wiadomość dojdzie do lidera klanu nastąpi proces rozpatrzenia twojego podania

kiedy już twoje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie lub negatywnie zostaniesz o tym poinformowany
Ponadto musisz spełniać wymagania Kodeksu

Alucard - 2005-05-31, 16:59
:
Mam pytanie- zapytalem wczesniej jaki tryb gry preferujecie, dowiedzialem sie ze cbn ladder, ale co bedzie po restarcie? chyba bedziecie grac na non lasddder wtedy, czy od nowa ladder?
ds - 2005-06-19, 08:54
:
a jaki jest adres tej waszej strony
Lord Hagen - 2005-06-29, 12:37
:
www.mrocznitemplariusze.prv.pl
Mefisto - 2005-06-30, 20:30
:
Według mnie czegoś brakuje waszej stronie.Jest zamałe menu.Popracujcie na tym. :P
ilovestar - 2005-07-12, 17:46
:
ta Pracuj Pracuj (Rygielska tak mowi (Nauczycielka))

Przejdzmy do rzeczy na tej stronie czuje sie ciasno... nie potrafie opisac dlaczego
SunJin - 2005-07-16, 17:15
:
Powiem ze ta strona jest taka sobie:
Po 1: Jest tam ladna grafika i wogule gosu ogonek (nie wiem bo ja sie ucze robic strony internetowe to nie wiem czy ten rysunek na samej gorze strony to ogonek)
Wszystkie te... no wiecie tabele co tam pisze ksiega gosci itp...
Po 2: Super Gify (a zapomnialem powiedziec ze jakbyscie zrobili te napisy ogniste jako gify byly by 100% leprze (tak jak diablo :P )).
Przemon - 2005-08-20, 19:45
:
juz ze 1,5 tyg czekam na odpowiedz
Lord Hagen - 2005-08-23, 12:39
:
jaka odpowiedz jesli chodzi o przystapienie do klanu to moze lider cie przyja ale cie nie powiadomil albo go nie bylo dlugi czas najlepiej zglos sie do niego o wytlumaczenie calej sprawy pod ten nr 8633769 - czasem siedzi na niewidocznym wiec napisz jak bedzie na gg to ci odpowie