..:: Forum Imperium Diablo ::..

ZMT - Rangi klanowe

Lord Hagen - 2005-04-26, 16:58
: Temat postu: Rangi klanowe

Rangi Klanowe

Nazwa, Pprzywileje, Skala pkt.Rangi

Mistrz Zakonu może absolutnie wszystko unikalna ranga dla założyciela klanu lub następcę wyznaczonego przez poprzedniego lidera

Dowódca posiada prawo rekrutacji członków o ile spełnią one wymagania , może udzielać się na zebraniach - ma prawo sprzeciwu, może zwoływać zebrania, przewodzić w nich jeżeli nie ma lidera, może organizować bitwy (tak zwane klanówki), może wybierać osoby które będą uczestniczyć w bitwach, może degradować innych ale tylko wtedy gdy jest podany powód i jest to udowodnione 4 000pkt. i więcej

Alhemik posiada prawo rekrutacji członków o ile spełnią one wymagania , może udzielać się na zebraniach - ma prawo sprzeciwu, może zwoływać zebrania, przewodniczyć im jeżeli nie ma lidera lub dowódcy na zebraniu, a jeśli jest jakiś przedstawiciel wyższej to może przewodniczyć tylko za jego zgodą, może degradować innych ale tylko wtedy gdy jest podany powód i jest to udowodnione 2 801 - 3 999pkt.

Kawalerzysta posiada prawo rekrutacji członków o ile spełnią one wymagania , może udzielać się na zebraniach - ma prawo sprzeciwu, może zwoływać zebrania, może degradować innych ale tylko wtedy gdy jest podany powód i jest to udowodnione 1 501 - 2 800pkt.

Paladyn posiada prawo rekrutacji członków o ile spełnią one wymagania , może udzielać się na zebraniach - ma prawo sprzeciwu, może zwoływać zebrania 501 - 1 500pkt.

Krzyżowiec posiada prawo rekrutacji członków o ile spełnią one wymagania , może udzielać się na zebraniach - ma prawo sprzeciwu 301 - 500pkt.

Rycerz posiada prawo rekrutacji członków o ile spełnią one wymagania 151 - 300pkt.

Giernek nie posiada żadnych przywilejów 1 - 150pkt

Alucard - 2005-05-13, 21:12
:
Trochę mnie kuje ten Paladyn , Piekielna i Pomocna. Trzebaby było dać jakieś tytuły które coś o sobie mówią i nie są oklepane. Na imperium tytuły mi się podobają w sposób szczególny, Sir, Lord, Baron itd. bo mają swoistą duszę i niezależne znaczenie. Wiesz co mam na myśli?
Lord Hagen - 2005-05-14, 19:51
:
Może cie kłują te rangi ale kazdy klan ma swoje i sam je ustala a nie osoby 3 trzeba o tym pamietac, choc wiem ze kazdy ma swoje zdanie