..:: Forum Imperium Diablo ::..

D1ModPL - Sierrowskie dźwięki

Hellburn - 2007-04-17, 08:06
: Temat postu: Sierrowskie dźwięki
Ci co grali w Hellfire, wiedzą, że niektóre odgłosy potworów wołają o pomstę do nieba (Devil Kin Brute czy też Tomb Rat...). I tu rodzi się pytanie. Czy gdyby była możliwość zamiany dźwięków Sierry na te ukryte w Diablo to czy chcielibyście widzieć te nowe (IMO lepsze) dźwięki w Modzie Polonizującym?

Proszę zainteresowanych o wyrażenie swojego zdania na ten temat.
Noktis - 2007-04-17, 09:13
:
Jesli pojawi sie znaczna ilosc głosów która bedzie za tym aby zamiecić dzwieki Devil Kin Brute na te które są na plytce z Diablo to to zamienię dzwięki z Hellfire na te z Diablo.

Dodam jeszcze ze Devil Kin Brute był niewykorzystanym potworem w Diablo i jedo dźwięki są na płycie jednak Sierra w Hellfire dała nowe dźwięki które nie wszystkim sie podobają.
Anubin - 2007-04-17, 15:26
:
ja bym prosił o przesłanie dźwięków na pocztę anubin@wp.pl zobacze czy mi się podobają i napisze czy się opłaca :D
Noktis - 2007-04-17, 16:37
:
Mi jednak wydaje się że jak spolszczenie to spolszczenie i nie powinno sie tam nic zmieniać.
Hellburn - 2007-04-17, 19:13
:
Ja jak słyszę te odgłosy DKB to mam ochotę wyrzucić monitor przez okno. Przecież to tak piszczy, że mam wrażenie że walczę z panienką a nie brutalem.
Noktis - 2007-04-18, 13:04
:
Jednak jeśli zmienię te odgłosy to juz to nie będzie "czyste spolszczenie" a dlatego właśnie oddzieliłem spolszczenie od modyfikacji.
Anubin - 2007-04-18, 15:16
:
więc czekamy na zmienione głosy w przebudzeniu ;)
Noktis - 2007-04-18, 15:48
:
W przebudzeniu zmienię te dźwięki.