..:: Forum Imperium Diablo ::..

Forum Ogólne Realmu - Pytania i odpowiedzi - reset laddera

Haxite - 2011-09-19, 20:11
: Temat postu: Pytania i odpowiedzi - reset laddera
Tutaj pytamy, tutaj odpowiadamy.
1 post z pytaniem / pytaniami usera = 1 post z odpowiedzią administracji
Nie cytujemy, nie piszemy, że fajne i nie rozmawiamy w tym temacie.

Cytat:
Byłaby możliwość przywrócenia spawnu w UT? :D
Prawdopodobnie będzie przywrócony spawn UT
Gierwazy - 2011-09-19, 20:38
:
Nie pytać mnie o save, przed samym resetem je udostępnię.
Karol1987 - 2011-09-19, 20:40
:
To ja mam pytanie. Czy wraz z powrotem spawnu, powróci UT EXP?
weronikaneska - 2011-09-19, 21:36
:
o to może i ja.
czy bank idr po resecie będzie pusty?
krn - 2011-09-19, 21:42
:
czy wraz z resetem wprowadzony zostanie wbudowany w moda prosty maphack pokazujacy tylko mapke odkyta i nic pozatym
Haxite - 2011-09-19, 22:37
:
Kaka napisał/a:
Czy wraz z powrotem spawnu, powróci UT EXP?
UT exp jest bugiem więc imo nie.

weronikaneska napisał/a:
prawdopodobnie nie, dzięki czemu będziemy mogli organizować konkursy (niestety bank na tym ladderze się nie sprawdził tak jak miał) i na nowym na 100% nie będzie sprzedawał przedmiotów (i kupował ).

krn napisał/a:
czy wraz z resetem wprowadzony zostanie wbudowany w moda prosty maphack pokazujacy tylko mapke odkyta i nic pozatym
ideą serwera było grać bez hacków, więc nawet taka opcja nie wchodzi w grę.
Gierwazy - 2011-09-20, 11:03
:
weronikaneska napisał/a:

Jeszcze dodam od siebie, że bank prawdopodobnie "przemyci" na nowy ladder tylko część itemów (tyle aby starczyło na początkowe konkursy na rozkręcenie realmu)
krn - 2011-09-20, 12:28
:
na którą godzinę planowany jest reset?
ahmed356 - 2011-09-20, 12:45
:
Czy planowane są częstsze eventy??
xqwztsx - 2011-09-20, 12:55
:
Klucze do wywołania dc będą zresetowane do 0 czy będzie kontynuacja tego co jest?
Radas - 2011-09-20, 16:53
:
Moim zdaniem pozostanie nawet znikomej czesci banku uwazam za zle.
fortywords - 2011-09-20, 17:41
:
to chyba jakiś żart ze strony szanownej administracji o przemycaniu przedmiotów do banku ;)
jeśli chcecie kontynuować tą ideę która jest ogólnie złem koniecznym (idea banku) to zbierzcie żniwo od nowa banując oszustów, trudno że nagrodą za pierwszy konkurs będzie spirit w pałaszu 25 fc ... Reset to reset , co było a nie jest nie pisze się w rejestr :<

chyba coś mi się przypomina o tym że nie ingerujemy w edycje save i tym podobne sprawy...

[ Dodano: 2011-09-20, 18:56 ]
xqwztsx napisał/a:
Klucze do wywołania dc będą zresetowane do 0 czy będzie kontynuacja tego co jest?

co to za pytania? o itemy w banku, o sztandary

RESET to RESET

Wszystko od zera inaczej to bubel a nie reset

p.s tak złamałem zasady ustalone dla tego tematu zacytowałem , proszę o kare
krn - 2011-09-20, 18:41
:
no nie powinno się przewalać itemów na nowy ladder
Syphar - 2011-09-20, 19:10
:
Nawet jak dacie itemy (zależy jakie, ale domyślam się, że będą ENI, ANI i inne Torche, czy tam gosu Forti) tylko jako nagrody w konkursach, to i tak pięknie rozwalicie ekonomię realmu. Powód?

Najczęściej konkursy wygrywają gracze, którzy potrafią grać (odkrywcze). Skoro potrafią, to zwykle dlatego, że grają dużo. Skoro grają dużo, jako pierwsi mają jakieś runy po resecie. Za te runy mogą kupować itemy (niekoniecznie "docelowe" - czasem coś "na dojście") od graczy grających mniej, np. czarkami MF.

A tak, to wygrają od razu itemy docelowe. Nie będą kupować. Runy (cash...) nie będą krążyć. Zerowy flow, to zerowy trade, brak trade, to brak zabawy z MF.

Oczywiście te kilka itemów z konkursów totalnego kryzysu nie spowoduje, ale... Znacząco (to początek laddera!) zmodyfikuje (na gorsze) cały rynek.

Ewentualnie opcją jest dawanie w tych konkursach czegoś w stylu skullder dla czarki, albo inne lapki tranga. Przynajmniej na początku.

PS. Hax, postaw warna a nie cenzuruj post, k? :D
jerzyk7 - 2011-09-20, 19:25
:
Czy bank po resecie będzie sprawował swoją pierwotną fukcje, tj. naprawdę będzie "wyposażał" nowych graczy? Bo na tej "drabince" chyba opcja zarabiania przesłoniła tę idee.
Haxite - 2011-09-20, 19:28
:
Zaczyna się robić spam..
jerzyk7 bank będzie pełnił funkcje tylko i wyłącznie jako "magazyn dla wygranych". Nie będzie takiego czegoś jak sprzedaż czy kupno.

Co do reszty nt banku, jeszcze nic ustalonego i nie rzucać się..
Anubin - 2011-09-20, 21:09
:
Jeśli mogę się wypowiedzieć.
-Powinien być osobny temat "co chcieli byście zobaczyć na nowym ladderze" Tam była, by dyskusja, a idea tego tematu(pytania i odpowiedzi) została by zachowana. Bo widać, że ludzie mają pomysły i zarząd serwera powinien brać niektóre z nich pod uwagę.
-Nie tylko ci co grają mają szansę na nagrody i ile będą organizowane konkursy typu "graficzny, wierszykowy, najlepszy screen, duele na gołe klaty"
-1 post 1 propozycja. Po co powtarzać setny raz to, co już ktoś powiedział.
-Bank idr może być do nagród. Wszystko tu zależy jak ufacie adminom. Na jednym z serwerów pseudo-admin dorobił się fortuny kradnąc (olaboga) GUL MAL IST...Adminom z IDR osobiście ufam.

Teraz pytanie:
Nie wiem jak było na poprzednim ladderze, poszukałem(powierzchownie) i nie znalazłem odpowiedzi. Czy śmiertelny użytkownik będzie mógł uzyskać ann w jakiś sposób?
Ulver - 2011-09-20, 21:18
:
W takim razie moja kolej.

Czy na nowym ld ann nadal będzie rozdawany komu popadnie?

down@:

Haxite napisał/a:
raczej na pewno

To w końcu które? Raczej czy na pewno? :646:
Haxite - 2011-09-20, 21:19
:
Anubin napisał/a:
Na jednym z serwerów pseudo-admin dorobił się fortuny kradnąc (olaboga) GUL MAL IST...
hahahahahahaha xDDDDDDDD

Anubin napisał/a:
Czy śmiertelny użytkownik będzie mógł uzyskać ann w jakiś sposób?
Na tym ladderze była taka możliwość po uzyskaniu minimum 97levelu. Jednak nie poruszyliśmy jeszcze tej sprawy jak by to miało być na LD2.
Myślę, ze w jakiś sposób na pewno będzie taka możliwość - może nawet poprzez konkurs.

Ulver napisał/a:
Czy na nowym ld ann nadal będzie rozdawany komu popadnie?

/ann raczej na pewno dostaną te osoby, które przyczyniają się sporo do działalności realmu w różny sposób dla którego mogły by dać się zauważyć.
Syphar - 2011-09-20, 22:17
:
Cytat:
Czy śmiertelny użytkownik będzie mógł uzyskać ann w jakiś sposób?

Brak tematu na propozycje, to napierniczam tutaj. :D
Moim zdaniem każdy powinien móc. Powinny liczyć się:
1. Dojrzałość gracza (nie wiek z dowodu! a dojrzałość emocjonalna!) - oceniana przez admów.
2. Staż na serwerze.
3. POWAGA! Nie może być tak, że ktoś na /ann krzyczy "e! zróbmy BRH!" po czym tworzy grę i... czeka. To powinien być ktoś, kto zmobilizuje ludzi faktycznie.
Azet - 2011-09-20, 22:28
:
Syphar napisał/a:
oceniana przez admów
Ja tam nie zdawałbym sie na adminów w takiej kwestii :s Niech będzie to jednak granica lvlu, całkowicie obiektywna sprawa.

Moje pytanie:
Czy po resecie gracze o większej ilości kont zakupionych za runy (bądź co bądź są to pozostałości po poprzednim ld) będą mieć dostęp do nich od razu?
Haxite - 2011-09-20, 22:35
:
Azet bardzo dobre pytanie i dzisiaj z Gierwazym rozmawialiśmy o tym. Ja byłbym na tak za to on nie widzi tego zbytnio. Niestety nic konkretniejszego nie mogę napisać ani obiecać.
dizek - 2011-09-21, 06:34
:
Dowiemy się godzinę startu
?:)
Haxite - 2011-09-21, 06:54
:
dizek jeśli będzie wiadomo to ją ogłosimy.
romanek_87 - 2011-09-22, 08:17
:
o ktorej skonczy sie stary ladder? (czytaj-do kiedy mozna grac?)
i kolejne: czy reset potrwa tak dlugo jak reset na bn- czyli kilka godzin czy dluzej?
bronek - 2011-09-22, 08:37
:
Czy można się dowiedzieć jakie mają zostać wprowadzone modyfikacje serwera (chociaż część) ?
steraf - 2011-09-23, 17:27
:
Zachowanie itemów w banku jest dla mnie czymś nie do pomyślenia, co na wyżej można zachować sztandary bo to i tak wielkie raz kiedyś i nie dla wszystkich...
rezator - 2011-09-23, 18:02
:
jak reset to reset wsazystkiego !
Ryś - 2011-09-23, 18:17
:
Skończcie bezsensowne pieprzenie o banku. Grzecznie proszę. Zaufajcie administracji, wiedzą co robią.
romanek_87 napisał/a:
i kolejne: czy reset potrwa tak dlugo jak reset na bn- czyli kilka godzin czy dluzej?
Romku, myślę że reset długo nie potrwa. To nie polega na przenoszeniu, tylko kasowaniu- tak więc jak na moje ślepe oko będzie to chwila.
Cytat:

Czy można się dowiedzieć jakie mają zostać wprowadzone modyfikacje serwera (chociaż część) ?
Daję sobie urwać łeb, że będzie spawn na UT, za dużo ludzi tego chce. Nie wiem jak będzie z UT expem chociaż w to akurat wątpię.
I po raz kolejny proszę o zamknięcie tematu realmowego banku. Temat
Nazwa tematu napisał/a:
Pytania i odpowiedzi
nazywa się jak nazywa. Nie widzę tutaj "Wasze opinie" ani nic w tym stylu.
Tak swoją drogą- tak, temat banku mnie mierzi bo sam się nim zajmowałem.
AngelicSoul napisał/a:
Niegrzecznie jest zwracać uwagę, robiąc tak samemu :)
Tylko zważ na to, że ja się zajmowałem bankiem. Nie byłem pokątnym użytkownikiem; wątpię, by ktokolwiek z realmowych graczy miał chociaż 1/5 styczności z bankiem co ja, toteż chyba moje zdanie n/t banku jest nieco bardziej... mhm... cenne?
AngelicSoul napisał/a:
Jak możemy zaobserwować decyzje administracji, na temat tego o czym mówić nie wolno, to że dużo osób czegoś chce nic nie znaczy
Spawn będzie, a ja już się o to postaram.
AngelicSoul - 2011-09-23, 19:02
:
Cytat:
Nazwa tematu napisał/a:
Pytania i odpowiedzi
nazywa się jak nazywa. Nie widzę tutaj "Wasze opinie" ani nic w tym stylu.
Tak swoją drogą- tak, temat banku mnie mierzi bo sam się nim zajmowałem.

Niegrzecznie jest zwracać uwagę, robiąc tak samemu :)

Cytat:
Daję sobie urwać łeb, że będzie spawn na UT, za dużo ludzi tego chce.

Jak możemy zaobserwować decyzje administracji, na temat tego o czym mówić nie wolno, to że dużo osób czegoś chce nic nie znaczy

Teraz pytanie: czy nie myśleliście o tym by wprowadzić konkursy z tzw. "wpisowym", gdzie każdy z graczy zgłaszając chęć wzięcia udziału w konkursie "wpłacał" by daną (przez administracje określoną) runkę, a zwycięzca zgarniałby całą pulę, częściowo rozwiązało by to problem sponsorów, na który tak się narzeka. :)
Haxite - 2011-09-23, 19:19
:
AngelicSoul bardzo dobre pytanie!
Myśleliśmy o tym już na tym ladderze lecz niestety pomysł nie wypalił ponieważ chętnych na dawanie nie ma. Wszyscy chcą brać, a nic dawać mimo to na 100% będziemy próbowali szczęścia w nastepnym ladderze i nie ma że boli :lol:
Po prostu ogłosimy jesli nikt się nie zgłosi to podziękujemy, a jak będą jakieś wonty że nie organizujemy konkursów etc to będziemy właśnie odysłać do topicu, o którym pisałem "i nie ma że boli" :d
Syphar - 2011-09-23, 19:30
:
Trochę hazardu nie zaszkodzi. Ja chętnie w jakimś turnieju postawię pula. 8 puli to już coś, nie? 4 um, 2 male, czyli ist
Anubin - 2011-09-23, 20:01
:
można by było też zorganizować coś w stylu loterii. Nie tylko uczestnicy turnieju/konkursu wpłacali by wpisowe. Inni użytkownicy mogli by np. obstawiać kto wygra itd. wiem, że pytania i odpowiedzi miały być, wybaczcie ;p
Syphar - 2011-09-23, 21:57
:
Cytat:
można by było też zorganizować coś w stylu loterii. Nie tylko uczestnicy turnieju/konkursu wpłacali by wpisowe. Inni użytkownicy mogli by np. obstawiać kto wygra itd. wiem, że pytania i odpowiedzi miały być, wybaczcie ;p

To jest bukmacherka! Otwieram interes. Aj waj! :D
Gierwazy - 2011-09-24, 10:33
:
Nikt nie broni :) Jeśli ktoś ma pomysł na interes na realmie to gratulacje pomysłowości :)
SCream - 2011-09-27, 06:48
:
mam jeszcze pytanie; czy istnieje szansa na zmiany w modzie na nowym ladderze?
bo rozmienianie run przydałoby się zmienić na 2 za 1...

co o tym myślicie?
Random_Player - 2011-09-27, 08:25
:
To już by była konkretna przesada, z tego co zrozumiałem z jah 2 ber? A z zoda by było 8 run ber!! bez sensu.
Moje pytanie brzmi czy można zwiększyć ilość krów na farmach? Chodzi o nieznaczną ilość ponieważ czasami nawet gdy grało się nawet 3 ppl było ich strasznie mało, więcej się ich szukało niż zabijało.
Ulver - 2011-09-27, 08:39
:
Chciałbyś z jednej znalezionej runy zod złożyć za jednym zamachem: eni/infi/hoto/cta + posiadać duży zapas hr? Za takie pomysły dziękujemy... :mrgreen:

Imo moglibyście:
-zwiększyć poziom obrażeń CE z DS assy analogicznie do CE necra (choćby z tego względu, że jest to umiejętność raczej nieczęsto używana przez graczy).
-pozbyć się szansy na nawrócenie w MB assy. Na pvm jest to praktycznie bezużyteczna umiejętność a tak chociaż na coś by się przydało.

Mam nadzieję, że nie przynudzam. :(
Anubin - 2011-09-27, 10:03
:
Ulver, wspominałem gdzieś tam o technicznych stronach takich modyfikacji przy okazji UTE. Twoje pomysły są możliwe do wypełnienia, mistrz cienia też nie powinien nawracać ze swojego MB(ale to akurat nie wiem jakich modyfikacji wymaga) problem jest w tym, że (kiedyś był o tym temat gdzieś)że CE u nekra jest strasznie overpower, ale jeśli gra w pojedynkę. Im więcej graczy tym mniej skuteczny się on staje. A co DS assy zawsze był to dla mnie taki upośledzony wybuch nekromanty i zdecydowanie wystarcza(i tak przyspiesza wymiatanie krów)
szaman1977 - 2011-09-27, 13:30
:
to ja moze zaproponuje "mniej crapow na ziemi" ?

sa rzeczy z ktorych nie korzystaja (chodz moge sie mylic) zadni gracze - typu uszkodzona biala crapna zbroja.

nie da sie tego wyeliminowac ?
Haxite - 2011-09-27, 16:24
:
SCream - odpada
Random_Player - pogadam z Usiakiem :<
Ulver - masz rację CE z jednej trapy to nic, postaw sobie wszystkie trapki CE i zobacz efekt ;)
szaman1977 - odpada, ponieważ wyeliminowanie 'tego' wpłynie na drop (zwiększony)
Ulver - 2011-09-27, 17:44
:
Hax nie zgodzę się z tobą. Nie zapominaj, że byle random necro ma jeszcze amplify damage i ponadto sam wybiera cele pod CE. Może w ten sposób sobie radzić nawet na ppl8 podczas gdy na analogicznym ppl CE assy praktycznie nie istnieje. Ale postanowicie jak chcecie w końcu to tylko sugestia chociaż wzmocnienie swojego czasu CE necra a assy nie jest moim zdaniem zwykłym failem, który powinno się zmienić.
rafikozor - 2011-09-27, 19:11
:
Ulver napisał/a:
Nie zapominaj, że byle random necro ma jeszcze amplify damage i ponadto sam wybiera cele pod CE. Może w ten sposób sobie radzić nawet na ppl8 podczas gdy na analogicznym ppl CE assy praktycznie nie istnieje.
Tak, ale każda assa ma merca z infi, bo jej CE nie kosztuje w ogóle many, znaczenie lepiej radzi sobie w fire/phisic immunami.... dajcie sobie spokój z balansem pvm, bo można bez końca zmieniać statystyki każdej postaci tak, żeby tak samo skuteczna w każdym przedziale cenowym, zróbcie sobie light soskę z infi albo hammera i przestańcie soie i innym życie komplikować :(

Kto po resecie będzie odpowiedzialny za bank IDR i kto będzie miał do niego dostęp?
Haxite - 2011-09-27, 19:20
:
Cytat:
Kto po resecie będzie odpowiedzialny za bank IDR i kto będzie miał do niego dostęp?
Zapewne tak jak teraz jest czyli Hax + prawdopodobnie Ryś (pod nadzorem Haxa)
Anubin - 2011-09-27, 21:29
:
A jeszcze takie może trochę głupie pytanie bo widzę, że ludziom konta zakładacie, ale na niektórych serwerach reset polega na tym, że kasują wszystko jak idzie i po resecie każdy zakłada swoje konto, ale rozumiem, że tutaj usunięte zostaną postacie, a konta zostaną z tymi samymi hasłami ?
Sarevok92 - 2011-09-27, 22:17
:
Anubin napisał/a:
ale rozumiem, że tutaj usunięte zostaną postacie, a konta zostaną z tymi samymi hasłami ?

Tak.
Ulver - 2011-09-28, 20:28
:
No doooobra. To o której w końcu ten reset może być? Może chociaż jakaś orientacyjna godzina? :059:
bloodring - 2011-09-28, 21:09
:
To ja zadam nastepujace pytanie: Czy beda jakies zmiany w IDR modzie? Trzeba bedzie instalowac dodatkowa latke, albo cos? Z gory dziekuje za odp
Gierwazy - 2011-09-28, 21:31
:
Nie planujemy żadnych zmian w modzie, reset będzie prawdopodobnie w południe (choć istnieje ryzyko, że wypadnie dopiero wieczorem).
Gajda - 2011-09-28, 22:04
:
Dawno mnie nie było na realmie, i pytanie: sztandary czy ringi to klucze na DC?

A swoją drogą, reset w sobote wieczorem.... chyba nie ma gorszej pory :) Niestety, jak większość Polaków, będę zajęty czymś innym.
Ulver - 2011-09-28, 22:47
:
Gajda napisał/a:
sztandary

O to to właśnie.
peszmerd - 2011-09-29, 00:03
:
Drobna sugestia - może przełożymy akt zresetowania na niedzielę jakaś konkretna rano? Sobota działa raczej tylko rano, dzień można zawalić na diabła, wieczór noc raczej gorzej z racji chlania/imprez/wyjścia gdziekolwiek w rl. Niedzielna ranna godzina byłaby dla Gerwazego spokojniejsza, dla nas pewniejsza, lepiej dałoby rozplanować czas.
Wisio88 - 2011-09-29, 01:08
:
Nie róbmy cyrków ,reset jest ogłoszony na 1 października to trzymajmy się tej daty.
Jak to będzie wyglądało jak to teraz zmienimy?
Pozatym prędzej ktoś odpusci sobotni balet niż wstanie rano po balecie...
peszmerd - 2011-09-29, 01:43
:
Cyrk? Gościu, ja tylko zadałem pytanie, daruj sobie taki określenia.

Wisio88 napisał/a:
poza tym prędzej ktoś odpusci sobotni balet niż wstanie rano po balecie...

Bzdura. Trudny to przypadek kiedy ktoś wybiera siedzenie na kompie gdy wokół życie, zwłaszcza towarzyskie, przemija.

// Wypraszam sobie nazywanie mnie trudnym przypadkiem :<

A poza tym z powodów technicznych jest możliwość nieplanowanego przełożenia daty.
Ulver - 2011-09-29, 06:24
:
Nie bardzo rozumiem jak to sobie wyobrażasz. Już od dłuższego czasu znamy termin resetu. Chciałbym też zauważyć, że od tego momentu można zaobserwować znaczny wzrost podań o założenie konta na idr. Co ci ludzie by sobie pomyśleli? Jaka byłaby to "reklama" dla realmu? Nie wiem jak ty ale ja na ich miejscu pomyślałbym sobie, że administracja ma ludzi głęboko w czterech literach i woli sobie dzień wcześniej pochlać (czy co tam innego się lubi). Jak ktoś nie ma czasu to jego sprawa. Każdy ma swoją listę priorytetów. Jak nie masz czasu to szkoda. Ale nie decydujmy o tym za innych.

peszmerd napisał/a:
A poza tym z powodów technicznych jest możliwość nieplanowanego przełożenia daty.

Po przeczytaniu tego postu przy równoczesnej zmianie daty resetu zmieniłbym realm.
Haxite - 2011-09-29, 06:37
:
peszmerd napisał/a:
powodów technicznych jest możliwość nieplanowanego przełożenia daty
Mi nic tym nie wiadomo, kto tak farmazoni ;) ?

Poza tym
Wisio88 napisał/a:
Pozatym prędzej ktoś odpusci sobotni balet niż wstanie rano po balecie...
masz rację :) Raz na dwa lata można sobie odpuścić, cóż wybieram: hmm.. expienie ;)
gekonek - 2011-09-29, 07:57
:
Jestem nowy, nie wiem jakie zasady tutaj panują do końca ale wg. mnie raz ustalona data powinna być dochowana. Ja spotkania towarzyskie przełożyłem na piątek a za stary jestem na balowanie parę dni. Jedyny wytłumaczalny powód przełożenia jaki można zaakceptować to problem techniczny albo wypadek losowy admina a nie chęć pobalowania w sobotę.

/ dobrze napisano :564: /
Gajda - 2011-09-29, 08:23
:
Wiem, że to spam, ale dodam tylko, że moja uwaga co do sobotniego resetu, to tylko uwaga a nie sugestia :) Trzeba było ustalić na 2giego, ale przed ogłoszeniem resetu. Mam nadzieje, że w niedziele też będziemy expić!
Ryś - 2011-09-29, 08:53
:
No wai, żebym przekładał internetowe sprawy ponad swoje prywatne życie, nawet jeśli chodzi o realm. Tak więc osobiście, tuż po resecie jeszcze mogę na realmie nie grać (zależy o której godzinie, ale to napisze na dole):

Szkoda, że wszystkim pasuje inna godzina i usprawiedliwiają się różnymi argumentami, które tak w zasadzie... gówno Wam dadzą. Gierwazy zrobi reset kiedy będzie mógł, a nie kiedy Wam pasuje i Wy chcecie.
Tyle ode mnie.
Azet - 2011-09-29, 10:23
:
Ryś napisał/a:
Gierwazy zrobi reset kiedy będzie mógł, a nie kiedy Wam pasuje i Wy chcecie.
Nom.
Poza tym:
Ryś gdzieś indziej napisał/a:
Luzujcie pory.
Zmiana terminu to była tylko sugestia, nikt wam "ojca gazetą nie zabił" :D
padoelite - 2011-09-29, 11:56
:
Mam pytanie do kogoś kto grał tutaj dużo wcześniej , ja zawsze grałem na battlenecie , pierwszy raz tu stad 3 pytania . 1) Czy w przeciwieństwie do Battlenet jest tu pilnowanie hackowanie botów ? było by git 2) Ile okolu trwa serwer do resetu 3) Czy exp , drop jest na takim samym poziomie co na zwykłym b.n ? :P
Haxite - 2011-09-29, 11:59
:
padoelite napisał/a:
1) Czy w przeciwieństwie do Battlenet jest tu pilnowanie hackowanie botów ?
Regulamin forum się kłania. W dziale rekrutacji napisałeś, że zapoznałeś się z nim i właśnie teraz widać jak :)

padoelite napisał/a:
2) Ile okolu trwa serwer do resetu
To pierwszy nasz reset, ten ladder trwał 2 lata.

padoelite napisał/a:
3) Czy exp , drop jest na takim samym poziomie co na zwykłym b.n ? :P
Tak.
padoelite - 2011-09-29, 12:05
:
Czytalem wiesz pisac moze byc na battlenet tez co reset wypuszczali cos i kazdy wie jak bylo stad to pytanie :) dzieki za info
Michalox - 2011-09-29, 13:48
:
Czy tutaj tak jak na battle necie nie można zakładać więcej niż 20 gier na godzine?
Azet - 2011-09-29, 13:53
:
Michalox napisał/a:
Czy tutaj tak jak na battle necie nie można zakładać więcej niż 20 gier na godzine?
Nie, tu nie ma takiego ograniczenia.
Karol1987 - 2011-09-29, 20:49
:
Ja już przygotowuję Dębowe Potiony na sobotę, więc nie ma przekładania resetu ;) Ciekawe do której będzie grać ostatnia ekipa.
krn - 2011-09-29, 20:55
:
tam widzailem gość założył temat, że do niedzieli w nocy graja z trzygodzinną przerwa na spanie w niedziele o 11 xD
Mateusz0089 - 2011-09-29, 21:13
:
Kaka, to ile tych potionów trzeba przygotować, żeby przeżyć całonocne expienie? xD
Nie mam w tym doświadczenia, więc pytam specjalisty:D

Aha, i nie piszcie, że offtop, bo pytanie jak najbardziej związane z resetem:P
krn - 2011-09-29, 22:17
:
cały czterorzędowy pasek musisz zapełnić ;]
midzi - 2011-09-29, 22:22
:
W skrytce też trzeba kilka potionów na następny dzień zachować.

PS. Będzie więcej niż 3h spania :P
Wisio88 - 2011-09-29, 22:27
:
Na mieście mówią że Kaka położy się dopiero jak wbije 99..
Prawda to?
Karol1987 - 2011-09-29, 22:53
:
Dobrze było z tym 99 ^^. Ja sobie szykuje 12 piwek (oczywko Debowe Mocne aka Bukowe Słabe), dzbanek kawy (oczywko "błotko"), sałatkę warzywną, kaszankę z cebulką i 3 paczki fajek. Jak skończę grać to nie wiem kiedy wstanę. Lubię sobie pospać dłużej :P
Ragern - 2011-09-29, 23:09
:
Kaka napisał/a:
Dobrze było z tym 99 ^^. Ja sobie szykuje 12 piwek (oczywko Debowe Mocne aka Bukowe Słabe), dzbanek kawy (oczywko "błotko"), sałatkę warzywną, kaszankę z cebulką i 3 paczki fajek. Jak skończę grać to nie wiem kiedy wstanę. Lubię sobie pospać dłużej :P

Dobrze, że jesteś ze mną w teamie. Po paru piwkach nie będziesz miał refleksu i będzie słaby pick up :P
Karol1987 - 2011-09-29, 23:37
:
I tu się mylisz, po wypiciu paru wspomagaczy mam lepszy :P
Mateusz0089 - 2011-09-30, 09:41
:
Noo Kaka, profesjonalny zestaw. Tak jak przystało na zawodowca :D

Ragern napisał/a:
Dobrze, że jesteś ze mną w teamie.

A ja na mieście słyszałem, że Kaka gra sam, bo nie chce się dzielić z nikim expem :P
Maciek89 - 2011-09-30, 10:07
:
Jakie tam potiony. Ja zastosuje system automatycznego leczenia z D3

A teraz na poważnie. Czy po resecie będzie jakieś oficjalne info, że można już na pewno grać? Żeby nie wyszło tak jak po ostatnim resecie na bn, że po godzinie wchodził koleś na 90lvl w full eq i mówił, że gramy na nld mimo, że zrobiliśmy postacie ld. Na realmie chodzi mi głównie o to, żeby po 2-3 godzinach nie okazało się, że jest jakiś problem i trzeba reset zrobić jeszcze raz.
Sarevok92 - 2011-09-30, 17:33
:
Ludzie, te kilka postów to zwykły offtop. Nijak nie są związane z pytaniami na temat resetu...
Darujcie sobie takie coś w przyszłości, bo posypią się +1.

Maciek89 napisał/a:
Czy po resecie będzie jakieś oficjalne info, że można już na pewno grać? Żeby nie wyszło tak jak po ostatnim resecie na bn, że po godzinie wchodził koleś na 90lvl w full eq i mówił, że gramy na nld mimo, że zrobiliśmy postacie ld. Na realmie chodzi mi głównie o to, żeby po 2-3 godzinach nie okazało się, że jest jakiś problem i trzeba reset zrobić jeszcze raz.

Jakieś info na pewno się pojawi.
Co do problemów, to tych nikt nie jest w stanie przewidzieć, ale ja się na tym nie znam. Od tych spraw jest Gierwazy i zapewne on byłby w stanie powiedzieć na ten temat coś więcej.
edge - 2011-09-30, 17:51
:
Jest juz jakas informacja o ktorej godzinie reset ? Wolalbym(pewnie jak wiekszosc) wiedziec juz dzisiaj zeby w razie czego moc z mniejsza badz wieksza dokladnoscia rozplanowac sobie sobote.
Materac - 2011-09-30, 18:14
:
Wystarczy poczytam temat :wink:

Cytat:
Nie planujemy żadnych zmian w modzie, reset będzie prawdopodobnie w południe (choć istnieje ryzyko, że wypadnie dopiero wieczorem).

Damta - 2011-09-30, 19:03
:
Szukam ekipy na start laddera:
nie umiem grać [dobrze], nie jestem pewien kim zagram, nie ogarniam części rzeczy, nie no-lifuje, grę uważam za zabawę, gram po 0,5 h co najmniej dziennie.
krn - 2011-09-30, 19:17
:
no już dzien przed resetem by sie przydalo podac jego godzine...
rmx65 - 2011-09-30, 19:50
:
zgadzam się krn... dajcie godzine, bo mnie nerwy zeżrą:D
Gierwazy - 2011-09-30, 19:52
:
Dzisiaj przed północą serwer zostanie wyłączony

Włączony (już po resecie) zostanie w sobotę 1.10.2011 o godzinie 10:00 (jeśli wszystko będzie cacy).

EDIT: bez spamu proszę ;<
peszmerd - 2011-09-30, 19:55
:
Gierwazy napisał/a:
Dzisiaj przed północą serwer zostanie wyłączony

Włączony (już po resecie) zostanie w sobotę 1.10.2011 o godzinie 10:00 (jeśli wszystko będzie cacy).

Bóg zapłać. Dziękuję. Po stokroć.
midzi - 2011-09-30, 19:57
:
No to rewelacja. To mamy 13h na przygotowanie. Jak ja to lubię :)
rafikozor - 2011-09-30, 20:59
:
Świetnie ! Masz aż 10 godzin na zgranie save'ów ;-p
Syphar - 2011-09-30, 21:00
:
Ja kcem savy :D A poza tym to spamię. Wiem, słowne+CL. Dziękuję.
midzi - 2011-09-30, 21:08
:
Sejvy sejvami, ale trzeba strategię opracować.

A tak na poważnie to człowiek gra już w ta grę 11-sty rok, a nadal cieszy się jak głupi na możliwość "zmarnowania" czasu na diabełka.
Gierwazy - 2011-09-30, 23:16
:
http://diablo.robal.cez.waw.pl/charsave/ miłego ściągania :P
uszat - 2011-10-01, 00:39
:
nie wiem czy tak miało być ale gracze chyba wciąż mogą wejść na serwa... przynajmniej ja, co prawda nie ma "starych" postaci ale wejść się da... czyżbyś zapomniał wyłączyć?
Ragern - 2011-10-01, 08:37
:
topaz chat nie działa ?:(
ms - 2011-10-01, 08:43
:
Serwer wyłączony, to jak ma działać?
lukasz78945 - 2011-10-01, 12:01
:
Kiedy bedzie start serwera juz leci ??
Sarevok92 - 2011-10-01, 12:11
:
Przecież od wczoraj jest ogłoszenie.
Można było grać już od 10:00.
SCream - 2011-10-01, 17:07
:
jeśli dobrze pamiętam, ktoś wspominał o bonusach czy niespodziankach wraz z resetem
oświećcie mnie na czym te zmiany mają polegać bo oprócz tłumu ludzi i crashów nie widzę różnicy
padoelite - 2011-10-03, 12:43
:
Mam pytanie , jestem na koszu ogolnie i widze gry na normie ? czy to jakis blad czy tak tutaj jest ? a jak tak jest jak rozpoznac gry np na koszu , hellu ? 5 ! :)
Azet - 2011-10-03, 13:12
:
Cytat:

Mam pytanie , jestem na koszu ogolnie i widze gry na normie ? czy to jakis blad czy tak tutaj jest ?
Tak tu jest. Nie rozpoznasz niestety która jest gdzie :C
Sarevok92 - 2011-10-03, 19:15
:
padoelite napisał/a:
jak rozpoznac gry np na koszu , hellu ?

Zazwyczaj można to określić na podstawie poziomów postaci, które są w grze.