..:: Forum Imperium Diablo ::..

Przedmioty - Wasz najlepszy dzisiejszy drop

dizelsky - 2013-07-06, 15:02
: Temat postu: Wasz najlepszy dzisiejszy drop
Wpadłem na pomysł, wzorem incgamers, założenia takiego tematu: co najlepszego dziś wydropiliście? może być na bn, idr, singlu - mile widziane opisy i screeny. i miejmy nadzieję, że Ryś nie zmonopolizuje tego tematu ;)

także ja dziś na sp wydropiłem, po około2 godzinach grania:

Ohm w the pits lvl2
Arach z Diablo.

może niewiele, ale zawsze coś =]
psn nova necro, 355mf, players1.
zbayno - 2013-07-06, 15:47
:
Jeśli dzisiejszy drop, to laska +3 fire, +2 enchant 2sox :D Musiałem się pochwalić, oczywiście na IDR :)
Orson - 2013-07-06, 16:01
:
Temat akurat dla mnie, bo miałem dzisiaj wyjątkowe szczęście na BN.
Pogoniłem trochę czarodziejką ok 380 mf na kilka lokalizacji i oto wyniki:
- Astreon (132-153/+4skill/258ed/167ar/6dr), Pierwszy w życiu(!)
- Runa Zod,
- Fantom Śmierci trochę słaby ale zawsze (16/32/27)
- 2 xTal Amu,
- eth BA, Lazruk pewnie zrobi 6 sox i co tam wsadzić??
- Eschuta (3/13/10/26),
- sc 20 life,
- Light Skiller + 22% gold,
- Czaszka Olbrzyma (455/320/25/1sox). Do czego mi ona to nie wiem ale potrzymam.
dizelsky - 2013-07-06, 16:21
:
astreon, zod i fantom rox, bardzo rzadkie są ofc :> czaszka olbrzyma ma wysokie tc (84), także kolekcjonerski drop.

podropię coś wieczorkiem, może się jeszcze wpiszę :> gz dropów lads.
zbayno - 2013-07-06, 16:24
:
Diz, oczywiście zrobiłem Liścia, i pamiętaj, że to HC :D
Orson, gdyby padł mi Zod i eth Ba to wiedziałbym, co zrobić :D (Botd - marzenie ściętej głowy na hc :) )
Orson - 2013-07-06, 17:02
:
Zbayno ale Botd to broń praktycznie tylko dla barba, a ja barbem nie gram. No chyba, że sobie za jakiś czas zrobię. Mam smitera na UT ale on ma już w łapie LW. Poza tym ten mój eth BA nie ma ed więc chyba taki znów wartościowy nie jest.

Jak już jestem w tym temacie to kiedyś mi dropły takie rzeczy:
- Jaredowy Kamień 3 sox, 11ed, +2 do zamieci, 12 life,
- Starczy Kostur 4 sox, +3 es,
- Bojowy Kolec 5 sox, 15ed, 13dura (wymagania 54 dex i 133 str)
Ma ktoś pomysł jakie runewords w nich zrobić?
zbayno - 2013-07-06, 17:23
:
Ja gram głównie paladynem zealotem i w tym wypadku Botd jest rewelacyjnym rozwiazaniem:) także ja bym znalazł dla Twojego dropu takie rozwiazanie:)

A w Twoich itemach z sosem chyba nie za bardzo zrobisz jakieś slowo, ale nie jestem pewien co do łaski.
dizelsky - 2013-07-06, 17:30
:
jaredowy kamień nic nie zrobisz

laska pod memory

bojowy kolec może grief? na death niezbyt bo nie eth. hmmm może jeszcze Doom, Eternity, Honor, Beast? takie cusie znalazłem.
dizelsky - 2013-07-09, 12:45
:
Wczorajszy drop:

Straż duchów (TC84) - Rzeka Płomieni
Lot Upiora (TC81) - Diablo
Mara 22 - CS
Wc skiller - CS

2 pierwsze są crapami ale w miarę rzadkimi, stąd ich obecność. Wc sk też może szału nie robi ale nic lepszego mi wczoraj nie dropnęło :>
Orson - 2013-07-09, 22:19
:
Aż mi głupio ale też miałem wczoraj dobry drop.
Chodziłem tylko na Mefa i Sanctuarium.
Z mefa - perf Goresy
Sanctuarium - jah, ber, gul na dwóch kolejnych grach.
Dzisiaj:
Andy Face - sanctuarium,
Gheed 40 mf i Verdungo 31/13 - Mefisto
Tal Amu - Andariel
Przemek18 - 2013-07-09, 22:33
:
dzisiaj zaka 182 i ogniskowiec 20% abs...a poza tym to same crapy...najwyzsza runka to um a latam tylko w sumie na travi

a i eth uderzenie gromu 4 sk 199ed...tylko nie wiem czy to cos warte ale staty ladne(1ed do perfa) no i eth :)
dizelsky - 2013-07-10, 12:14
:
Orson, to znaczy że wydropiłeś enigmę? :) najs. to było tajemne sanktuarium czy cs?

Przemek18, Ognikowiec - super i to jeszcze 20abs, wisp projector ma np. dla bossów w a85 taką samą szansę na drop jak soj. gdzie dropnęło?

uderzenie gromu byłoby boskie gdyby nie eth - jak wiadomo, w oszczep zoda nie wstawisz, nie ma do tego self-rep; niemniej extra kolekcjonerski, rzadki z takimi statami, item.

ja wrzucę coś wieczorem (może, jak dropnie, bo wczoraj coś słabo).

dobrych dropów.
Przemek18 - 2013-07-10, 12:32
:
wszystko co wydropilo to na travi moim mf horkiem.
Orson - 2013-07-10, 14:56
:
Oczywiście Sancktuarium Chaosu. Do tajemnego nie chodzę, chyba że po klucze.
Dzisiaj kiepski dzień jak na razie (tylko Tal Armor 933def i Korona Griswolda) ale do wieczora daleko :) .
Chciałbym wreszcie tarczę Griswolda wydropić i miałbym już cały set.
dizelsky - 2013-07-10, 21:21
:
Orson napisał/a:
tarczę Griswolda

miałem chyba z 3, ale niechcący rok temu skasowały mi się itemy z czarki i została 1. Ale fakt, jest rzadka.

Zacznę od 6.07, bo zapomniałem wtedy dopisać - -4/5 rbf lite oraz eth Horazon (niby crap ale fajnie widzieć uniqa, który ma 412 max dmg :) )

dziś i wczoraj:

- pala def 12l sk (kostka)
- um w the pit
- thunderstroke 4/180 (rzeka)
- dungo 14%dmg red/39vita (cs)
- oraz chyba, oprócz dungo, najfajnieszy - high miażdżykamień (+29dmg/312ed) w prastarych tunelach

ogólnie nic wielkiego ale i tak lepsze to niż nic ;)
Orson - 2013-07-11, 09:35
:
Dizelsky napisał:
Cytat:
high miażdżykamień (+29dmg/312ed) w prastarych tunelach

Fajne to, można dać dwie takie barbowi frenzy i będzie wymiatał.
W Prastarych Tunelach jak już padnie unikat to jest wyjątkowo rzadki.
Mi wczoraj dropnął Błękitny Gniew, już drugi na tym ladderze i chyba sobie teraz barba zrobię, żeby zobaczyć jak mu pójdzie na helu z dwoma takimi mieczykami.
dizelsky - 2013-07-11, 12:31
:
2 takie miecze - nie wiem czy aury się zsumują, jeśli tak to byłoby około +800-900% dmg przeciw nieumarłym - musisz poszukać, czy tak jest, w przeciwnym wypadku chyba się nie opłaca nosić 2x takie coś? imo na drugą łapę grief jak masz, albo botd - w końcu zoda wydropiłeś :) ale Azurek to jeden z moich ulubionych unikatów, w końcu miecz Tyraela.

wieczorem napiszę, co mi dropło dziś, ale to może być udany dzień ;) w at na 3k runów wydropiłem już:

dw, vex, 3xLo, Ohm, zod, astreon's, dfs x2, lash, 2x templar, coa, dancers, griffon x2, bane ash, nw 15%cd, wisp 19abs/15mf

zobaczymy co dzisiaj :)

E: zobacz ten wątek, piszą, że raczej sanktuarium się nie stackuje:

http://forums.d2jsp.org/t...1093&f=161&o=10
Sarevok92 - 2013-07-11, 12:53
:
Poziom aur się sumuje :<
dizelsky - 2013-07-11, 12:57
:
No to najs, na takiego pindla barb bylby idealny. Thx Usy.
Orson - 2013-07-11, 16:20
:
No dobra, zrobię sobie barba frenzy w takim razie.
Mam dla niego kilka broni do przetestowania: 2x Azurek, Secik Bul Khatosa, LW, BOTD (dopiero zrobie).
Co do dropów, to na porannej sesji (6.30-9):
- PB 6 sox 15ed 2ar - okolice Shenka, (pewnie drugie LW zrobie jak runy znajdę)
- SOJ - z Mefista,
- znowu Czaszka Olbrzyma tym razem 2 sox - z Baala

Swoją drogą dizelsky to my chyba jacyś szczęściarze jesteśmy :)
Tyle ludzi gra w Diablo na BN, IDR, SP a tylko my mamy fajne dropy.
Nikt się nie chwali zdobyczami (poza Zbanyo i Przemkiem18).
Podobno na IDR są baaaardzo bogaci gracze więc czemu się tu nie pochwalą swoim dropem?
SevenHeaven - 2013-07-11, 16:22
:
Cytat:
Podobno na IDR są baaaardzo bogaci gracze więc czemu się tu nie pochwalą swoim dropem?

Bo jesteśmy skromni :622:
dizelsky - 2013-07-11, 16:36
:
Orson napisał/a:
czemu się tu nie pochwalą swoim dropem?

a bo ja wiem? może są overwhelmed naszymi dropami ;) albo są faktycznie

SevenHeaven napisał/a:
skromni :622:

w każdym razie zapraszamy Was także tutaj :)

Orson napisał/a:
Tyle ludzi gra w Diablo na BN, IDR, SP a tylko my mamy fajne dropy.

w zasadzie tak; na inc.gamers ten temat jest bardzo popularny, a o wiele więcej ludzi gra tam tylko sp. też mnie dziwi, why na naszym forum mało wpisów, może ludzie nie są chętni pochwalić się, co znaleźli? lub może nie ma ich tak wielu znowu... :<

ja dziś Sur i serafin 2/2 w Ancient Tunnels. Liczę na coś jeszcze ale póki co 'tylko' to :D .

Orson napisał/a:
Swoją drogą dizelsky to my chyba jacyś szczęściarze jesteśmy

chciałbym w to wierzyć :D .

E: a zapomniałbym, gracze IDR są teraz zajęci swoją dramą o resecie i pewnie nie mają czasu grać... ;)
Orson - 2013-07-11, 17:16
:
dizelsky napisał:
Cytat:
gracze IDR są teraz zajęci swoją dramą o resecie

No to lepiej niech się teraz chwalą, bo po resecie będą sikać ze szczęścia jak im padnie zbroja Sigona, Nokozan albo Maska Tala...

BTW przed chwilą Arach 119 ed z Baala :)
CoSieStalosie - 2013-07-11, 18:56
:
Gratulacje dropow Orson i Dizelsky. Wy to jednak macie szczescie. Ja niedawno raz mialem farta i w 3 godz padl ohm na cs, vex na baalu hell, pb 6sox 13ed 3ar na krowkach i rbf crap na rzece. Taki temat to fajna sprawa, zwlaszcza zachecam do chwalenia sie dropami graczy, ktorzy graja na bn (ofc bez botow i mh...) - czyli legit players.
@Off
O help na bn free taxi etc. /martyrs
Jak bede dostepny to pomoge ;p
dizelsky - 2013-07-11, 20:47
:
skoro ma być najlepszy dzisiejszy, to najlepszy dzisiejszy oprócz sura i serafina to:

skowyt wilka (względnie rzadki)
runa Um

w każdym razie nic lepszego mi już nie poleciało. wszystko w Ancient Tunnels

dodam, że lubię rzadkie crapy, także cieszy mnie nie tylko takie coś jak dusk 4sox/100life ale także np. mang song. taka specyfika singla, nie wszystko co dobre, jest potrzebne. Twoje dropy Orson są bardziej przydatne, tzn. mają wartość handlową, ja lubię również kolekcjonerskie :)
maki123 - 2013-07-14, 00:04
:
To i ja się pochwale^^
Moja amka na bn w trybie hc dziś wzbogaciła się o ista.Jest to moja pierwsza postać i ma dopiero 71 lvl.Pomimo tego,że nie chodze jeszcze na hell to pomału się wzbogacam;d

dizelsky - 2013-07-15, 18:29
:
no na początku każde znalezisko cieszy, a ist tym bardziej, nie tylko w początkowej fazie gry. gz :>

ja wydropiłem wczoraj i dziś, z tych rzadszych/ciekawszych:

- najlepsze to rbf psn 5/-5 up - w csie
- non eth tomb o perf ed (280) i @ (50), niestety 1 sox ( z diablo)
- lodowy wiatr (tc84, pits), messerschmidt (tc84, pits) - podnoszę głównie z powodu wysokiego tc
- dziadek w csie (ma najwyższy treasure class czyli 87)
- shaft - cs

może jeszcze dziś coś ciekawego wydropię to wpiszę :)
Orson - 2013-07-15, 18:47
:
Mnie coś szczęście opuściło, bo w ciągu trzech ostatnich dni znalazłem tylko:
- Marę 29 z Duriela,
- rbf -4/5 fire z Duriela,
- pb 5 sox 15ed 1ar w CS
- ber - w prastarych tunelach
- eth Griffon - Tron Zniszczenia (trzeci eteryczny Gryf na tym ladderze - co za pech)
Muszę chyba zmienić lokacje. Co sądzicie o runach na Krowy i WSK ? Czy tam będzie lepszy drop? Na hrabinę przestałem już biegać bo max runa z niej to było ist jakiś miesiąc temu.
dizelsky - 2013-07-15, 19:14
:
ej drop niezły, nawet powiedziałbym, że impressive, szkoda tylko, że gryf eth (anyway, jakie staty?). pb idealne pod griefa, może być sporo warte.

ja polecam robić sobie wycieczkę krajoznawczą po różnych 85lvl areas, coś mi się zdaje, że przynosi to lepsze skutki niż piłowanie 1 lokacji. poza tym nie nudzi się tak szybko, a to ma olbrzymi wpływ na grę... ja robię sobie takie rajdy (ale to głównie jest podyktowane szukaniem Tyraela do Graala): pits, at i cs. i chwalę sobie :)

tron - hmmm, ja wolę cs i pits, jest więcej potworów na mniejszym terenie, wsk są trochę rozległe i gęstość bosspacków jest mniejsza niż np w pits. ale niektórym w wsk leci naprawdę ładnie... trudno powiedzieć, ja tam niezbyt lubię tę lokację, ale to już kwestia gustu.

krowy to typowo pod hrs/skillery/scs/socketables - może być niezłą odmianą od piłowania mefa i tuneli; na krowach, całkiem farciarsko, padło mi z rok temu DW - zdjąłem cały mf i włączyłem p8, pierwszy bosspack i bach - Pajęczyna Śmierci; można też nachapać się przy okazji sporo flawless gemów - kostka i jedziemy ze skillerami. niedawno w kostce wyszedł mi pb sk 40l :)
Orson - 2013-07-15, 19:48
:
Staty tego eth Griffona całkiem niezłe: 281/-20/11/199 ale co z tego jak się zaraz zepsuje i gleba :cry:
Zazdroszczę tego pb sk 40l :shock:
Kiedyś też craftowałem gc z Baala ale tylko ok 40 pgmsów napsułem i nic ciekawego nie wyszło.
Zrobię dzisiaj ze 20 cowrunów i sprawdze ile hrs mi poleci :D
Wycieczki na a85 są rzeczywiście czasami owocne. Ale poza oklepanymi lokacjami jak pit, at czy cs są jeszcze świątynie w Travi, robal w 2 akcie i kanały w 3 . Kusi mnie żeby tam się wybrać.
Co do Tyraela to wiele razy znajdowałem taki święty pancerz ale niestety moje nadzieje rozwiewał Cain i z wymarzonego Tyraela zostawał crapny Templariusz....
A teraz lecę na pastwisko krówki riezat.
SevenHeaven - 2013-07-16, 13:50
:
SevenHeaven napisał/a:
Bo jesteśmy skromni

Kłamałem.

Dzisiaj padło mi czako 125 i arm IK z tej samej grupki.
eth balrog 729def do bugowania (zobaczymy co wyjdzie, bo jeszcze nie stać mnie na perf topazy :s)
lem
sc 20 hp

Wszystko powyższe padło na tej samej grze, na tombach hell, objętych IDR-owskim eventem, więc nie wiem jak do tego podchodzić. Moim zdaniem samo też się nie wydropi :/ .

Crapy wiadomo, ale jakoś naszła mnie chęć, aby to wypisać :C.
Orson - 2013-07-16, 14:46
:
No nie takie znowu crapy. Armor IK często nie pada, w eth Balrog 729 jak wyjdą 4 soxy to ładna zbrojka pod Harta będzie, a czako 12+ też już warte grzechu.
Co do mnie to na krowy więcej nie idę. Szkoda czasu imo. Zrobiłem 10 runów i jedyne co padło to korbacz 5 sox i Kapelusz Krowiego Króla :cry:
Dzisiaj za to w AT znalazłem ciekawą czapkę dla druida. Nazywa sie Kapalin Upiora i ma: 35def, +2 do skila, 10fhr, 30ar, +3 do furii, +2 do tornado, 29 psn res, 36life.
Nie znam się na dudkach i nie wiem czy to coś warte.
Poza tym czako 130 w Pit.
dizelsky - 2013-07-16, 23:41
:
SevenHeaven napisał/a:
IDR-owskim eventem

no fakt, macie trochę łatwiej niż 'nie-na-idr', ale skłonny jestem uznać ;) może Ci będziemy 7 liczyć za 50%? jak wydropisz lema, to liczymy jako fal... ;) just fooling around, dobrze, że ideerowcy się w końcu odezwali :)

armor ik jest fajny, bo to zielony SA, a stąd już całkiem niedaleko do tyraela :> btw może nazwę postać Ela, będzie że "Ela tyra na TyraEla" ;)

Orson, krowy wymagają cierpliwości niestety, najlepiej kosić jakąś javką z infi-mercem. i tam się sprawdza dobrze, jak jest dużo graczy; niestety na p1 leci głównie szit.

dzisiejsza dawka crapów ode mnie:

- scarab 12ed/4sox (at)
- 7mf sc (cs)
- duży miecz bk (lubię bo tc87, w at)
- buty 30frw/10fhr/32mana/13mf
- oko kota (hazard)
maki123 - 2013-07-17, 22:55
:
Pomagałem dziś jednemu graczowi na IDR zabić bala na helu i boss souli zostawiła koronę wieków.
Cieszy,tym bardziej,że jest to moja pierwsza wydropiona w życiu :P
Jednak nic więcej dziś ciekawego nie padło.
Orson - 2013-07-18, 10:44
:
Wczoraj przebrałem moją czarkę. Zamiast Tal combo dałem jej CoH, Arach, Marę 29, na paluchy 2 SOJe, a na łeb Gryfa z rbf -5/4 light zamiast Czako.
MF zmniejszył się do 228 ale dmg wzrósł do 31K no i krócej trwają runy.

Zrobiłem 10 razy cs i wydropiłem Lo i Gryfa (wreszcie non eth) 183/-19/13/128 :)

Zauważalnie spadła mi jednak ilość znajdowanych unikatów. Nie wiem czy nie lepiej zwiększyć MF kosztem dmg i fcr. W sumie to mam w zanadrzu jeszcze jedną kombinację ubioru - fortuny 40 zamiast Magefistów i ring 10fcr w miejsce SOJa. Pozwoli to utrzymać próg 117 fcr i da ponad 400 mf ale zmniejszy dmg i szybkość runów.
SevenHeaven - 2013-07-18, 12:49
:
Dzisiaj sobie postanowiłem pograć soską zamiast javką. Lit soska około 550 mf. Ofc czyściłem tomby objęte eventem i padły:
-low draki
-tal arm
-magic diadem 3 pb 33 hp (1-2 sox) <- tutaj bardziej chodzi mi, że ciekawy ajtem
-ormus 3 blizz 15% cold =]

No wiadomo z tego ostatniego jestem bardzo zadowolony :>
...a dzień jeszcze długi =].
dizelsky - 2013-07-18, 13:25
:
coa, gryf, ormus blizz, mamma mia... ja wczoraj ledwo pograłem i niestety tylko:

- eth sa 2sox( :< ) def 1235, amu 3summon/13str

lipa.

Orson, myślę że duży dmg ma sens jedynie wtedy, kiedy masz dużo graczy na grze; na pl1 taka lit soską to chyba 25k dmg i więcej nie trza, np. na takim csie? ja swoją grałem na p8 i miała coś 38k, także warto by zbalansować mf i dmg pod kątem siły potworów, po co wpychać dmg kiedy więcej nie trzeba.

a ja... zrobiłem sobie nekrusa psn z eni (sp ofc) i teraz latam tylko na the pit. robiłem wcześniej at blizzką z 660mf ale po 3,5k runów rzygam tą lokacją. nekro ma 580mf, runy trwają nieco dłużej (2min, wiem, można szybciej, ale lubię zabijać duże kupy zwykłych potworów), ale za to jest więcej bosspacków - i w zasadzie na tym się skupiam, bo tylko one mogą wyrzucić szukanego przeze mnie Tyraela. reszta dropów to tak przy okazji, ale dzięki temu tematowi jest większa motywacja żeby w ogóle grać.

no to dobra, jak powiedział 7, dzień jest jeszcze długi, dlatego sobie i Wam życzę udanych dropów na dziś! :)
Orson - 2013-07-18, 13:56
:
SevenHeaven napisał:
Cytat:
-ormus 3 blizz 15% cold =]
.
No no, tylko pozazdrościć :D
Nie zliczę ile ja Ormusów wydropiłem ale zawsze albo skill nie taki albo procent za mały.....eh.

Zmieniłem jednak Magefisty na Fortunki 40, a jednego SOJa na 10fcr amu +adds. Teraz mam 268 mf i od razu znajduję więcej unikatów.

Dizelsky napisał:
Cytat:
robiłem wcześniej at blizzką z 660mf ale po 3,5k runów rzygam tą lokacją. nekro ma 580mf

Gdzies tu czytałem, że nie dobrze jest mieć za dużo mf, bo wtedy pada więcej niebieskich itemów niż złotych. Optymalna wartość to podobno ok 350mf.
Dałbym mojej czarce znowu Tal combo i Czako z topazem ale stracę bardzo na resach no i nie utrzymam progu 117 fcr. Chociaż może jednak warto byłoby spróbować...Cóż, to tylko gra.
dizelsky - 2013-07-18, 14:07
:
no tak, to tylko gra, trzeba zawsze o tym pamiętać, inaczej będą Ci się śnić gryfy i dw po nocach... ;) z tym mf to słyszałem, że w jakimś patchu tak było, że przy przekroczeniu gdzieś około 400mf padało mniej dobrych itemów, ale to już naprawili. ja tam zawsze staram się mieć go jak najwięcej.

a propos DW, przed chwilą:

zostawiam unid, jak znajde Tyraela zidentyfikuję to i wszystkie gryfy :)
Orson - 2013-07-19, 21:38
:
Kolejny raz przebrałem soskę. Teraz ma dokładnie 500 mf, 26k dmg i 83 fcr.
Spokojnie robi Bossruny i CS.
Efekty całkiem niezłe jak na jeden dzień:
- Raven 226/20, runa Jah, WT 48, Kira 70 i Kolosalne Ostrze BK - wszystko na CS,
- Gheed 40 i SOJ - z Andariel,
- eth CV z przypadkowej wyprawy na Shenka na grze handlowej.
Na razie odpuściłem sobie a85 i tradycyjnie zaliczam Bossów :)
Trochę to staje się już nudne więc jutro planuję kilka wypraw na Nithla po klucze. Może wreszcie uda mi się zdobyć jakiegoś perf Torcha...
dizelsky - 2013-07-19, 23:48
:
gz Jaha i SOJa, reszta, nawiasem mówiąc, też niczego sobie. a tak ośmielę się zauważyć - nie da się zrobić pod próg 117fcr? albo pod poprzedni 65, także ewentualnie mógłbyś coś zdjąć i podpakować mf/dmg. taka luźna sugestia :) Poza tym dobrze, że zmieniasz lokacje, wolniej się znudzisz, ja z kolei jestem uparciuchem i jak się dossam do czegoś to piłuję do skutku/bólu/znudzenia totalnego =] a, i z takim mf przewiduję w CS pyszne dropy...

ja oram the pit od wczoraj i efekty są też, nawet bardzo dobre (dziś trochę gorzej ale nie co dzień przecież dropi się dw).

Latam novamancerem na p1/580mf/10k z novy/próg 75fcr, bardzo przyjemna postać, blizzka AT poszła w odstawkę bo jest po prostu nudna :) a psnerem latać to czysta przyjemność. resy można olać w the pit także moja mara 30@ jest zbędna, poluję na 3pb/30mf amu. to byłby przypał :)

zapodaję dropy z wczoraj i dziś (te DW ze screena okazało się... 2/-49 !!! zmasakrowało mnie...)

- wczoraj:

DW 2/49, wc sk, spojrzenie meduzy, sandy 13/11/65, mroczna płytówka 1143 4sox, 3shadow/28str amu, dusk 15/15 2 sox, kościogień 2sk/21@, sk fire 30hp, gaza 20/8/8/14 (the pit)

- dziś:

rbf lite -3/4, vortex 3sox/28@, ist, treki 13/12/49, arreat 171/3, 16hp/11cr sc, 15ias/15fr jool, eth demon limb (the pit)

proszę się nie wstydzić i zapodawać dropy, nikt nie zostanie zbrechtany za swojego lema (no, nie gwarantuję, ale warto spróbować ;) ) - dla kogoś ist to będzie jak dla mnie Astreon, i nic w tym dziwnego. czasem też dzień jest słaby (np. mój dzisiejszy), ale zawsze jest ten najlepszy dzisiejszy drop. Zapraszam!
dizelsky - 2013-07-21, 00:10
:
dziś skromnie:

- ap 6ed 3sox, duszołap 6/6, oko kota, fire sk 8hp, pancerna płytówka 4 sox 1126def.

najlepszy chyba ten skiller, choć też dupy nie urywa. p4/400mf/the pit, mało runów (ostatnio krucho u mnie z czasem, więc nie ma kiedy pograć) - ale jutro też jest dzień ;)
Orson - 2013-07-21, 04:51
:
Dizelsky napisał:
Cytat:
nie da się zrobić pod próg 117fcr? albo pod poprzedni 65, także ewentualnie mógłbyś coś zdjąć i podpakować mf/dmg

Wszystko się da ale chyba nie ma sensu skoro czarka dobrze sobie daje radę przy 500 mf.
Zwiększenie fcr wiązałoby się z utratą ok. 100 mf (magefisty zamiast fortunek i gryf zamiast czako). Z kolei zwiększyć mf do 600 mógłbym zakładając 2 Nagele 30 mf i Gheeda 40. Tylko wtedy spadłbym na próg 65 fcr i dmg też by się zmniejszył. Zostawię więc na razie tak jak jest .

Z czasem też u mnie krucho ostatnio ale mimo to coś tam wydropiłem:
- low Woal Skrzydeł Nocy - cs,
- low DF - Pindel,
- znowu SOJ tym razem z Hrabiny,
- Mara 27 - Duriel

[ Dodano: 2013-07-21, 08:55 ]
Dizelsky napisał:
Cytat:
oram the pit od wczoraj

Ale tam nie "wyorasz" Tyraela.
Sprawdziłem w kalkulatorze dropu i wypaść toto może jedynie z Baala, jego sługusów, Pindla, Fragmensteina i Nithla.
Janca - 2013-07-21, 10:42
:
Mi tyrael padł ze zwykłęgo bossa w a85 (co prawda podczas eventu, ale to chyba nie ma znaczenia?).
Cykuta - 2013-07-21, 11:07
:
W Pit z całą pewnością może paść Tyrael ^^
natomiast z Pindla prawie na pewno nie (z Fragmensteina tez chyba nie).
Mi Tyrek padł ze wspomnianego właśnie Nithla.
BTW ładnie dropicie chłopaki :)
sam nie mam się czym pochwalić bo ost nie gram praktycznie w ogóle z powodu ogólnego zawalenia pracą i obowiązkami :/

[ Dodano: 2013-07-21, 17:08 ]
... aczkolwiek dzis pogralem ~4h i padło mi Ber (tomby event) z którego skleiłem w eth CA swoje pierwsze na Hc Infi, które bez 10ed byłoby perf...
unperf :roll:
Mimo to i tak ciesze się jak cholera, że mój Hardkorowy explo posiada już kompletne eq :lol:
Niedługo później padło (tez na tombach) śliczne dw 2/46 9m/11hp.
Moje pierwsze Dw wiec możecie się domyślić jaką mam z niego radochę ^^
dizelsky - 2013-07-21, 23:35
:
Gz dropów, DF zawsze jest fajny bo bardzo rzadki, nawet low stats. DW i Ber - co za dzień! pozazdrościć :)

u mnie nic ciekawego nie padło, nazbierało się tylko parę crapów. oto one:

- ring 79ar/14dex/5mp/28fr/9mf, szpony natalii (tc87), ring 13ar/2str/6dex/5hp/37mp/15cr; alma negra 2sk/46edmg/73%ar/210edef; steelrendy 39ed/19str+186def; okulus; 20hp sc; szpiki 2sk/192ed/19str

najlepsze, bo najrzadsze i Treasure Class 87 - Steelrendy, mimo, że low.

Wrócę chyba do max mf na p1, wtedy padło mi DW, na p4 leci mnóstwo śmiecia.
Sarevok92 - 2013-07-22, 00:36
:
Pierwszy dzień grania na IDR po dłuugiej przerwie i już mam się czym pochwalić :>

Zrobiłem sobie hammera, taxi, exp i te sprawy. Przed chwilą wykonywałem nim zaległe questy typu księga, Izu, Anya i akurat z Izu hell wypadł BK5 ;D

Mam nadzieję, że to zapowiedź kolejnych gozi dropów :D
Orson - 2013-07-22, 13:02
:
Szpony Natalii to bardzo rzadki setowy item, więc nie mów Dizelsky, że nic ciekawego ci nie padło :) . Rzadziej leci chyba tylko Wirotarcza Griswolda, której ciągle nie mogę upolować.
Sarevok ledwo zaczął grać a już BK5 wydropił. Gz!, bo ja na ladderze od maja już 6 BK wydropiłem ale ani jednej "piątki" :( .

Moja wieczorno-wczesnoporanna sesja nie przyniosła rewelacji:
- eth Kościak 744def w czeluści. Po zbugowaniu wyszedł 1 sox więc Malah go kupiła :( ,
- Czako 139 i eth Tytany z Mefa,
- Światło Niebios 2 sox z Andy.
dizelsky - 2013-07-22, 14:33
:
Janca napisał/a:
Mi tyrael padł ze zwykłęgo bossa w a85 (co prawda podczas eventu, ale to chyba nie ma znaczenia?)

owszem, ma, jeśli na evencie macie 2x bosspacki to tak jakbym ja zrobił 50runów na AT, a Ty w tym samym czasie 2x więcej. Macie na idr trochę łatwiej, co nie znaczy, że ten Tyrael był łatwy do zdobycia. A ten Tyrek z nithlathaka to już całkiem odjazd :>

No, Usy, jak tak dalej pójdzie, wstyd będzie tu coś pisać, jeśli utrzymasz formę ;)

szpony natalii, hmmm, lubię je, ponieważ mają tc87, ale czy rzadkie? swego czasu miałem ich zatrzęsienie, nie wiem, może to mój fart.

eth tytki fajne, jakie ed? czako też, 2def do perfa, także najs.

Ja dziś trochę pograłem i co nieco wydropiłem, wszystko w the pit p1/580mf:

- mewa (tc3, rzadkie na hellu)
- monarcha 4sox 11ed/10dura
- sc 20l
- runa SUR
- shape sk
- kratownica 26@/333def/424ar

pogram jeszcze dziś trochę, to może będzie co uzupełnić. Dobrych dropów wszystkim :)
Sarevok92 - 2013-07-22, 21:06
:
Thx panowie :>

Niezłe high Czako Orson, ale pochwal się jeszcze ile ed mają te tytki :p
Hyhy, gz haerka dizel :>

Mnie szczęście nie opuściło i znowu mam się czym pochwalić :D
- Arach 114 z Dia
- Dungo 127 ed, 39 vita, 14 dr z Dia
- PB sk 4 dex z jakiegoś mobka na Tronie
- eth Tomb Reaver 224 ed, 40 res, 51 mf, 3 sox

A dzień się jeszcze nie skończył :>
Orson - 2013-07-22, 23:04
:
No dobra "pochwale się" ale się nie śmiejcie....
Te eth Tytki mają 151 ed :( czyli o 1 lepsze od najgorszego.
W ogóle dzisiaj to jakaś tragedia z dropem. Tylko Gheed 40/15 a poza tym nic.
Za to na handlu całkiem, całkiem, bo 1 gostek dał mi Jaha za 2 spiritpacki :P
dizelsky - 2013-07-23, 00:07
:
thx, nie wiem co zrobię z Surem, na razie jest i cieszy me oko :)

Sarevok92 napisał/a:
- eth Tomb Reaver 224 ed, 40 res, 51 mf, 3 sox

wow, that's something! niezły start na idr Usy ;)

Orson napisał/a:
Tylko Gheed 40/15

jak dla mnie bardzo przyjemny :)

Orson napisał/a:
eth Tytki mają 151 ed

faktycznie, mało tego ed, takie nieszczęście w szczęściu; za to

Orson napisał/a:
gostek dał mi Jaha za 2 spiritpacki

Boże błogosław nubów na bn! ;)

ja jeszcze trochę pograłem w the pit i wydropiłem (oprócz tego, co pisałem w południe):

- steelrend 33ed/19str/+170def (tc87)
- arkaine 2sk/150ed
- smocza łuska 16abs/185ed/18str (tc84)
- sc 20hp
- buty 20frw/10fhr/38lr/11fr
- spojrzenie meduzy (tc81)

także z dzisiejszego dnia jestem baaaardzo zadowolony, padały rare crapy, czyli moje ulubione :D
Cykuta - 2013-07-23, 08:20
:
Sarevok92: gz dropow (eth tomb 3 - Wow!) naprawde udany start :)

Orson tytki crapne ale trade rly udany :) podobny zrobil moj znajomy na Idr wymieniajac leb tranga za Jaha :P ( jah=ber na idr bo mozna krecic runy w dol).

Dizelsky to bardzo fajnie ze nie molestujesz ciagle a85 soska a urozmaicasz sobie rozgrywke necro. Moze warto zrobic takiego pod prog 125 - na plrs 1-2 bedzie efektywnie czyscil nawet przy mf~500 a szybkosc runa przypuszczalnie wzrosnie.
marvillas - 2013-07-23, 16:06
:
Cykuta napisał/a:
Moze warto zrobic takiego pod prog 125

Tylko teleportowanie będzie szybsze jeżeli to novamancer, bo novy się nie stackują, tylko odnawiają czas trwania z tego co się orientuję ;)
dizelsky - 2013-07-23, 23:27
:
marvillas napisał/a:
novy się nie stackują, tylko odnawiają czas trwania

zgadza się, nova trwa 2 sekundy i się nie sumuje.

dziś takie cusie, jak na niewielki czas grania myślę, że jest całkiem ok :)

- rare belt 24fhr/17str/25cr/7lr/70eg
- circ 2ele/30frw/76mp/17@
- amu 2trap/6fcr/23mf/69mp/4mp_reg
- redeemer 284ed/248ed_demons/+111dmg/3/3, high one (choć mam jeszcze lepszego)
- sc 6hp/10cr
- DC 245ed/7laek (TC87)

ogólnie oceniam jakość dropu po ilości itemów z TC87 - bo przydatność na singlu jest trochę inna niż na bn (brak handlu).
maki123 - 2013-07-24, 00:19
:
Mi dziś w twierdzy na koszu padł gul z bossa i boo skiller 4 dex :P
Orson - 2013-07-24, 09:54
:
Ładnie, ładnie.
Bardzo się cieszę z dropów.....no niestety ale tylko z waszych dropów, bo u mnie czarna seria trwa nadal. :(
Maki123 - Gul na koszu to jest coś!
Dizelsky, fajne raretki ci padają ale dobrze byłoby jakbyś jeszcze napisał gdzie to było.

Żebym był w temacie, to mój najlepszy drop od wczoraj -....Magefisty 30ed (Hurra!).
Na pocieszenie Alkor na hazardzie dał mi Marę 24. :D . Zawsze coś.

Znowu przebrałem soskę. Obniżyłem mf z ponad 500 do 350 i zwiększyłem fcr do ponad 117.
Efektów na razie nie widzę. Chyba zmienię lokację i wybiorę się do WSK i może nad Rzekę Płomieni - to w końcu też a85.
Sarevok92 - 2013-07-24, 10:11
:
Hyhy, dzięki panowie. Dla równowagi po tak udanym starcie kolejny dzień ofc musiał być crapny :x
Wczoraj nie padł mi ani jeden item wart podniesienia :<
Zebrałem tylko trochę lowrun, flawlessów i crap jeweli g:(

Orson napisał/a:
Żebym był w temacie, to mój najlepszy drop od wczoraj -....Magefisty 30ed (Hurra!).
Na pocieszenie Alkor na hazardzie dał mi Marę 24. :D . Zawsze coś.

I tak lepiej niż u mnie :<

Ale zaraz lecę grać. Może dzisiaj coś padnie.
Powodzenia Wam życzę :>
dizelsky - 2013-07-24, 12:14
:
Orson napisał/a:
gdzie to było.

ofc, zapomniałem, cały czas latam na the pit, players1/580mf swoim novamancerem.
jest to naprawdę fajna odmiana od soski, którą gra się zawsze i wszędzie, nawet na pvp ich mnóstwo.

thx, faktycznie rare są przyzwoite, ta koronetka dobra dla ideerowego LLD (31lvl req); na razie nie zmieniam lokacji, bo drop jest niezły.

Co do rzeki płomieni, fajnie mi się zawsze latało River+CS - po drodze do sanktuarium jest Rzeka z tymi wąskimi paskami lądu, tam zawsze z 2-3 bosspacki się plączą, także te 5 z CSa + rzeka i mamy ~taką samą ilość jak w the pit. mówię o bosspackach, bo tylko z nich i championów może paść Tyrael, mój item docelowy.

Acha Orson, pisałeś wcześniej, że Tyrael może paść z Pindla - może używałeś jakiegoś starszego kalkulatora; Tyrael ma qlvl=87 czyli może go wyrzucić potwór o takim lub wyższym lvlu (pindel mlvl=86). A takie potwory to: championy, bossy i miniony z a85, nihlathak, baal i bossowie z fal baala (nie wiem jak sługi z fal). Także mój krąg podejrzanych się zacieśnia i jestem skazany na a85 (bossy z fal mają ponad 2x mniejszą szansę na drop, zabicie baala to dłuższa zabawa).

dobrych dropów!
Orson - na pewno niedługo się przełamiesz, chociaż ja bym nie dyskredytował tak tej mary ;)
Usy - jeden dzień to jeszcze nie tragedia.
Maki - gz gula, szczególnie, że na koszu ;)
Orson - 2013-07-24, 14:19
:
Szanse dropu Tyraela wziąłem stąd http://diablo.phx.pl/drop-kalk/drop.html.
Może to zły kalkulator?
dizelsky - 2013-07-24, 14:48
:
Wiesz co, wydaje mi się, że jest on nieaktualny. Ja korzystam z tych dwóch:

http://diablo2.ingame.de/...ult&window=true

oraz

http://dropcalc.silospen.com/item.php

Poza tym trochę siedziałem na inc.gamers i tam każdy, kto szukał Tyraela (tam graale robi sporo osób) wymieniał a85, Pindla zawsze wykluczali. Słyszałem też coś takiego, że w którymś z wcześniejszych patchów pindel miał o wiele lepszy drop i w późniejszych łatkach mu go zmniejszyli; może to właśnie wtedy Pryszczoskór mógł jeszcze dropić Tyraela? Może miał większy monster lvl? teraz ma 86 a to za mało na drop Tyrka :)

Edit: poza tym zauważ, że kalkulator z ID jest dla '1.10 i nowszych'. To wskazuje, że jest trochę stary i być może nie obejmuje już 1.13?
Orson - 2013-07-24, 18:12
:
Dizelsky, dzięki za te linki ale myślałem dotąd, że tylko to co na stronach ID jest jedynie słuszne... :wink:
zbayno - 2013-07-24, 18:13
:
A ja dziś wydropiłem (wreszcie, finally, nareszcie, hurra) eth ba i zaraz zrobiłem w nim piękne 6 dziur :D
Orson - 2013-07-24, 18:27
:
Bardzo ładnie Zbayno. :)
Z tego co pamiętam to chciałbyś jeszcze wydropić Zoda...

Ja jeszcze dzisiaj nic nie znalazłem ciekawego.
Nie będę sie przeciez chwalił: runkami mal, um, pul, 4-rema Gheedami (24,30,30,36), Amuletem Tala, Laseratorem, Spokojem Natury, Fortunkami 40mf, Bartukiem, Wodołazami 62 life, Jalalem, Viperem 33/13 czy Homkiem...

Napiszę jak mi naprawdę COŚ dropnie :(
Powodzenia
zbayno - 2013-07-24, 19:53
:
Taaa, już parę podejś na Zoda miałem, skończyło się to Ohmem jakiś czas temu, ale przecież Zod w końcu padnie :D
dizelsky - 2013-07-24, 23:14
:
Orson, trochę drobnicy Ci jednak padło, fortuny imo godne uwagi. gz anyway.

Zbayno - na wydropienie zoda możesz trochę poczekać, ja swojego pierwszego na sp znalazłem po ponad roku grania, może łatwiej będzie go kupić? ;) w każdym razie bazę juz masz, została wkładka ;)

u mnie dziś mało ale solidnie, p1/580mf w the pit novmancerem:

- runa Cham
- skiller sztuki walki 7frw

dużo nie pograłem, ale jednak drop jest :)
Orson - 2013-07-24, 23:51
:
Dobre określenie "drobnica" :)
Gz Chama. Przydałyby się Zbaynowi takie dwie runki to by sobie Zoda zrobił.
Skiler fajny ale niepraktyczny. Nie spotkałem jeszcze na BN walczącej wręcz Asski.
Powiedz mi Dizelsky ile czasu zajmuje ci zrobienie novamancerem Pita 2 (bo chyba Pit 1 nie robisz) ?
dizelsky - 2013-07-25, 12:38
:
ną, ten skiller to taka ciekawostka tylko.

robię pit 1 i pit 2, czas to tak 2:00 - 2:30 min - na jedynce też potrafi coś dropnąć (np. Sur, DC, Gryf). na lvl 1 jest około 5-7 bosspacków także imo warto jednak.
Orson - 2013-07-25, 22:52
:
No wreszcie wydropiłem Wirotarczę Griswolda 308def :) . Wypadła z jakiegoś mobka w Pit 2.
Mam więc już teraz cały set.
Z Baala wypadł mi Święty Pancerz... Niestety nie Tyrael tylko Templar :( więc poszedł do Malah

Poza tym:
- kolejna Mara 24 z Duriela,
- Wisp 19/13 od Hefasto,
- drobnica (Arreat 325/5/169, Czako 125 i Światło Niebios 150-195/17/+3/2sox.) - wszystko od Andy.

A co u was??
dizelsky - 2013-07-26, 01:07
:
Gz tarczy grisa i szczególnie templara Orson, to mógł być Tyrael, bo z Baala. 1 na 9 uniq SA to Tyrael, także jak pada Templar to nie jest źle.

Echhh, dzień całkiem nieudany, same crapy:

oszczep 4java/40ias; jool 13max/29lr; szpony natalii (tc87); fire sk; pas tranga 49mana; pb 5sox/9ed; ring 10fcr/85ar/10hp/9liferep/29cres; gloves 2martial/20ias/24fres/49eg; runa PUL;

drobnica pada, a uniq Świętych Pancerzy ani widu, ani słychu ;/
dizelsky - 2013-07-27, 01:12
:
Nikt dziś nic nie wydropił, tylko ja? ;)

dziś nie było źle, powiem, że nawet dobrze, może nie każdy by się ucieszył z tych dropów (bo na bn większość z nich to Akara), ale ja jestem zadowolony, gdyż padły aż 2 itemy z najwyższego treasure class czyli 87. i parę 'rzadkich crapów', które zawsze cieszą me oko.

Wszystko w the pit p1/580mf, novamancer.

- sprawiedliwość kata 248ed (TC87) - pod sam koniec, z random moba;
- korona grisa (TC87) - na pit lvl2;
- chwała łowcy głów (30fres/30pres/3sox/+396def/5laek);
- martial sk 34hp;
- craft amu 2assa/18fcr/12mana/9manareg/6cres/32pres;
- mara22@;
- arreat 180ed/6ll;
- arach 93ed;
- st 44@ 2sox (kurde szkoda, że tylko 2, jedynie rym/splendor, crapiszcze);
- warshrike;

gdybym tylko codziennie dropił 2 itemy z TC87 ! ;)
Orson - 2013-07-27, 07:59
:
Nie da się ukryć Dizelsky, że kilka z tych itemów oddałbym Akarze ale inne sa imo wartościowe.
Według obecnych cen na BN - Mara 22 to hr. Tak więc wydropiłeś hra :)
Arreat 6 ll też często nie pada. Od początku laddera poleciał mi dopiero 1 raz i to z gorszym ed niż twój. Skiler też fajny chociaż szkoda, że nie pc.

Dizelsky napisał:
Cytat:
Nikt dziś nic nie wydropił, tylko ja? ;)

Nie tylko ty, bo ja też coś wydropiłem. Tak więc jest nas dwóch, a reszta zamiast grać to woli siedzieć na trade albo dyskutować na forum :P

Moje wczorajsze zdobycze, o których warto wspomnieć to:
- BK5 :) , Azurek i Tal Armor - z Baala,
- DC 82-244/245ed/9hp - w Pit2
- low Zaka - z Duriela,
- WW 121/62 i Raven 192/20 - z Andy

Owocnego dropu w weekend!
dizelsky - 2013-07-27, 12:14
:
Orson napisał/a:
kilka z tych itemów oddałbym Akarze

ofc, jestem tego świadom (np. warshrike, chwała łowcy, sprawiedliwość kata); gdybym grał na bn, też bym ich nie trzymał. jednak ja, jako że nikomu nic nie sprzedaję, klasyfikuję sobie itemy według rzadkości i treasure class.Taka sprawiedliwość kata jest prawie tak rzadka (1:36k) jak gryf i COA (1:42k), także jeśli chodzi o szansę na drop prawie wcale się nie różnią. mi naprawdę nie robi różnicy, czy znajdę siódmego gryfa czy np. młot shaefera czy cranium bashera (a chyba z bashera cieszyłbym się nawet bardziej, bo jest rzadszy i mam tylko 1) :) Tyrael to w zasadzie też crap, nikt go prawie nie używa oprócz lansu na BN, a jednak każdy chciałby go wydropić.

np. niedawno wydropiłem jesion zguby w AT na hellu. jest to item z TC3, na hell bardzo rzadkie, ten drop był rzadszy niż DW, Astreon, COA, Gryf i wiele innych. Także jak tu się nie cieszyć ;)

anyway, Tobie gratuluję szczególnie BK5 - pewnie go puścisz za niezłą sumkę :) DC ma TC87 więc z punktu widzenia maniaka rzadkich itemów też fajny drop :)

mógłbyś mi podać, jakie lokacje czyścisz? robisz jakąś trasę? czasem Twoje dropy są imponujące i ciekaw jestem, jak to wszystko wygląda.

Udanych dropów :)
Orson - 2013-07-27, 21:21
:
Dzisiaj to naprawdę mam się czym pochwalić.... :evil:
Postanowiłem poprzewalać sobie itemki i tak mnie ta zabawa wciągnęła, że mój zapał ostudził dopiero słodziutki i ukochany napis: "NA PEWIEN CZAS OGRANICZONO CI DOSTĘP DO TEJ KRAINY. PROSZĘ SPRÓBOWAĆ SIĘ ZALOGOWAĆ KIEDY INDZIEJ" :evil: :evil:
Pozostaje mieć nadzieję, że to tylko RD na 24 godziny, a nie na dłużej.

Tak więc mój najlepszy drop dzisiaj to ...50 gr. znalezione na chodniku. :D

Dizelsky napisał:

Cytat:
gratuluję szczególnie BK5 - pewnie go puścisz za niezłą sumkę

Nie puszczę go za żadną sumkę, bo z zasady perf itemów nie sprzedaję.
HRek mam wystarczająco dużo jak na moje potrzeby, postacie ubrane jak należy więc kolejne 3 czy 5 ber jahów nic nie zmienia, a na BK5 przyjemnie popatrzeć.
Jak mi padnie jeszcze kilka to wtedy pewnie 1 czy 2 sprzedam.
Mam taki długookresowy cel - perfekt Graal. Pewnie jest to w ogóle nieosiągalne ale tak w grze jak i w życiu trzeba mieć jakąś motywację i wiedzieć po co traci się tyle czasu przed kompem.

Dziwią cię moje "imponujące dropy".
Czy one są naprawdę imponujące?
Ja na BN spotykam ludzi, którzy są Kulczykami czy Gatesami tej gry.
Oferują kosmiczne ilości HRek za wyjątkowo cenne rzeczy. Skąd maja tyle tych run? Nie wiem.
Na początku 7-ego laddera udało mi się zdobyć perf Anniego.
Niemal natychmiast pojawiły się osoby oferujące za niego ponad 70 HRów.
Kusiło mnie, żeby sprzedać ale na szczęście się powstrzymałem. Co mi teraz na NLD po nawet 1000 HRów? A perf Anni jest cały czas w eq mojej czarki i czasem sobie na niego popatrzę. :)

Dizelsky napisał:
Cytat:
ciekaw jestem, jak to wszystko wygląda.

A więc wygląda to tak:
Często dołączam do gier gdzie pędzi naraz kilka botów - każdy z levelem 97+.
Przeważnie podnoszą tylko jakieś bardzo cenne itemy o perf statach, a reszte zostawiają albo wywalają w mieście. Wystarczy się "schylić". Warto tez zaglądnąć do kupców i sprawdzić co boty im sprzedały. W ten sposób zdobyłem wiele Arreatów, Draków, Verdungo, Armorów IK, Arachów i in. unikatów. Oczywiście nie chwalę się wtedy tutaj, bo to nie mój drop.
Staram się też pomagać graczom, którzy proszą o taxi lub zabicie jakiegoś Bossa. Umowa jest taka, że dropy, a często kuźnia są moje.
Przede wszystkim jednak sam sobie organizuję "trasy" w zależności od nastroju i czasu.
Andy, Duriel, Mefisto, Pindel, Eldritch, Shenk. Taki run trwa ok 10 minut i przeważnie 1 na 3 przynosi jakies efekty.
Od czasu do czasu próbuję znalęźć hot ip. Kiedy już na nim siedzę to z nudów czyszczę wartościowe lokacje (poza Shenkiem). Najczęściej DC się nie pojawia i wychodzę z gry ale rekompensatą są zdobyte itemki. Jednak niedawno miałem farta i DC się pojawił jak akurat byłem czarką light w Harrogath. Wpadłem natychmiast na pierwszy wp i zacząłem Klona atakować, ale gdzie tam.
Merc padł od razu pomimo, że miał perf infi w łapie, a czarka ledwo z życiem uszła.
Gra na szczęście trwała już z 10 minut, więc szybko wyszedłem czarką a wlazłem Smitem.
Kilka strzałów tarczą i padł na glebę a ja złapałem Annika. Jaki byłem happy!!! Pierwszy anni od tak dawna! Od razu go zidentyfikowałem (16-13-8). Przyglądałem mu się chwilę i potem chciałem go przełożyć w inne miejsce w eq. Kliknąłem na niego a tu nic :evil: Klikam ponownie kilka razy i ......napis GRA PRZERWANA. Wywaliło mnie, a potem tej gry już nie było. Nie muszę dodawać, że Annihilusa w eq też nie bylo...
Ech jeszcze dziś mnie nerw trzepie jak sobie to przypominam.

I tak to mniej więcej wygląda Dizelsky.
Rozpisałem się trochę ale cóż nie gram dzisiaj...
dizelsky - 2013-07-27, 23:01
:
Heh, ciekawy sposób z tymi grami botów i szukaniem, co zostawiły :)

z tego co pamiętam, moja poprzednia blizzka na sp używała merca z infi i o dziwo, można było, po wielkich męczarniach, jednak ubić DC. to pewnie zasługa -res z mastery.

perfekt Graal? omg... ja robię 'zwykłego' już prawie 2 lata i czasem rzygam AT czy the pit. No ale jeśli masz tyle samozaparcia, to tylko pozazdrościć :>

Dzisiejsze dropy - słabe, ale co zrobić, najrzadszy to chyba diadem maviny:

- oko kota
- diadem maviny (TC87)
- tgv
- pancerna płytówka 1126def 4sox
- ring 10fcr/114ar/7ene/1dex/14lres/28pres;

marnie, ale też dziś nie chciało mi się grać, skopany dzień przez niewyspanie :<
zbayno - 2013-07-27, 23:41
:
Dzisiaj marnie, ale z lepszych dropów - Laquered Plate 1162 4 sox, Arm of king Leoric oraz monarcha :D Nie mam szczęścia. Aczkolwiek umyśle gram postacią low mf, aby znaleźć poszukiwaną przeze mnie tarczę :) Poza ty, ma HC są rzeczy ważniejsze niż mf :)
bad4ever - 2013-07-28, 10:24
:
wczoraj miecz Griswolda a przedwczoraj Buriza na cs.
zbayno - 2013-07-28, 20:58
:
Dzisiaj (w porównaniu do ostatnich dni) całkiem dobrze:

- Death Fanthom 22
- Ali Baba 14dex
- Iglica Honoru
- Eteryczne Ostrze
- Czarny Hades
- Messerschmidt Reaver
- Buriza

W sumie dość rzadkie z nich to tylko fantom i eteryczne ostrze, ale każdy unik cieszy przy prawie zero mf:) Chyba wszystkie padły w Pit1 i Pit2
Orson - 2013-07-28, 21:51
:
Gz kolejnego ładnego DF Dizelsky :)

Ja po wczorajszym banie liżę rany...
Trochę teraz pograłem wieczorem ale specjalnie nie mam się czym chwalić.
Na razie tylko eth Skulder 1054/188ed z Baala i RBF -5/3 light z Mefa.
Teraz zacznę dokładniej penetrować the Pit 1.
Skoro tobie tam tak dobrze dropi to ja też spróbuję.
dizelsky - 2013-07-28, 23:38
:
Heh Orson - nie mi padł DF tylko Zbaynowi :) eth skullder - całkiem ładnie i tak.

btw Zbayno, ja bym zwrócił uwagę również na messerschmidta - ofc crap ale wysokie TC (84).

mi dziś suabo ale też i wiele się nie nagrałem:

- pas tranga 49mp;
- runa Lem;
- pas tranga 49mp (tak, 2 takie same ;o )
- eth woal 14cold/18dex/5cold_abs/91ed;
- ring 7min/56ar/6ll/32hp/12mp/8fres;

może jutro, choć z tego co wiem też nie będę miał za bardzo czasu. ale Wam życzę dobrych dropów ;)
Orson - 2013-07-29, 08:56
:
Dizelsky napisał:
Cytat:
Heh Orson - nie mi padł DF tylko Zbaynowi

No rzeczywiście :shock: Tak już się przyzwyczaiłem do twoich "meldunków" tutaj, że nawet nie spojrzałem kto zamieścił ten wpis....
Gz w takim razie dla Zbayno za DFa, a dla ciebie za 2 paski Tranga i runkę lem :) .
Btw niedoceniana runka lem to jedna z moich ulubionych. Zawsze mam ich ok 6 w zapasie, bo często się przydają do upgradu. Dopiero nadmiar ponad 6 zamieniam na pule, a te na umy, potem male i isty. Mam jedną postać z żelazną rezerwą runek (po 3 z każdej) od el do ist.
W razie potrzeby nie muszę tracić czasu na szukanie ani żebrać na BNie. Nie mówiąc już o tym, że często ktoś pilnie jakiejś poszukuje i wtedy taki lem czy ko można nawet za ista sprzedać.

Miłego dnia :)
CoSieStalosie - 2013-07-29, 13:40
:
Gratulacje dropow panowie. Mi wczoraj padlo Lo na cs, ist na hrabinie (nigdy nic powyzej ista nie wyrzucila),wizzy na wsk2 hyperion 14ed 13dura na pit2.
Orson - 2013-07-29, 14:03
:
CoSieStalosie napisał:
Cytat:
Mi wczoraj padlo Lo na cs, ist na hrabinie (nigdy nic powyzej ista nie wyrzucila)

Gz!! LO to moja ulubiona runka. Niestety niezwykle rzadko pada. Od marca tylko 2 razy mnie to szczęście spotkało: Jedna z Mefa, a druga zaraz po wejściu do CS.
Ist z Hrabiny to też nice :) . Ja miałem więcej szczęścia i dostałem od niej OHM na początku lipca. Za to od już tygodnia nie mogę znaleźć wyższej runy niż MAL :( .
dizelsky - 2014-03-10, 23:03
:
dziś ujrzałem na idr taki lc: 31hp/33mana.
bezlmienny - 2014-07-13, 16:39
:
W drodze do Hrabinki Hell Moim Summonem, znalazłem LO ! Na 4 lvl wierzy :D .
Dlatego zawsze powtarzam, że jak iść na hrabinę, to czyścić wszystkie 5 lvl wierzy :D
Sarevok92 - 2014-07-13, 19:46
:
bezlmienny napisał/a:
znalazłem LO ! Na 4 lvl wierzy :D .

Nie wierzę! :O
Gz :>

bezlmienny napisał/a:
Dlatego zawsze powtarzam, że jak iść na hrabinę, to czyścić wszystkie 5 lvl wierzy :D

Imo jak się chodzi na Hrabinę, to w poszukiwaniu midrunek i kluczy, więc lepiej robić szybkie gry. Highrun lepiej szukać w Travi, CS lub innych a85 ze sporym zagęszczeniem bosspacków.
Begrezen - 2014-07-13, 20:38
:
Dziś wyjątkowo na bogato :564:
-347 złota
-pierścień (+1 do promienia światła)(zawsze o takim marzyłem)
-3 mikstury "do życia"
-nadkruszony ametyst
-zwój miejskiego portalu
a jeśli chodzi o runy to:
-runa EL
-runa TIR
Imo może jutro bede miał mniej szczęścia g:)
bezlmienny - 2014-07-13, 20:46
:
Begrezen napisał/a:
Dziś wyjątkowo na bogato :564:
-347 złota
-pierścień (+1 do promienia światła)(zawsze o takim marzyłem)
-3 mikstury "do życia"
-nadkruszony ametyst
-zwój miejskiego portalu
a jeśli chodzi o runy to:
-runa EL
-runa TIR
Imo może jutro bede miał mniej szczęścia g:)

widzę, że szlachta się rozkręca :D
dodam, że gram na SP, i znów miałem dziś szczęśliwy drop :D Rbf ! +5/-3 Ice Die xD
Szkoda że się na tym singlu necrowi nie przyda xD... chociaż to 100% szansy na blitza ...
Orson - 2014-07-14, 08:34
:
He he widzę, że temat znowu żyje.
Nie gram teraz zbyt często ale wczoraj Baal podarował mi pierwszego SOJa na nowym ladderze, a dzisiaj od razu eth cv w Pit lvl2.
ASX76 - 2014-07-21, 06:25
:
Aż tak wielkiego spadku wartości najlepszych run jak na obecnym Ladderze, nie było od dawien dawna, co ma swoje plusy (np. teraz można bez problemu sprzedać wartościowy itemik za godziwą cenę i tym samym szybko poskładać pożądane słowa runiczne), jak i minusy (np. radość ze znalezienia HR-a już nie jest tak duża, skoro już nie jest tak drogocenny jak wcześniej). Ale do rzeczy...

Wczoraj, a właściwie to dziś po północy, "molestowałem" summon necrem (MF chyba trochę poniżej 300, za to speed kasacji mobów - very good - nie ma to jak wymaxowany Wybuch Zwłok) "trójkącik": Eldtritch, Shenk i Pindel, a także: Diablo, Baala, Travi i Czeluść. Pindel w końcu się zdobył na hojność i wyrzucił Młot Shaefera (nie pamiętam dokładnie, czy kiedykolwiek udało mi się to wcześniej wydropić).

Tak się dziwnie składa, że na tym Ladderze mam szczęście do PB 15 ed 6 sox - zaliczyłem już 3 mieczyki, a nigdy przedtem mi nie leciały...
Orson - 2014-07-22, 09:15
:
Gz ASX76....
Ja o takim mieczyku na razie tylko marzę :P
HRy rzeczywiście są niesamowicie tanie. Widzę nawet gry: N ist O ber....
To wynika jednak z powszechnego kopiowania run i perf itemków.
Przykro mi to mówić ale niestety prowadzi to do upadku BN.
Coraz mniej ludzi gra, a wkrótce chyba reszta uczciwych graczy porzuci serwery Blizzarda.
(hehe i kto to mówi?? Ja, który zawsze zachwalałem BN...:P). No ale na poprzednich ladderach nie było takiego zalewu dupowanych itemów jak na tym.
Na szczęście ja praktycznie w ogóle nie handluję i staram się sam zdobywać wszystko co mi potrzebne.

Tak więc dzisiaj rano wydropiłem u Duriela drugiego SOJa, a w PIT lvl 1 znalazłem prawie perf eteryczną zbroję :) - Święty Pancerz 897 def. Po zbugowaniu będzie miała 1345 def ! i mam tylko nadzieję że wyjdą 4 soxy...
ASX76 - 2014-07-23, 03:10
:
GZ Soja!! :) Co ten Duriel tak się nimi rozrzuca, a? ;)

Właściwie, to chyba mam jeden taki mieczyk na zbyciu, jeśli aktualnie Pan need... :)

Dzisiaj było skromnie, bo tylko Vex(ik) z Pindla (lub jego kolegi). :o

A propos eth Świętego Pancerza... Na tym Ladderze udało mi się takowy znaleźć, a nawet zrobić 4 sox w kostce... :o
Życzę powodzenia w "dziurkowaniu" armora! :)
Orson - 2014-07-23, 08:35
:
Udało się i wyszły 4 soxy w tym eth pancerzu!.
Od razu Harta zrobiłem i wreszcie mój merc porzucił Mrok :) , a biega w zbrojce z defem ponad 4 k.
Co do mieczyka to dzięki za ofertę ale na razie nie skorzystam.

Dzisiaj rano pierwsza wyprawa do Pit lvl 2 i Griffon 229/-20/11 :) .
Mam nadzieję, że to dopiero początek dobrych dropów dzisiaj czego i wam życzę.
bad4ever - 2014-07-23, 10:02
:
U mnie nędza... Azurewrath w kanałach...
bezlmienny - 2014-07-23, 19:25
:
LEKCJA MANG SONGA !
14/13/15 xD

Zapomniałem że to jeszcze istnieje xD
Baal'u, dziękuję :D
ASX76 - 2014-07-23, 20:59
:
Orson napisał/a:
Udało się i wyszły 4 soxy w tym eth pancerzu!.

Od razu Harta zrobiłem i wreszcie mój merc porzucił Mrok :) , a biega w zbrojce z defem ponad 4 k.

Co do mieczyka to dzięki za ofertę ale na razie nie skorzystam.

Dzisiaj rano pierwsza wyprawa do Pit lvl 2 i Griffon 229/-20/11 :) .

Mam nadzieję, że to dopiero początek dobrych dropów dzisiaj czego i wam życzę.

1. Gratulacje! :)

2. Zdrada nie lepsza od Mroku? :P

3. Jeszcze go potrzymam, jakbyś zmienił zdanie. :wink:

4. Wow! :shock: Jaki masz MF?

5. Dzięki! Wzajemnie! Ja niestety se nie pogram, jak na razie. :cry:
fojtazz - 2014-07-24, 17:11
:
ja męczę IDRowski event i wczoraj 2x ohm na dwóch kolejnych grach, 3 frw 3 max 11 ar, a dzisiaj ist i gheed 90/40/14 ;)
Orson - 2014-07-25, 16:28
:
ASX76 napisał/a:

1. Gratulacje! :)

2. Zdrada nie lepsza od Mroku? :P

3. Jeszcze go potrzymam, jakbyś zmienił zdanie. :wink:

4. Wow! :shock: Jaki masz MF?

5. Dzięki! Wzajemnie! Ja niestety se nie pogram, jak na razie. :cry:

1. Thx
2. Nie wiem czy Zdrada lepsza ale Mrok się dobrze sprawdził pod nieobecność Harta
3. A ile chcesz za niego?
4. MF ok 400

No dzisiaj mam naprawdę dobry dzień :) Nie żebym się chwalił i chciał was zdołować, bo sami wiecie, że można grać tygodniami i same crapy zbierać, a przyjdzie taki dzień jak dzisiaj i aż się oczy śmieją z bogatych dropów :)

Tak więc:
SUR z Pit 1, LO w AT, CHAM w Pit 2, Soj od Andy, PC skiler +35life od Eldritcha, eth BA w AT, Czako 140 od Andy, low Zaka (163ed) od Mefa i Monarcha 14ed w Pit 1.

Naprawdę nieźle jak na kilka godzin grania, a przecież wieczorkiem też wejdę na BN na chwilkę :)
ASX76 - 2014-07-26, 04:18
:
Orson napisał/a:

2. Nie wiem czy Zdrada lepsza ale Mrok się dobrze sprawdził pod nieobecność Harta
3. A ile chcesz za niego?
4. MF ok 400

2. 45 ias dla merca... w połączeniu ze stosunkowo wysokim (jak na niego...) CB (oczywiście o ile nosimy odpowiedni sprzęcik), oznacza szybki zgon każdego bossa z niekoniecznie naszą pomocą. ;)

3. Co łaska, nie będę zdzierał... ;)

4. Czyli jednak muszę zwiększyć... :) Zawsze wydawało mi się, że 400 powinno w zupełności wystarczyć. Kusisz Pan tą Czeluścią, oj kusisz... Wszędzie dobrze, ale najwidoczniej tam najlepiej! :P
Orson - 2014-07-30, 07:27
:
Wczoraj przez kilka godzin na BN znowu był wysyp DC.
Klon pojawiał się praktycznie w każdej grze na hellu.
Ja sam upolowałem 15 Annich z czego najlepsze to: 20-20-9 i 19-19-9.
Wartość Anniego na BN spadła do ista :( :( .
Ciekaw jestem kto i jak to robi, bo w teorię o kopiowanych SOJach nie chce mi się wierzyć.
Komu by się chciało dupować tysiące SOJów i zalewać nimi wszystkie serwery BN?
dizelsky - 2014-10-01, 23:47
:
ok, dawno tu nie pisałem, ale Graal wznowiony więc urobek jest :) )

od wczoraj w AT:

TC87: dziadek, broń natalii
sk java 7frw
sc 20hp
rbf fire 5/5 up.

ładnie jak na początek. pozdrawiam :)
Orson - 2014-10-02, 16:40
:
No to ja też zacznę na nowo wpisywać swoje dropy.
Od wczoraj rana:
AT - Mara 21, Tal Amu, św. rodela 139def/41@/4sox

Pit 1 - Verdungo 39l/14dr, eth cv, low Zaka, Kadyceusz Griswolda niestety 3 sox :( , Windforce, eth Pancerna Płytówka 790 def

Pit 2 - Andy Face, runa IST, Czako 111, Scarab 546def/15ed/10dura

Andariel - Tal Amu, Raven 180ar/20dex

Hrabina - runa IST, (kilka dni temu z mobka koło niej wypadła runa ZOD :)

Shenk - runa SUR, Matriarchalny Łuk +3 bow 23-54dmg, 15ed,5 sox (co w nim zrobić?)

Mefisto - rbf 5/-4 cold up, Ondal, Tytki, Tiara +2baba, 30frw, 45ar, 66ed, 26str,31 life (ciekawe ile ona warta)

Duriel - WT 46 mf.

Mogłoby być lepiej ale nie ma co narzekać.
Jutro też jest dzień!
dizelsky - 2014-10-04, 15:25
:
bardzo fajne dropy Orson, jak zwykle zresztą :> szczególnie Zod I Sur, ładne WT i genialne dungo :> wf jako TC87 i mara też cieszą oko. gz.

ja na razie nic ciekawego, latam jedynie na AT bo nastawiłem się na tyraela, a tam jest najwięcej zabitych bossów/minutę. jeśli uderzać na drop ogólnie to latałbym na the pit - dużo mobów i jakoś chyba częściej mid uniqi+hrs padają. niedawno na samym poziomie 2 the pit, na jednym ekranie, padły mi 3 unikaty o_O.

a żeby nie było offtop - lot upiora (TC81), pala off sk, tgv i wizzy na AT.
Orson - 2014-10-04, 17:25
:
Thx Dizel za miłe słowa :)
Ty za to wydropiłeś Lot Upiora, a jest to jeden z itemów, których mi do Graala brakuje...
Tak w ogóle to nastawiłem się teraz na kompletowanie Graala ale nie gardzę też czym innym co przy okazji potworki wyrzucają.

Wczoraj porobiłem trochę rundek swoją stałą trasą i też coś skapło:
- mobek koło Shenka upuścił fajny Armor Tala 935 def,
- w AT dorwałem z kolei runkę BER :) , Koronę z setu Griswolda i... co za pech Marę 20.. :evil:
- Duriel okazał się nawet hojny gdyż sypnął Okiem Etlisha (6), mid Zaką i rbefem 5/-5/ light up,
- Mefisto oddał mi Serafina 2/2 i fajną Tiarę dla czarki +2soso/30frw/16str/18ene/36lr/28pr

Dzisiaj niestety fatalnie.
Gonie po pastwisku na koszu i szukam Krowiego Setu ale nic z tego.
Znalazłem tylko pala off sk i hełm z setu Aldura :(
Może wieczorem cos dropnie.
Orson - 2014-10-06, 09:20
:
Uboczne skutki weekendowego poszukiwania Graala:
- dwie runki LO; jedna z Andy a druga w pit1
- czako 127 i armor IK w AT
- WT 50 :) z Andy
dizelsky - 2014-10-09, 14:42
:
gratki 2 hr-ek, mi póki co po powrocie jeszcze nie padła. a wt 50 - cóż więcej można chcieć ;)

AT:

messerschmidt (TC84), Ziemioruch (TC87), czako 141, 20hp sc,a ndy 10ll/26str. mało ale nie było tak dużo grania.
Orson - 2014-10-10, 13:19
:
Dizelsky napisał:
Cytat:
Ziemioruch (TC87), czako 141

Tobie padł Ziemioruch po chwili grania, a ja ciągle na niego bezskutecznie poluję :(
Gz czako 141!
dizelsky - 2014-10-13, 23:44
:
jakoś tak padł, ale wolę cranium bashera choć pod względem prawdopodobieństwa to to samo :)

czaszka olbrzyma 30str/2sox, viper 35@, znowu 20hp sc. takie cusie :)
dizelsky - 2014-10-16, 11:57
:
ostatnio w AT:

lewiatan x2 (45str/23dr, 46str/24dr), stalowy woal (TC84), pb sk, czako 127, goresy, gt eth/4sox i... czepek biggina (TC3)

latam tylko at gdyż poluję na tyraela a to taki 'urobek' z ostatnich dni :)
Orson - 2014-10-31, 22:46
:
Runka Jah i to gdzie....w Mauzoleum :)

To naprawdę niedoceniane miejsce...

[ Dodano: 2014-11-01, 21:41 ]
Runka Lo i to gdzie.....w Mauzoleum ! :)
Orson - 2014-11-02, 17:39
:
Mara 30 .....w Mauzoleum :)
Ryś - 2014-11-03, 01:36
:
Dopiero co zacząłem Graala, a już mi sypie, mimo że nawet nie jestem na hellu.

Świeży z Baala kosz :) Poza tym z rzadszych itemów mam już Bane Ash i Knell Strikera. Niebawem zawitam na hell i zacznę zbierać haerki, potem już będzie z górki.
Orson - 2014-11-03, 20:54
:
Pisałem kiedyś, że ta gra ma zakodowany pewien moduł złośliwości.
Tak jak gdyby wiedziała jakich przedmiotów szukasz i pozwalała ci znajdywać wszystkie inne ale nie te. Jak masz pełną księgę portali, kołczan strzał albo komplet 12 kluczy, to co chwilę na glebie je widzisz.
Ale jak tylko ci się skończą to na próżno będziesz ich szukał. Lepiej od razu wrócić do miasta i uzupełnić je u NPCa

Czy moje dzisiejsze dropy są złe?
- Mara 30, Cień kości, eth cv, Monarcha 15ed/14dura, SOJ, Arach 119ed, Kurastowa Tarcza 198def/15ed/44@ i parę jeszcze innych.

A dlaczego nie padnie mi żaden z 11 unikatów pozostałych do końca Graala albo coś wartościowego do Ligi MF ? Przecież niektóre z brakujących mi przedmiotów to crapy w porównaniu z tym co znajduję prawie codziennie.

I to jest właśnie frustrujące działanie tego modułu złośliwości...
Orson - 2014-11-20, 21:55
:
Dawno w tym temacie nie pisałem, a ponieważ jestem całkowicie sfrustrowany poszukiwaniem Spirit Keepera i Tyrka - brakujących mi do Graala to przynajmniej napiszę o dzisiejszych dropach :)

Zrobiłem ok 300 Pit i AT runów, a także kilka razy zahaczyłem o CS i Baala.
Do Ligi MF znalazłem Griswold's Redemption 4 sox - 11,3 pts w Pit2 i Shadow Dancer +2/17dex - 10,7 pts na Tronie Zniszczenia.
Niestety to za mało aby wejść na moją listę 10 najlepszych itemków :( ((.

Na pocieszenie wydropiłem też:
- Andy Face 10/30 - CS,
- Monarchę 10ed - TZ,
- Runę Jah - Pit1,
- perf Tal Helm 131 def - AT,
- Czako 119 - CS,
- AP 11ed/4sox - AT,
- BK 5 - TZ,
- Viper Skin 34/13 - CS,
- RBF -4/3 light up - Baal

Nędznie jak na tyle godzin grania :(
Może jutro będzie lepiej...
Sogg - 2014-11-24, 16:56
:
Krótko przed 90lvl znalazłem Zabójczą Straż. Zaraz po 90lvl, kiedy w końcu zdecydowałem się zabić 3 Starożytnych...:

...znalazłem coś takiego :)

Barb, 90lvl 175MF/355MF, Players1.
dizelsky - 2015-02-05, 21:49
:
ładny drop, zawsze lubiłem cranium bashera.

u mnie dziś:

mara 21@, Death Cleaver 271ed, Zbroja Tala, mały miecz BK, dungo 31vit/13dr, jalal, czako 107, anda 28str/9ll, także całkiem sporo fajnych dropów. wszystko w Ancient Tunnels. Wam również życzę powodzenia :)
Orson - 2015-02-06, 21:48
:
No dobra Dizel, zaczynam cisnąć :)
Czarka na 90 lvlu ale jeszcze bez infi i forti, hammer prawie gotowy (na razie 86 lvl).

Ostatnie ciekawsze dropy to:
Eth Reapers Toll, WW 65 life, Zaka 188 ed, Azurek 233ed, Czako 127, dwie runy ist i perf Miecz Świetlny (taki crapik ale że perf staty to zatrzymałem).

Czekam aż dropną mi jakieś eth armory na forti i eth cv na infi.....może jutro.
Wszystkie moje dropy na razie z Hrabiny, Andy i Mefa.
Na Pity i AT czarka jeszcze za słaba :(
Hammer próbuje już biegać po CS i Baalrunach ale bez efektów póki co.
Orson - 2015-02-10, 18:09
:
No ładnie dziś sypnęło :)
- Tomb Reaver eth/3sox/266ed/313ar/31res/14lpk/74mf - CS
- Trang Hełm - Pindel
- Czako 131 - Andy
- SOJ - CS
dizelsky - 2015-02-16, 21:04
:
tomb rewelacyjny, sojkiem i czako tez mało kto pogardzi ;)

u mnie dziś czako 109 w at, zaczynam tak jakby 'od zera' po hard resecie twarzy mojego kompa :D
Orson - 2015-02-18, 15:32
:
Wczoraj miałem "RBF-Day" :)
- RBF -4/5 light up - Mefisto
- RBF -4/5 fire up - CS
- RBF -5/5 fire up - Duriel
- RBF -5/4 psn die - Mefisto

Szkoda, że taka biżuteria nie liczy się do Ligi MF :(
dizelsky - 2015-02-18, 16:49
:
Pocieszę Cię orson, że mi też padło kilka tc87 ostatnio i też nie liczą się do ligi:

w AT: duży miecz bk, upiorny płomień, diadem m'aviny, ugryzienie gargulca, sprawiedliwość kata. rzadkie crapy ale też niepuntkowane :<

e: doszedł pancerz ik, runa Gul oraz takie cudo:

Orson - 2015-02-19, 22:53
:
Dzisiaj znowu był owocny dzień chociaż niestety nie wypadło nic co by się mogło zaliczać do Ligi MF, Ligi HRs, albo do Graala.
Niemniej jednak nie narzekam :)

- 2 Soje,
- eth Woal Skrzydeł Nocy,
- Runa Gul,
- Tal Armor 881def,
- Trang Helmet i Trang Belt
- i Annihilus 12-20-5 :)

Długo czekałem na Klona, bo Soje kapały po jednym, po dwa od 17 000 aż do 17 067

dizelsky - 2015-02-23, 21:32
:
ładne dropy, szczególnie sojki i annix, o niego nie jest łatwo na bn, szczególnie 'wydropienie'. SOJe mają jakąś wartość na bn, czy tylko do wywoływania dc? dawno nie grałem tam, a na idr to jest inna sprawa.

ja powiem tylko tyle: 4 COA od 8.02!!!

28@/15dr/1sox
22@/11dr/2sox
27@/11dr/1sox
30@/13dr/1sox

a do tego - 21x TC87... te liczby zadziwiają mnie bardzo, bywało, że długi czas nie mogłem wydropić tc87 o COA nie wspominając. no cóż, tak chciał los ;)

e: gram na sp plugy, nie na idr, na co wskazywałyby dropy :)
Orson - 2015-02-23, 21:43
:
Obecnie na ladderze SOJ = 1 HR, tak więc jest dosyć tani.
Na poprzednim kosztował 3 HRy.
Dzisiaj znowu zaczaiłem się na Klona ale po dwóch godzinach czekania i tylko dwóch sprzedanych SOJach straciłem cierpliwość i wyszedłem z gry :(
Ale nic to.....dorwę go jeszcze nie raz :)
dizelsky - 2015-02-25, 12:31
:
wczoraj w AT:

Orson - 2015-02-26, 19:59
:
Fajny drop dziś mam, a jeszcze ciągle gram :)

- 2 x Tal Armor (909 i 936) .....pozdro Lightening :wink: - obie w CS,
- 2 x Arach (103 i 116 ed)- AT i Mef,
- Mara 27 - Mef,
- Dziadek - AT,
- sc 20 life - pit2,
- IK Armor - Tron Zniszczenia,
- Runki: Jah na Tronie i Vex od Mefa
- low Czako (111) ale zawsze cieszy :)

Szkoda, że nic do Ligi mf......ale chyba i tak nie ma co narzekać :)
Lightening - 2015-03-01, 15:59
:
@Orson
Nie no, internetowa zazdrość :P . Ja pauzuję, także mój tal wpadnie pewnie za pół roku najwcześniej :P . Ale jeszcze bardziej Ci zazdroszczę hr-ek. Ja, oprócz paru własnoręcznie złożonych istów i kilku, które upuściłą Hrabina to widziałem na oczy tylko jednego gula i jednego sura także ten :P . Trzymajcie się, powodzenia w poszukiwaniu upragniopnego tyraela :) .
Orson - 2015-03-01, 16:23
:
Lightening, nie poddawaj się! Szkoda, że nie grasz na BN, bo chętnie podarowałbym ci Tal Armor, Podrózniki i jeszcze wiele innych rzeczy. Niestety grając na singlu musisz sam wszystko wydropić albo wspomóc się Hero Editorem.
Jestem jednak pewien, że nawet na SP gdzieś w zakamarkach Pits i AT czeka na ciebie zbroja Tala. Tam o nią najłatwiej.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości!
Abbadon - 2015-03-02, 20:15
:
może nic spektakularnego ale zabawne, prawie caly tokken + klucz za jednym zamachem :)

Orson - 2015-03-02, 20:56
:
Abbadon, albo ja o czymś nie wiem albo grasz na jakimś modzie, bo przecież Nihlathak nie wyrzuca esencji, a z kluczy to tylko desty...
Abbadon - 2015-03-02, 20:58
:
tak, imperium realm ;p
Orson - 2015-03-02, 21:10
:
Przy okazji moje dzisiejsze dropy.....albo lepiej zachowam to dla siebie :)

[ Dodano: 2015-03-02, 21:11 ]
Tak myślałem....Na IDR wszystko jest możliwe (podobnie jak w HE :) )
dizelsky - 2015-04-11, 00:40
:
dziś padł fajny item w cs psnerem, wszakże nie perf jak ostatnie dancery 2/25 ale też z perf statem, który jest jednak kluczowy dla blizz:

ASX76 - 2015-06-07, 12:51
:
Właściwie to było wczoraj, ale... ;)

Pierwszy anni na tym ladderze (bo nie liczę tego, który mi "wymłotkował" hammer) osobiście "wyklepany" przez summona necro - 10 15 7 (o ile dobrze pamiętam staty...)
Wszystko szło gładko do momentu, aż DC zostało mało życia i zaczął się bezczelnie leczyć :wink: Na poprzednich ladderach używałem Spokoju Natury (klepnąłem raz, czy dwa - i był spokój). Wziąłem przywołańców (niestety, nie było Urdarów) i w końcu klona kaputnąłem :P
Szkielety stosunkowo szybko "poszły do piachu" ;)
Merc miał niezbędne CB (z hełmu Wilhelma), co przyspieszyło sprawę :) Jako że używa Olśnienia (bo mam Gliniaka - fajnie spowalnia...), a CB mieć musi, więc wybór nakrycia arabskiego czerepu był nader oczywisty :P
Ekonomia przede wszystkim...
Na klacie oczywiście nosi Zdradę - piękny ias "piechotą nie chodzi" i znacznie przyspiesza rozprawę z bossami, bo CB z Wilhelma wchodzi szybko...
Co ciekawe, po pierwszej grze z annim od razu miałem drugą... Kickassa oczywiście rozwaliła DC o wiele szybciej: Przymus (15 CB), Wilhelm (35 CB) i Czerń (40 CB) = 90 (co prawda nie ideał, ale w zupełności wystarczy...)
Nie mam jeszcze Gore... ;)
Kiedy sprzedawałem anniego weszła czarka i poprosiła o pomoc w ubiciu DC - i tu niestety, też wyleciał crapowaty...
A poza tym, Soj na Hellu, tuż za Eldritchem... :o :P
ASX76 - 2015-07-02, 12:22
:
Wczoraj wieczorem wreszcie Mara mi poleciała... w Pit 1. Co prawda tylko 21 res, ale lepszy rydz... niż muchomor :P
A tak swoją drogą bardzo dobra lokacja - dużo mobów na stosunkowo niewielkiej przestrzeni.
ASX76 - 2016-12-01, 21:05
:
Moja czarodziejka (new ladder) ma znikomy MF, co jednak w niczym nie przeszkodziło jej w znalezieniu Death Web w AT!! Pierwszy w całej historii mojej wieloletniej gry :o
Co ciekawe, prawie perf - 2/2/49 :D

Czekam na owacje! :wink:
Orson - 2016-12-02, 15:14
:
BRAWO !!!
Zazdroszczę Ci, bo ja na nowym ladderze nawet głupich magefistów jeszcze nie znalazłem.
Spróbuję popełzać (bo o lataniu mowy nie ma) po AT i może też coś znajdę.
Gratuluję w każdym razie pięknego dropu i pozdrawiam :)
ASX76 - 2016-12-02, 19:29
:
Dziękuję, zacny Orsonie :)
I rad jestem, że również grasz :) Życzę jak najlepszych dropów :)
Moim zdaniem AT rządzi, jeśli chodzi o lokacje do znajdowania the best items, a i runki też lecą, np. na poprzednim ladderze po raz pierwszy dropnął mi Zod.
Czarodziejkę zrobiłem na: orb i meteor (na odpornych na zimno) i gra się całkiem przyjemnie na Piekle, aczkolwiek oczywiście w wybranych lokacjach ;) Bez Kolca Czarodzieja byłoby ze mną bardzo krucho ;)
ASX76 - 2016-12-09, 00:29
:
Drugie podejście do Mefa na Hellu zaowocowało wypadnięciem aż 4 złotych itemów (i jednym niebieskim) przy MF nie przekraczającym 200... Były to m. in. Dracula gloves 15 str i Dwarf Star :P
ASX76 - 2016-12-10, 20:55
:
No i wreszcie mam coś rzadszego, a mianowicie: Tomb Reaver 3 sox... Niestety, nie eth, ale najwidoczniej nie można mieć wszystkiego ;) AT... :P
Oczywiście w dalszym ciągu MF poniżej 200...
Orson - 2016-12-11, 17:45
:
No pięknie! Ja szukam zbroji Tala, Okulusa i Czako ale znajduję co najwyżej Głębię Świtu :p
Ostatnio na baalrunie pojawił się DC. Wszyscy natychmiast wyszli z sali tronowej i polecieli na Zlodowaciałą Wyżynę. Tam DC rządził przez 15 minut. Haha nikt nie potrafił go zabić, bo były same czarki i jeden nekro. Ja czekałem aż im się znudzi i opuszczą grę ale niestety trzech walczyło dalej. W końcu wszedłem smiterem i zatłukłem bestię, jednak nekro był szybszy i zakosił mi Annika. Jak pech to pech. :)
ASX76 - 2016-12-11, 19:47
:
Oj, to współczuję... Głębię Świtu też mam ;)
Specjalnie zrobiłem smitera w crapach pod DC, lecz ani razu mi się nie pokazał na grze. Nawet szarpnąłem się na różdżkę z Life Tap (a Dracule sprzedałem za ist um). Co ciekawe, sporo osób ma anniego... A ceny hr-ów idą w górę.

Dzisiaj dorzucam do zdobyczy BK 3 - wyleciał w Pindle Garden - jednak niekiedy coś tam ciekawego wydropi. Opłaciło się naparzać te szkielety meteorem dwa razy :P
mefitho - 2016-12-12, 11:57
:
jak cos to moge pomoc w ut czy dc, posiadam jakies tam graty ofc za free pisac o ile bede dostepny
(dotyczy tylko osob z id)
ASX76 - 2017-12-13, 21:57
:
Buciki Krowiego Króla za pierwszym podejściem i to na normalu... :o
Benny - 2017-12-14, 12:27
:
Cytat:
Buciki Krowiego Króla za pierwszym podejściem i to na normalu... :o

:shock: :shock: :shock:
szczere gratulacje. NIGDY tego itemu nie znalazłem i jest to jedyny setowy przedmiot którego nie wydropiłem.

btw (i offtopic ) taki dostałem komunikat dzisiaj jak się zalogowałem:

Składamy Ci gratulacje z okazji 99 urodzin.

Użytkownicy i administratorzy forum

Zamknij Okno
:D
ASX76 - 2017-12-14, 23:11
:
Dzięki! :) Może dlatego, że jest do znalezienia tylko i wyłącznie na Krowim Poziomie, a i to dość rzadko tropi? ;)
Nieraz zasuwałem w całym secie (tylko 3 przedmioty), choć oczywiście jest on dobry tylko na stosunkowo niski lvl. Najczęściej mi wypadały oczywiście z Królewicza ;)
ASX76 - 2017-12-16, 10:06
:
Hell Quest:
- Andy - Frost Ring
- Mefik - Reaper Toll
Niby nic, a jednak coś, zwłaszcza jak na czarkę odzianą w crapy. Słowo runiczne Skradanie się jest całkiem fajne, ale niższe na levele. Różdżka to w ogóle jakieś dziadostwo, lecz 20% fcr "piechotą nie chodzi" ;) Hełmik - Wiedza. Pasek - nawet nie pamiętam... ;) Mogę się pochwalić, iż stosunkowo szybko udało mi się zrobić Olśnienie w crapnej broni drzewcowej, ale i tak trza niekiedy niebieskie mixturki łykać ;) "Oszałamiający" próg FCR 37 został osiągnięty raz dwa, a dalej jakoś nic nie idzie... ;) Muszę przyznać, że Ściana Ognia bardziej do mnie "przemawia" od Fire Balla, szczególnie patrząc na nędzny FCR. Oczywiście Frozen Orb to podstawa! :)

W Starożytnych Tunelach (moja ulubiona lokacja) - Gul ze złotej skrzynki.
Z Kuźni na Koszu - Lem, a więc nieźle. Obawiam się jednakowoż, że limit szczęścia wyczerpałem i na Hellu wypadnie Hel. Oczywiście przy optymistycznym założeniu, że uda mi się do niej doturlać :P
Orson - 2017-12-16, 14:11
:
OMG !
To ty już na helu i takie dropy masz?
Ja dopiero idę na Diablo NM, a o eq wole się nie wypowiadać :P
Marzę o crapnym Insi i Monarsze....
ASX76 - 2017-12-16, 16:03
:
Te dropy przypłaciłem hektolitrami przelanego potu, że o potokach krwi nie wspomnę ;) Uparłem się i zarówno do Andy, jak i do Mefa, jakoś się dostałem, żeby zdobyć questowy drop - w sumie się opłaciło. Diablo chyba odpuszczę, bo z nędznymi resami, żenującym FCR i crapnymi itemami byłaby to droga przez mękę. No, chyba że w międzyczasie uda się znaleźć lepszy sprzęt ;)
ASX76 - 2017-12-18, 10:58
:
Czas na meldunek z pól bitewnych ;)
Amu + butki Tankreda = 78% MF - udało się cuś takiego zdobyć.
Zbugowałem eteryczną Balrogową Skórę i wyszło 1131 def, o ile mię sterana zaawansowaną sklerozą dziurawa niczym sito pamięć nie myli. Niestety, 4 sox...
Można by rzec, iż kwestią CB na Assie mam załatwioną: Czerń + hełm Wilhelma. Jeszcze tylko Dracule i można śmiało klepać Pazurem DC, jednakowoż wcześniej trza będzie bohaterkę "doturlać" na Hell. Duress też by się przydał. O kur...na chata! Zapomniałem o Goresach... :P
Orson - 2017-12-19, 10:12
:
No pięknie ASX76 :)
Eth zbroja, 4 sox, 1131 def Cię nie zadowala? Chętnie ją przyjmę...:P
Ja na razie czarką szwendam się po Andy, Mefie i Hrabinie na koszu.
Mam już Insi w kosie ale za to 17 aura :)
Najlepszy mój drop to Gheed 39 mf z baalruna :)
Z runek to Pul z kuźni jak dotąd najlepsza.
ASX76 - 2017-12-19, 14:14
:
Liczyłem na 3 sox, bo jak na razie stać mnie ino na tańsze słowa runiczne :P
Oczywiście te 4 sox też się przyda, tyle że później. No, chyba że uda się wydropić coś lepszego ;)
Niedawno wykosztowałem się na Wizziego za UM i wbrew pozorom był to dobry interes - z zaliczonym progiem 63 fcr można trochę poszaleć, aczkolwiek lagi zdarzają się prawie w każdej grze... Czarka na Orb i Ścianę Ognia, więc szwendam się głównie po Starożytnych Tunelach + Mauzoleum & Krypta. Kur...na chata, gdybym miał większy MF, to już dawno bym opływał w luxusy ;)
Merc ma na łbie Maskę Tal Rasha, w rączkach kokosi crapny Insight, a na barkach dźwiga Dym ;) Wyprawy na Mefika Hell okazały się stratą czasu. Za pierwszym razem dał Reapera (questowy), za drugim hełm Wilhelma, a potem tylko crap z niego leciał. Sama podróż do niego do przyjemności nie należy zważywszy na stosunkowo niski fcr. Ani razu nie padłem podczas tele, ale oczopląsu można dostać ;) Trzeba przyznać, że jest dość ruchawy, gdyż nawet Sidła Kelpie spowalniające o 75% nie zabezpieczyły merca w 100% i kilka flaszek "energetycznego paliwa" mus mu zapodać - nie bawię się w walenie (pardon za wyrażenie) Mefika zza "rzeczki", ponieważ okolice niebezpieczne i łatwo se ściągnąć na łeb wampiry, albo i członków Rady, tym bardziej, że wiecznie napalony najemnik rzuca się na pierwszego lepszego ;) Innymi słowy: face to face - merc zajmuje uwagę Mefa, a czarka stojąc z boku puszcza orby + ściany ognia :P Zdecydowanie najfajniej Siła Kelpie działają na Baala :P
Ładny Gheed, a i Insi robi wrażenie :)
U mnie z Kuźni na Koszu wyleciał Lem, a mogło być znacznie gorzej ;) Na Hellu to jeszcze się wybiorę. Kiedyś ;)
Z tego co pamiętam, UM na Koszu to max.
Zaletą korzystania ze Ściany Ognia jest choćby to, że da się ją rzucić na większy dystans, a Fire Ball musi lecieć, żeby dolecieć ;) Akurat nieumarli najczęściej nie należą do "demonów szybkości", a poza tym merc utrzymuje ich w kupie, więc płoną całkiem spoko ;)
ASX76 - 2017-12-21, 11:56
:
Czas na kolejny meldunek z pól bitewnych.
Jako że miałem już serdecznie dość białych: shako, kadyceuszy i innych takich, w końcu doszedłem do słusznego wniosku i zainwestowałem w: Skulldera (2 pule) i Pięść Maga (pul), zatem wciąż trzymam się progu 63 fcr. No bo ileż można latać na Hellu w Skradaniu się, tym bardziej na 87 lvl-u? :lol:
Z runek wyleciał Mal w Zaginionym Mieście - czasami masakruję tam co ciekawsze skupiska mobów ;)
Natomiast z itemów zbroja IK - czym prędzej sprzedałem ją za Gul :P
Warto jeszcze wspomnieć o Laskoszczycie - fajny armor, który jednakowoż sprzedałem za Pula - póki co i tak nie mam jak z niego korzystać, a miejsce w skrzynce się przyda ;)
Po raz pierwszy w historii gry w "Diablo 2" udało się wydropić jewel 40 ed (niestety bez ias), jak również wielki talizman 40% do złota. :o
A lagi w dalszym ciągu... Kuźwa, już 2 razy przez nie padłem... :?
ASX76 - 2017-12-22, 17:01
:
Wreszcie padł Monarch i zrobiłem Ducha. Próg 105 fcr został osiągnięty, co przekłada się na o wiele większy komfort gry. W Czeluści dropnęło shako (w końcu doczekałem się złotego) o "oszałamiającym" 99 def ;) Sprzedałem za Chama :P
Aha, no i jeszcze Gheed, oczywiście crapny, 21% MF ;)
Orson - 2017-12-23, 09:46
:
Ja też znalazłem Monarchę...ale pękniętą :P 104 def. Chyba zrobię w niej ducha bo w końcu nie def jest ważny tylko te 35% fcr hehe
Poza tym Viper 28 od Andy.
ASX76 - 2017-12-23, 16:38
:
Nieźle :) Tego Vipera to warto sprzedać, póki jeszcze jest coś wart...
Dla czarki polecam Skullder, a fcr i resy lepiej dobić z innych itemów, np. Wizziego, który powinien być już tańszy (swojego "kupnąłem" aż za UM).
Co ciekawe, Blizzard wreszcie (z)robi(ł) porządek z botami i cziterami, bo jak do tej pory nie widziałem ani jednego... :shock: :D

W międzyczasie robię Kick-Assę. Bardzo fajny i diablo niedoceniany jest zestaw Cleglawa (miecz, tarcza i rękawice): 35% szansy na druzgocące uderzenie, 6% mana za każde trafienie, 20% IAS, elegancka premia do skuteczności ataku, spowalnia cel o 25%, 50% szansy na zabójcze uderzenie (nie wiem tylko, czy to się liczy dla Kickerki...), czas działania trucizn zmiejszony o 75%, odrzut... Co do użyteczności tego ostatniego można polemizować ;) Banalnie tanio i piekielnie skutecznie. Noszę również Angel Combo.
Do tego dorzucić: hełm Wilhelma + zupgrejdowanego Jeźdźca Rzezi = 85% szansy na CB.
W celu zaokrąglenia CB do 100% - Przymus... może będzie ;) A teraz czekam na pochwały za kreatywność... :P
Orson - 2017-12-27, 11:14
:
Duże brawa za kreatywność ASX76 :P .
Właśnie dzisiaj wypadł mi miecz Cleglawa, Rece gdzieś mam na mułach i tylko tarczy brak ale łatwo ją wydropię.
Generalnie ja zawsze zbieram wszystkie sety z małymi wyjątkami (Naja, Milabrega, Niebiańscy Bracia), bo przydają się bardzo przy tworzeniu nowych postaci.
W Święta nie miałem czasu na grę ale teraz może wreszcie trochę polatam czarką w ciekawe miejsca i coś znajdę lepszego niż crapy.
Skuldera mam ale wolę Vipera dopoki nie wydropię Wizziego
Co do Kick Assy to kiedyś próbowałem nią grać ale nie starczyło determinacji.
Może w połowie laddera ją zrobię jak będzie z czego.
Botów nie ma i to jest problem, bo nie ma baalrunów tyle co dawniej. Ciężko będzie dojść do poziomu 90+
Wszystko ma swoje dobre i złe strony.
ASX76 - 2017-12-28, 11:10
:
A dziękuję :wink:
Oczywiście tej tarczy najlepiej szukać na Normalu.
Latałem czarką w ciekawe miejsca (raptem trzy) i w końcu mi się znudziło - za dużo klikania ;) Zapragnąłem wypraw na Diablo i Baala trwających o niebo krócej, więc zrobiłem swoją ulubioną postać, czyli trap assę (a gdyby jakimś cudem objawił się DC, to reset umiejętności i będzie chwilowa kickerka). Trapka jest znacznie przyjemniejsza w obsłudze, a dzięki szybkości nawet łażenie "z buta" przebiega stosunkowo szybko ;) Morduje o niebo sprawniej od czarki, co znajduje odzwierciedlenie w dropie. Shako z Diablo (tym razem sprzedałem za gul + ist), zbroja Tal Rasha ze zwykłej skrzynki na Zlodowaciałej Wyżynie (za: gul, ist, 4 male, um, 2 pule, 2 x sc 20 life), ładny Reaper (niestety non eth) z bossa koło Eldtricha, ist w Sanktuarium Chaosu, Verdungo w Czeluści, Gore Raider, eth CA 4 sox (a to cudko zmutowałem w kostce), kilka białych Monarchów...
Mam 2 wizzy, więc jakby co, mogę jednego odstąpić za free :)
Na MF Skullder to święty obowiązek! ;)
Z Kick Assą jest taki problem, że... Trapką gra się fajniej :wink:
Brak botów to żaden problem, tylko błogosławieństwo!! :D Primo - dzięki temu rynek itemów nie padł na pysk i można na nich godziwie zarobić... Secundo - brak irytującego spamu non stop (na poprzednich Ladderach nieraz nie było widać co dzieje się na ekranie...). Tertio - co w sumie przekłada się na większą motywację do giercowania :P
Ballruny są, tyle że rzadkie, niemniej wystarczy takiego "upolować" i się go trzymać :)
Ja tam z nich korzystałem rzadko, wyższe lvl-e nabijam sam poszukując itemów i hr-ów ;)
Po raz pierwszy grając trapką nie używam na mercu Olśnienia, lecz Reapera. A na Baala zakładam mu Sidła Kelpie i gdy już w nie wpadnie, to chłopczyk robi się bardzo nieruchawy, więc "dymam" go błyskami bez obaw ;)
ASX76 - 2017-12-31, 12:32
:
Fleshripper (świetna broń!) z Baala, Vex z jednej fal u tegoż, więc dlaczego skoro jest tak dobrze, nie mogło być jeszcze lepiej? Zrobiłem więc CTA... I co się okazało? Gorzej już być nie mogło... 1 do Rozkazów... :lol: 7 istów (sprzedałem to "coś" za 2) jak kotu w... - 60 sekund działania mnie nie urządza... ;)

EDIT:
"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" ;)
Strata spowodowała, iż skusiłem się na Cowsy i za drugim razem padło LO, więc w sumie wyszedłem na dużego plusa :P
Orson - 2018-01-04, 19:56
:
Podziwiam Cię :)
Ja od Świąt jakoś nie mogę się zmusić do wejścia na BN.
Ale jest postęp; dzisiaj zajrzałem na forum to jutro chyba wreszcie zagram :P
Gratuluję i zazdroszczę zwłaszcza LO.
mesual - 2018-01-05, 16:52
:
LO bardzo ładny drop gratuluje.
Polecam jak ktos ma tele zwłaszcza soso podczas mf runow zajrzeć w dolne kurast pootwierac pare skrzyneczek:) mi w tym ladderze padły tam właśnie 2x vex i podstawą jest urwanie głowy eldrichowi, szczerze mówiąc najwiecej mi tam unikatów padło w tym ld :)
ASX76 - 2018-01-05, 21:53
:
Dzięki! :)

A ja gratuluję Vexów :)
Ze swojej dwójki zrobiłem Ohma, którego zmarnowałem na najbardziej kiepskie CTA w historii ;) Skoro było już tak źle, że gorzej być nie może, to następnym razem może być tylko lepiej ;)

Dolne Kurast słynie z high runek, aczkolwiek jakoś się nie złożyło, żebym odwiedzał je częściej. Zapewne dlatego, że Assa nie ma Eni, choć z drugiej strony całkiem szybko biega, więc trza będzie i tam się pofatygować ;) Ileś tam Ladderów temu znalazłem tam Ohma, bodaj ze zwłok ;)

Eldritch - z sąsiedniego bossa jakiś czas temu wyleciał Reaper Toll, natomiast z niego samego lipa... ;) Inna sprawa, że wtedy miałem stosunkowo mały MF...
xvpablovx - 2018-01-06, 15:39
:
Diabolo postanowil rzucic eth tomb reavera 3 sox midowe staty, i ist na krowkach oraz udalo sie zrobic ebug pala shield 414def 37 all res dzis :D
ASX76 - 2018-01-07, 13:02
:
xvpablovx napisał/a:
Diabolo postanowil rzucic eth tomb reavera 3 sox midowe staty,

i ist na krowkach (ciach)

1. Łomatkoboskoczęstochowsko... :shock: Najbardziej pożądany przeze mnie item... Nie dość, że eth, to jeszcze i te 3 sox... + miodowe staty... Nie za dużo szczęścia jak na raz? ;) Tylko pozazdrościć! Gratulacje!! :D

2. Po tym szokującym pkt. 1, ist nie robi wrażenia... ;) choć i tak brawo! :)
ASX76 - 2018-01-10, 19:26
:
Z rzeczy godnych uwagi ostatnio wyleciała Zaka w Dolnym Kurast. Jednakowoż nie ze skrzynki, lecz z bossa małp zagłady ;)
Wyprawy Na Baala obfitowały w exp, natomiast jakoś nic specjalnego nie dał, póki co. Raz nawet sypnął czterema złotymi itemami (i dwoma żółtymi) w jednym rzucie, lecz crapy straszne :P
W eth cv za pierwszym razem udało się zrobić Insight z 17 lvl aury regenerującej manę, a i pozostałe statsy niezłe... Nie to, abym był jakimś fanem cv (fatalny ias...), ale skoro lecą, a nic innego pod ręką nie ma... ;)
Aha, no i u Pindla padł diadem...
Niestety, żółty... :wink:
ASX76 - 2018-01-13, 14:45
:
Od kiedy wskoczyłem na 91 (92 tuż, tuż...) lvl drop zrobił się wyraźnie lepszy: Cień kości, Kościogień, Stalorwij, Lot upiora... Co prawda użyteczność żadna, niemniej cieszą itemy z wysokim lvl-em. Jak zwykle Assą na trapy gra się świetnie, nawet i bez Eni... Z buta grzeje ostro (w sensie: biega). :D
Najlepszy był jednak interes: 2 male za jewel 15 ias 37 ed :P
ASX76 - 2018-01-16, 11:47
:
Najwyższy czas na meldunek:
- Mara 29 res z Shenka
- Ohm na drugim poziomie Twierdzy Kamienia Świata
Orson - 2018-01-18, 22:57
:
Gratulacje ASX76 :)
Szkoda, że mnie odrzuciło od Diablo, bo moglibyśmy porywalizować jak dawniej. :D
Może to minie jak zawsze ale na razie mam straszny dół. :cry:
Pozdrawiam i trzymam kciuki za dobre dropy...najlepiej Tyrka :)
ASX76 - 2018-01-19, 00:38
:
Tysiąckrotne dzięki, zacny Orsonie! :D

Trzymam kciuki za jak najszybszy powrót naszego Wielkiego Mistrza MF do boju! :D

Na zachętę dodam, że dzisiaj wydusiłem z Pindla... Dziadka ;) Bardzo rzadki unikat, swoją drogą...
A z Baala Czachę Olbrzyma 2 sox :P
Tyrka nigdy mi się nie udało zdobyć, więc cała nadzieja w Baalu :wink:
ASX76 - 2018-01-21, 12:54
:
A tymczasem wreszcie udało się zdobyć najbardziej pożądaną runkę, czyli Ber (chyba z pierwszej fali u Baala) :o
No to jeszcze Jah i będzie Eni :P
ASX76 - 2018-01-24, 22:28
:
Tymczasem Arach w Twierdzy Kamienia Świata lvl 2 - przy korzystnym układzie losowym jest więcej mobów (w tym unikalnych) na samym początku, co zwiększa szansę na wypadnięcie czegoś fajnego przy szybkim "killerowaniu".

Co prawda to nie drop, ale pochwalić się trzeba - otóż za pula udało mi się kupić Tomb Reavera 3 sox... Oczywiście non eth, ale... 260 ed, 48 res, 80 MF... :D

Assa trap ma już 93 lvl :P
ASX76 - 2018-01-27, 13:34
:
A ja lecę dalej z tym koksem... Shako (na tym Ladderze to chyba już trzecie) z (tym razem) Baala, Gheed 40 MF z Pindla, light sk 7 frw (cholera wie gdzie..) :P
A botów wciąż nie widać... :D
ASX76 - 2018-01-31, 17:57
:
BK5 z Shenka (ten osobnik ma wyraźną skłonność do obładowywania się cenną biżuterią, wszak jakiś czas temu dropnął Marę 29), armor Tal Rasha (oczywiście na samym początku Twierdzy Kamienia Świata lvl 2, a tylko przypomnę, że niedawno wypadł tam Arach...) :o

Na tym Ladderze są jakieś dziwne ceny (wiadomo..., botów niet...) np. ktoś oferował: Jah + Zod za Ber, więc skrzętnie skorzystałem z okazji :P Tym bardziej, że do znajdowania Jah jakoś nie mam szczęścia w przeciwieństwie do Ber :P

Za to nie mam szczęścia do składania słów runicznych - po pamiętnym szoku z CTA1 przyszła kolej na Hoto - tylko 35 res... Choć oczywiście to o wiele mniejsza tragedia... :wink:
ASX76 - 2018-02-04, 10:02
:
Z Baala: Zaka i Andy Face. Poza tym Death Webb w Twierdzy Kamienia Świata lvl 2 (tym razem w "innym" miejscu) :P
Sheani - 2018-02-12, 15:35
:
poniewaz lineage wymaga zdecydowanie zbyt duzo czasu ktorego teraz nie posiadam wrocilem do spokojnej gry w d2. I tak od kilku dni grywam po okolo godzinke max 2 dziennie i dzis pierwszy raz w zyciu w pit dropnalem rune zod. Szczeke zbieralem z podlogi jakies 15 min. Usmiech utrzymuje sie do teraz. Mam zamiar liczyc pit i lk runy takze bede dawal znac jesli pojawi sie cos ciekawego.