..:: Forum Imperium Diablo ::..

Sprawy Ogólne - Przedmioty setowe klasowe - nowe

oski89 - 2017-03-19, 12:08
: Temat postu: Przedmioty setowe klasowe - nowe
Witam. Już pół roku albo więcej nie gram tu. Chciałbym zapytać czy jest gdzieś lista nowych setowych przedmiotów dla każdej klasy i drzewka??

Btw. Dziś troszkę polatałem i droplo mi jakiś amulet setowy op lepszy od mary ... jakiś koszmar :D

A ten set dwóch ringow który daje bonus +1 do św. Tarczy i zbroje lodowata za posiadanie 2/2 to przesada imo... Cbf +15 max. All res. Te ringi wybierają soje i bk ;D
Karti - 2017-03-19, 12:55
:
Witaj.

Pół roku temu weszła aktualizacja moda, która zreworkowała cały realmowy UQ i dodała pięć nowych setów dla klas oraz set ringów. Normalnie są one do zdobycia tylko z UQ i ich drop jest dość niski, szczególnie amuletów.

Jako że ostatnio pojawiła się zapowiedź nadciągającego resetu, na IDR został wprowadzony event, który pozwala ludziom na szybsze i łatwiejsze zdobycie tychże przedmiotów setowych, unikatów i run w grze, aby mogli do czasu resetu sobie na spokojnie przetestować wszelakie buildy oraz zgłosić dla nas przypadkowe błędy z nimi.

Cała dokumentacja z przedmiotami i RW jeszcze nie została wydana lecz gracze dzielili się zdobytymi setami w tym temacie -> http://diablo.phx.pl/foru...=77925&start=75

Natomiast co do siły tych przedmiotów - Muszą one być silniejsze, niż te z D2 LoD. Drugą sprawą jednak jest wciąż ich zdobycie, które zajmuje wystarczająco dużo czasu, w porównaniu do przytoczonych przez Cb przedmiotów typu Mara, SoJ, Bk.
Ethz - 2017-03-25, 19:49
: Temat postu: Rw
Przesadzone ! oby jak najmniej takich itemow na realm
buber82 - 2017-03-25, 19:59
:
Przesadzone bo?
Ethz - 2017-03-25, 20:12
: Temat postu: bo
12 to bone sk w plane rozga + adds synergie czyli moze byc 20 sk duch i włócznia no to sorry
PSS - 2017-03-25, 20:19
:
Ile osiągasz dmg z ducha i włóczni teraz ?
Karti - 2017-03-25, 21:07
:
Ten przedmiot powstał przed buffem bone Necro i dawał więcej sk ze względu na jego niższy dmg overall. Po 1 kwietnia, jego staty ulegną na pewno zmniejszeniu.

Drugą sprawą jest i tak czas, jaki trzeba włożyć na jego zdobycie, więc nie oceniajcie tego tylko na podstawie samych statystyk g:)
buber82 - 2017-03-25, 21:11
:
Dokladnie, minie z pol roku zanim ktos pierwszą runę dropnie a wiekszosc nawet grzyba nie zobaczy. Itemy są OK.
Bybzi__Bybzi - 2017-03-25, 22:49
:
buber82 napisał/a:
Dokladnie, minie z pol roku zanim ktos pierwszą runę dropnie a wiekszosc nawet grzyba nie zobaczy. Itemy są OK.

To że jest trudny do zdobycia/złożenia nie jest w żadnym wypadku gwarantem jego zbalansowania.
buber82 - 2017-03-26, 09:22
:
Nie musi byc zbalansowany, moze być bardzo OP bo 99% ludzi i tak go nie bedzie miec, a sam w sobie nie zaburzy ekonomii :) Takie moje odczucie
Hudini - 2017-03-26, 11:45
:
U mnie nekro na "szybko" testowany:
Włócznia: 16.3-17.3 k
Duch: 22.8-24.3 k
Zęby: 6.5-7.9 k
Dodam że tylko 7gcków + set Arsenał pana przyzwania, w dodatku nie maksowałem ściany z kości brakuje chyba 8pkt bo dałem sobie po punkcie w szkielety (zawsze to raźniej chodzić)
Drzewko przywołań (po jednym bazowo punkcie w wszystko) i wyszło na 43poz.
Zapomniał bym dodać: wybuch na 42poz
Wiadomo, że to nie to samo co typowy nekro sumon z "Karą" w rączce ale daje radę.
Do tych co zaczną krzyczeć, że zamocny: Zrobić takiego nekra to będźie trzeba przerobić "kilka" grzybków a po restarcie nie będzie to takie szybkie i przyjemne jak teraz nie mówiąc już o zdobyciu run.
Ps. Coś gdzieś już kiedyś słyszałem o jakiejś tarczy unikatowej co może jedynie paść z bosów ba UQ. ponoć 1do200 szansa. Jak takie cudo istnieje wrzucać skrina albo linka jak już taki istnieje .
Richie_Madano - 2017-03-26, 16:14
: Temat postu: Re: Rw
Ethz napisał/a:
Przesadzone ! oby jak najmniej takich itemow na realm

Szansa, że zdobędziesz te różdżkę po resecie jest taka, jak prawdopodobieństwo że gołota znowu wróci do boksu. Na evencie leci teraz wszystko, po to abyś mógł się ze wszystkim zapoznać przed resetem. Życzę ci powodzenia w wydropieniu run i setowek po resecie e normalnej grze.
oski89 - 2017-03-26, 17:01
:
http://imgur.com/a/t3JQi

jakoś ta różdżka jest poszkodowana względem różdżki dla bone ;p nie ma +5sk dla necro;d
Ethz - 2017-03-27, 19:51
:
Wszyscy skupiacie sie na tym jak to ciezko ja zdobyc... to absolutnie nie ma zadnego znaczenia jest z silna i to sporo normalny bugget weapon.
Kopersky - 2017-03-27, 21:57
:
jak ladder jeszcze funkcjonował normalnie to codziennie widziałem te same osoby z grami typu N grzyba. Tak więc samego grzyba nie jest tak łatwo znaleźć a co dopiero nowych setów nie mówiąc nawet o tych runach. Za skompletowanie tego musi być mega uber fakin najs nagroda bo inaczej po co na to tracić czas?
Karti - 2017-03-27, 22:29
:
@Ethz
Jeżeli trudność nie ma żadnego znaczenia, to co w takim wypadku ma? Uber jest wyjątkowo czasochłonny, a szanse na wydropienie są i tak bardzo niskie.

Sam przedmiot i tak nerfa dostanie lecz nie będzie to jakiś mega nerf.
Pino - 2017-04-05, 08:59
:
Da się jakoś naprawić conva z setu elementalisty? W tej chwili bez przerwy włącza się i wyłącza... Chyba że to tylko na moim kompie :cry:
SzymonZ - 2017-04-05, 11:06
:
Pino napisał/a:
Da się jakoś naprawić conva z setu elementalisty? W tej chwili bez przerwy włącza się i wyłącza... Chyba że to tylko na moim kompie :cry:

tak sie dzieje jak twoja postać jest pod wpływem jakiejś innej aury (np duszek zwiększający życie). Co jakiś czas pokazuje ci conv, co jakis czas duszka a co jakis czas jeszcze inna aure (np od merca lub od kogoś z drużyny). Mimo to każda aura działa "w tle"
Zglena - 2017-04-05, 17:13
:
Pino napisał/a:

Rozwinę prośbę. Wyłączcie / usuńcie dźwięk uruchamiania się tej konkretnej aury.
Pino - 2017-04-05, 19:41
:
1. Nope. Druid nie jest pod wpływem żadnej innej aury, więc nie w tym problem.
2. Tak. W sumie najbardziej irytujący jest dźwięk ciągłego włączania się aury, ale lepiej naprawić przyczynę niż skutek.
Zglena - 2017-04-06, 10:47
:
Pino napisał/a:
1. Nope. Druid nie jest pod wpływem żadnej innej aury, więc nie w tym problem.
2. Tak. W sumie najbardziej irytujący jest dźwięk ciągłego włączania się aury, ale lepiej naprawić przyczynę niż skutek.

Przyczyną jest str bug, a nie rotacja aur, które widzimy.
Pino - 2017-04-07, 08:46
:
Zglena napisał/a:
Przyczyną jest str bug, a nie rotacja aur, które widzimy.

Tyle że nie jadę na str bugu. Teraz widzę, że ten conv działa w kratkę - raz włącza się i wyłącza, raz działa dłuzej. Podobnie jest z setem castera. Nie mam pomysłu, co może być przyczyną :(